Skoči na vsebino

Chat is back ...


dvorjan

Priporočeno sporočilo

pred 1 minuto je Boss napisal:

A še lažnivci so za povrh. Katera snažilka pa ima plačilo na uro 20€?

 

Verjetno tista, ki čisti pri njemu doma... na fuš ... :P 

 

Tukaj je ta izjava (iz 24ur.com) 

 

 

 

 

 

 

REGIONALOBALA.SI

Začel se je drugi teden stavke Sindikata zdravnikov in zobozdravnikov Slovenije Fides. Zjutraj so...

 

 

WWW.24UR.COM

Zdravniki so na stavkovnih zborih izrazili jasno željo po preklicu soglasij za nadurno delo, je v izjavi medijem povedal predsednik sindikata Fides Damjan Polh. Sindikat bo tako postal koordinator zbiranja preklica...

 

  • Začuden 1
  • Zmeden 1
  • Jezen 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa sej je morem verjet, kakšna izjava, za zbruhat. Revček je obremenjen ker je imel 183 ur pripravljenosti, ko se je doma grel pa praskal jajca. Potem pa s solzico v očeh pove, da je dobil samo 5400EUR in doda, da je to tisto, kar lahko porabi in če je to pošteno.

 

Dragi naduvanec, sigurno ni pošteno, da si za tvoje bluzenje na kavču dobil 5400EUR neto, verjetno se vsi strinjamo z njegovo izjavo.

 

Tolk je vzvišen, da se pogaja s popolnimi nepomembneži. Pol vsi vemo, kakšni naduteži so in kakšno obravnavo lahko pričakuješ od teh velikih gospodov.

Popravljeno od ignacij
  • Všeč 5
  • Ljubim 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj si ti ja nor, da si upa človek kej takega povedat javno?! 5 jurjev na TRR in on govori o poštenosti in JOKA pred kamero?! Pa faaaak, kam smo prišli... od kovid dodatkov pa do stavke enih najbolje plačanih državljanov... neverjetno mi je to, da to folk prebavlja in ne gre na ulico, sploh tisti z minimalci (al pa da jim do minimalca še država doplačuje), ki komaj komaj pridejo čez mesec.

 

Res faaaaak.

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je pob napisal:

Kaj si ti ja nor, da si upa človek kej takega povedat javno?! 5 jurjev na TRR in on govori o poštenosti in JOKA pred kamero?! Pa faaaak, kam smo prišli... od kovid dodatkov pa do stavke enih najbolje plačanih državljanov... neverjetno mi je to, da to folk prebavlja in ne gre na ulico, sploh tisti z minimalci (al pa da jim do minimalca še država doplačuje), ki komaj komaj pridejo čez mesec.

 

Res faaaaak.

 

 

 

A si ti menjou šiht pol!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 28 minutami je NevLado napisal:

A si ti menjou šiht pol!

 

Ne še. Mal sem menjal karierni plan in sicer se potegujem trenutno za rezervista v sv in če bi menjal šiht ta trenutek, dvomim, da bi bil nov delodajalec vesel. Zato trenutno čakam na pogodbo, če me sprejmejo, potem opravim 3 mesečno odsotnost od dela, ko bom mel usposabljanje in ko pridem nazaj, se angažiram za iskanje nove zaposlitve.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No sej, po obisku električarja zdele tega zdravnika mal bolj razumem.

 

Vglavnem zamenjat je treba 2 notranji elektricni omarice in varovalke. Material cca. 700eur.

 

Delo 1000eur🤣. Se spomnim da je bil od kolega fotr elelktričar pa se pozanimam kok je to dela. Je rekel dober dan pa je zrihtan.

 

Ok, pa recmo da je 2 dni, torej bi imel gospod elektricar 65eur/ura. 

 

Zdej res več ne vem, al sem samo jaz tak luzer s svojo plačo, al kje se je zataknilo.

 

 

  • Všeč 1
  • Začuden 3
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, mojstri kot so štromarji, vodovodarji, keramičarji... so pravi mojstri za lupit folk, urno postavko imajo pa kot zlatarji 🙄

Popravljeno od MazdaBoy

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je NevLado napisal:

Jaz mislim da vsak ki dela in ima znanje si zasluži fer plačila

 

Imaš pa kot v vsakem poslu dobre in slabe delavce :D 

 

 

Slabih električarjev ni :D

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je ignacij napisal:

Nekaj je fer, nakaj je pa nategovanje.

 

Jaz tud ocenjujem da dober delam, pa lahko 65eur sanjam


 

Moras it na svoje… privat… ;) ali pa strajkat ;) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem govoril z avtoličarjem, Pelkov sosed; Lak Tom.

 

Je povedal da ima čakalno dobo 4 mesece in da so šle urne postavke krepko gor.

 

Ura, ki je bila 27€, naj bi šla postopoma na 60€, kasneje pa bolj v smeri 80 do 90€.

 

Sem samo gledal z odprtimi usti. Nam bodo posledično premije zverinsko nabili, naši dragi zavarovalničarji. :(

  • Začuden 3
  • Jezen 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na koncu bo pa tabla na vratih z napisom: ZARADI BOGATIJE ZAPRTO! ;) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Z M A J napisal:

Danes sem govoril z avtoličarjem, Pelkov sosed; Lak Tom.

 

Je povedal da ima čakalno dobo 4 mesece in da so šle urne postavke krepko gor.

 

Ura, ki je bila 27€, naj bi šla postopoma na 60€, kasneje pa bolj v smeri 80 do 90€.

 

Sem samo gledal z odprtimi usti. Nam bodo posledično premije zverinsko nabili, naši dragi zavarovalničarji. :(

Nebojo, ker je pogodbena ura za zavarovalnico druga, kot za smrtnika.

 

Pač spet se nateguje končno stranko, kot pri avtodelih. Keri znamo kupujemo iz autodoc-a, ostali pa preplačajo, če sami kupijo ali pa duplo zasluži mehanik.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi autodoc je krekpo dvignil cene. Sem sel ravno prejsni teden cez zgodovino nakupov pri autodocu in primerjal s trenutnimi cenami in se kar pozna. 
Ampak overall imajo dalec najbolj ugodne cene. Lamba sonda NGK za moj avto je na autodocu 180€ pri bartogu 400€ (ista firma in ista stevilka. Alternator 200€ bartog 300€ itd...

Popravljeno od Scr3am
  • Všeč 4
  • Začuden 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od nečesa mora tudi Bartog živeti...

Za primerjavo recimo 5 litrov motornega olja GM je bilo pred korono cca. 24€ kanister. Zdej se giblje cena (odvisno od trgovca) od 34€-40€.

Material za letni servis me je pred korono prišel okoli 50€. Sedaj pa okoli 70€.

 

Popravljeno od FuManchu

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Razumem, vsi so skočili na vlak in hočejo služiti, samo meni npr. se od korone plača ni nič dvignila. Ženi je šla gor za 8%, tudi to ni neka bogatija. 

 

Na drugi strani pa storitve in izdelki vse 20% + gor, pa verjetno sem premal napisal.

Popravljeno od ignacij
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Razumem, da morajo od nečesa živeti, ampak v 21. Stoletju smo kjer usak dojenček lahko primerja ceno na internetu in potem tam tudi naroči. Po vsej verjetnosti bo tudi iz nemčije prej prišel paket, kot pa iz slovenije. Razlika v ceni je pač prevelika.

Popravljeno od Scr3am
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 urami je ignacij napisal:

Razumem, vsi so skočili na vlak in hočejo služiti, samo meni npr. se od korone plača ni nič dvignila. Ženi je šla gor za 8%, tudi to ni neka bogatija. 

 

Na drugi strani pa storitve in izdelki vse 20% + gor, pa verjetno sem premal napisal.

Ja, pa po možnosti 8% na bruto ane

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 23. 1. 2024 ob 13:06 je ignacij napisal:

Dragi naduvanec, sigurno ni pošteno, da si za tvoje bluzenje na kavču dobil 5400EUR neto, verjetno se vsi strinjamo z njegovo izjavo.


V casu pripravljenosti izgleda nadzoruje gradnjo nove luksuzne vile pod Roznikom … ;) … Ce je verjeti objavam na FB ;) … Verjetno ni dalec od resnice…

 

image.png

  • Všeč 1
  • Haha 3
  • Začuden 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.