Skoči na vsebino

Chat is back ...


dvorjan

Priporočeno sporočilo

Pred eno uro je Slivka napisal:

Ej, a verjamete, da sem danes, ko smo se vračali iz Kanala proti Avčam, smo videli zvončke. Pa smo januarja!

Ne izzivaj, sicer ti bo Boss sneg nacopral in boste do sredine maja zverinsko zametani! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Slivka napisal:

Danes sem pa videl 50 odtenkov sive.

 

Danes mi je v pisarno prišlo vsaj 50 upokojenk in nekaj upokojencev...

Si organiziral DESUS druženje?

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Z M A J napisal:

Si organiziral DESUS druženje?

V tem trenutku je bolje met DESUS druženje kot pa SD druženje... sam povem, da nauš zraven preveč silil. 🤣

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je še ok, če boš samo figurice zbiral, če bi te potegnilo sestavljanje, to je šele drag šport 😄 Lego je zakon, manj umazan od maket in manj frustrirajoč kot puzzle. Mam pa točno 5900 kock 🫢

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je NevLado napisal:

A kdo zbira minifigurice od legota, 25 serija? Imam par viška pa bi lahko kaj menjalii, ker je svinjsko drago, pa sem kupil samo 1 paketek in me je potegnilo not - https://lstore.si/products/lego-minifigures-71045

 

 

Jst ti odkupim tega pastirja s kozo, barbarko ali "netopirja" z dvojno sekiro. Če imaš katerega od teh dvojnega :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 7. 2. 2024 ob 22:57 je SeekK napisal:

 

Jst ti odkupim tega pastirja s kozo, barbarko ali "netopirja" z dvojno sekiro. Če imaš katerega od teh dvojnega :)

Tudi jaz jih moram kupit...imam barbarko ampak samo svojo

 

Sem pisal na FB v lego licitacije in se mi je javla ena bejba, ki ima 3 polne sete :lol:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej a ima kdo Lego figurico RTV športnega komentatorja Tomaža Hudomalja (po domače buzdovan). On je prototip po katerem izdelujejo Lego figurice.

 

image.png

  • Všeč 1
  • Haha 2
  • Ljubim 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj kdo uporablja G pay za breztično plačevanje na telefonu? jaz sem si zdaj na novo to namestil, testiral v bližnji trgovini in bp plačano.

Pri zgodovini plačila pa mi javi, da sem to plačal v eni trgovini v NY v USA?!

 

Kaj pravite? Je to ok al kličem na banko?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz ze dolgo placujem vecino zadev preko Apple Pay... in ker je placano s kartico Curve (ker NLB se ne omogoca Apple Pay), vedno pri SMSu pise sicer ime trgovine, kjer sem kaj placal, zraven pa "DUBLIN IE"... ker je Curve registriran v Dublinu ...

 

image.png

 

Kako tocno je pa pri Google Pay pa ne vem ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 46 minutami je AmpeR napisal:

Kaj kdo uporablja G pay za breztično plačevanje na telefonu? jaz sem si zdaj na novo to namestil, testiral v bližnji trgovini in bp plačano.

Pri zgodovini plačila pa mi javi, da sem to plačal v eni trgovini v NY v USA?!

 

Kaj pravite? Je to ok al kličem na banko?

 

 

Pri apple pay ko uporabljam revolut se mu včasih strga in sfali trgovino, ker verjetno potegne preko gps še podatek poleg trgovine :D 

 

Če grem v kak šopingcenter kjer je 10 trgovin pa sploh neve kok pa kaj

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je AmpeR napisal:

Zamimivo. No sej v spletni Banki pravilno prikazuje. Moti me samo na Gpay-ju.

 

Kaj pa varnost? Je ziher?

 

Če nimajo tvojega gesla od telefona, je ziher.

 

Ampak če ti ukradejo geslo od telefona boš imel hujše probleme :D 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ziher je toliko kot navadna kartica… oz. je celo bolj varno, ker trgovec dobi le neko nakljucno stevilko transakcije in ne stevilke tvoje kartice… Edino, kot je ze napisal @NevLado…. ce ti ukradejo telefon in ce vedo tvoj PIN za odklepat telefon… ampak to velja tudi ce ti ukradejo fizicno kartico in tvoj PIN ;) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je Jest napisal:

Ziher je toliko kot navadna kartica… oz. je celo bolj varno, ker trgovec dobi le neko nakljucno stevilko transakcije in ne stevilke tvoje kartice… Edino, kot je ze napisal @NevLado…. ce ti ukradejo telefon in ce vedo tvoj PIN za odklepat telefon… ampak to velja tudi ce ti ukradejo fizicno kartico in tvoj PIN ;) 

Na iphonu deluje samo 5krat brez povezave, nevem pa kako ima je z fizično kartico ker redko plačujem, tam je tut na ene vsako 10to transakcijo pin, a ni tko?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je NevLado napisal:

Na iphonu deluje samo 5krat brez povezave, nevem pa kako ima je z fizično kartico ker redko plačujem, tam je tut na ene vsako 10to transakcijo pin, a ni tko?


 

To velja, ce placujes recimo z uro in nimas telefona pri sebi… Sicer se odkar placujem z Apple Pay, se ni zgodilo, da bi moral vpisati PIN na terminalu… Ko dam iro na zaspetje, vpisem PIN in dokler je ne snamem iz zapestja, ni potrebe po vpisovanju PIN-a… Ce kdaj plaijem s telefonom, pa se je treba avtenticirat s FaceID ali PIN-om na telefonu (ki ni enak PIN-u na kartici)… 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest nč ne vidm.  Če bi bil s kombijem bi se vrjetno tudi na odbijacu kaj poznal. Mogoče kakšen idiot s kolesom mimo rinu pa udaru, zadnje luči nimajo toliko trpežnih plastik kot prednje. So pa dvojna "stekla", tako da voda ti notr ne bo tekla. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Matick napisal:

Jest nč ne vidm.

 

 

Moras povecat ... :P 

 

image.png

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.