Skoči na vsebino

Chat is back ...


dvorjan

Priporočeno sporočilo

pred 9 urami je Z M A J napisal:

Vam kaj akumulatorji kašljajo v teh mrzlih jutrih?

 

Niti ne, je blo pa tko mraz, da je moral sosed zjutraj še psa potisnit, da je sploh zalajal.

  • Všeč 1
  • Haha 3

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Bini napisal:

Tisti ki smo izklopili že dolgo vemo zakaj.... 😉

Ja, ampak izklopiš ga zaradi tega, ker uničuje komponente na motorju, in ne AKUja

 

Na sam AKU ima istop en kurc vpliva, ker se itak napaja iz kondenzatorja vmes k je avto mrzu

 

Več sranja na AKU ti naredi nabijanje vsega možnega gretja zjutraj ob zagonu, k začne srkat vn tok

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je NevLado napisal:

Ja, ampak izklopiš ga zaradi tega, ker uničuje komponente na motorju, in ne AKUja

 

Na sam AKU ima istop en kurc vpliva, ker se itak napaja iz kondenzatorja vmes k je avto mrzu

 

Več sranja na AKU ti naredi nabijanje vsega možnega gretja zjutraj ob zagonu, k začne srkat vn tok

Še nisem nikoli slišal, da bi komu kaj crknilo pri i-stop razen akumolatorja po parih letih... :nevem: Je pa seveda res, da je velika možnosti, da kaj crkne.... Jaz imam ugasnjenga ker mi gre na živce, da mi ugasne brezveze za par sekund.... 🤔

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 34 minutami je Bini napisal:

Še nisem nikoli slišal, da bi komu kaj crknilo pri i-stop razen akumolatorja po parih letih... :nevem: Je pa seveda res, da je velika možnosti, da kaj crkne.... Jaz imam ugasnjenga ker mi gre na živce, da mi ugasne brezveze za par sekund.... 🤔

 

Jest itak dam v ler samo k vem da bom dlje casa stal na semaforju, drgac pa pustim v prvi. Da bi se pa vsakic vklaplov k se ustavm, se pa pomoje men tud zmesa

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 21. 1. 2024 ob 9:56 je Z M A J napisal:

Vam kaj akumulatorji kašljajo v teh mrzlih jutrih?

 

Akuji crkujejo zaradi visokih temperatur. Kemijski procesi. Vedno jih je bilo treba menjat sredi poletja.

Prva stvar ki sem jo dal izklopit je bila štart štop. Prav zanimivo kako nam debili vsiljujejo totalne neumnosti.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Bini napisal:

Jaz imam ugasnjenga ker mi gre na živce, da mi ugasne brezveze za par sekund....


Saj pri rocnem menjalniku se motor ugasne sele ko das v prosti tek (ler) … tega pa verjetno ne delas, ce ves, da se bos ustavil samo za par sekund ;) …. Pri avtomatskem pa se da ugasanje motorja enostavno nadzirat s tem, koliko pritisnes na pedal zavore… 

 

Meni osebno je bolj vsec, ce motor ugasne med tem, ko se ustavim … 

 

To, da komponente prej crkujejo, pa je bolj kot ne v glavah. Te so namrec dimenzionirane za tak nacin dela… In ne beremo prav velikokrat, da bi masovno crkovali starterji ali druge komponente, ki pri takem rezimu bolj “trpijo”… 

 

Se najmanj pa “trpi” motor takrat, ko stoji v garazi ali na parkiriscu 😁

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Matick napisal:

 

Jest itak dam v ler samo k vem da bom dlje casa stal na semaforju, drgac pa pustim v prvi. Da bi se pa vsakic vklaplov k se ustavm, se pa pomoje men tud zmesa

Je pa aku.v avtih ponavadi močnejši,če ima i. Stop.... :nevem: Vse o tem smo že enkrat tako obdelali.... 😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Včeraj sem pa ugotovil, da je javno mnenje v mojo korist. 

 

Civilna zaščita je dala poročilo o dogodkih na občino. Na občini so ugotovili, da je novembra snelo streho družini, ki ima šest otrok in samo eno plačo (žena ni v službi, ker ima pri šestih otrocih dovolj dela doma). In so sklenili, da nam pomagajo in so nam poslali dopis, da nam bodo preko Rdečega Križa pomagali s hrano, pralnim praškom in plačilom položnice za elektriko, ker so sušilci porabili kar precej. In pridem jaz pred skladišče Rdečega Križa, tam mi ženska naloži, da sem komaj spravil v FucksWagna in ko se poslavljam, ženska gleda napis Ford in reče:

- "Ja, saj, vam človek še z veseljem pomaga. Pomislite, malo pred vami je bil tu nekdo z novim VolksWagnom. Če ima denar za tak avto, potem ne rabi pomoči..."

 

 

Nisem šel razlagat, da je to v bistvu VW Caddy maxi in da ima povsod žige VW AG...

  • Haha 2
  • Začuden 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako je - jaz bi ti še kaj vzel in dal ubogim preobremenjenim zdravnikom, ki ne pridejo skozi mesec s svojimi mizernimi plačami, da so prisiljeni v tej preživetveni bedi se naslonit na edino rešilno bilko - stavko.🤣

 

 

 

 

 

p.s. - SuperHik je moj idol.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak tale izjava od vceraj je pa res malo (oz. precej) mimo ... 

 

 

image.png

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A še lažnivci so za povrh. Katera snažilka pa ima plačilo na uro 20€? Mogoče 8€, ta voluhar jih pa samo na pripravljenosti, ko ne dela nič dobi na mesec za dve mesečni plači snežilke, ki je svojo plačo res oddelala. Sramota so teli egoistični bogovi v belem.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.