Skoči na vsebino

Mazda6 CD150 AT Attraction


Evgen

Priporočeno sporočilo

Vprašanje je, koliko delaš km. 

Če manj kot 15 tisoč letno kupi bencinarja. 

Mogoče je avto super...mislim pa, da je iz uvoza... 

To je MOJE mnenje. 

Drugače pa, gledaš ga lahko, brez da ga kupiš 😁😂😇

Popravljeno od Shrek
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Shrek napisal:

Vprašanje je, koliko delaš km. 

Če manj kot 15 tisoč letno kupi bencinarja. 

Mogoče je avto super...mislim pa, da je iz uvoza... 

To je MOJE mnenje. 

Drugače pa, gledaš ga lahko, brez da ga kupiš 😁😂😇

Delam nekje 15k na leto. Sem gledal bencinarje ampak jih enostavno ni 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Evgen napisal:

Delam nekje 15k na leto. Sem gledal bencinarje ampak jih enostavno ni 

Potrpežljivost je mati modrosti so mene učili.

 

Bencinarja boš dobil, ampak pridejo na avtonet en ali dva na mesec.


Odvisno koliko si pripravljen plačat.

 

https://www.avto.net/Ads/results.asp?znamka=Mazda&model=Mazda6&modelID=&tip=katerikoli tip&znamka2=&model2=&tip2=katerikoli tip&znamka3=&model3=&tip3=katerikoli tip&cenaMin=0&cenaMax=999999&letnikMin=0&letnikMax=2090&bencin=201&starost2=999&oblika=0&ccmMin=0&ccmMax=99999&mocMin=0&mocMax=999999&kmMin=0&kmMax=9999999&kwMin=0&kwMax=999&motortakt=0&motorvalji=0&lokacija=0&sirina=0&dolzina=&dolzinaMIN=0&dolzinaMAX=100&nosilnostMIN=0&nosilnostMAX=999999&lezisc=&presek=0&premer=0&col=0&vijakov=0&EToznaka=0&vozilo=&airbag=&barva=&barvaint=&EQ1=1000000000&EQ2=1000000000&EQ3=1000000000&EQ4=100000000&EQ5=1000000000&EQ6=1000000000&EQ7=1110100120&EQ8=101000000&EQ9=1000000000&KAT=1010000000&PIA=&PIAzero=&PIAOut=&PSLO=&akcija=0&paketgarancije=&broker=0&prikazkategorije=0&kategorija=0&ONLvid=0&ONLnak=0&zaloga=10&arhiv=0&presort=3&tipsort=DESC&stran=1&subSORT=2&subTIPSORT=DESC

 

Mazdini skyactiv dizli znajo bit pri visokih kilometrih problematični pod pogojem, da so bili pri nizkih kilometrih slabše vzdrževani. To predvsem leti na avte iz uvoza, da. Ali pa pri velikem številu lastnikov. Predlagam, da malo pobrskaš po forumu in greš na kakšno testno vožnjo pa se potem odločiš.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Evgen napisal:

Pozdravljeni, rad bi šel gledat ta avto. Pa me zanima še vaše mnenje kako se obnese, stroški večja popravila, napake na kaj moram biti pozoren itd..

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=18009158&display=Mazda Mazda6

 

 

Mene pri tem avtomobilu moti več resnih stvari:

1) Ne piše, da ni bil poškodovan ali karamboliran - torej je samo vprašanje, koliko jih je "fasal" in kako je popravljeno.

2) Vlečna kljuka. Recept za zjeban avto, sploh če pogosto kako prikolico vlači. S seboj potegne stroške sklopke, vztrajnika, amortizerjev ...

3) Ni fotografij notranjosti. Le zakaj?

4) Cena ni nizka, sploh za osnovni model ...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Evgen napisal:

Pozdravljeni, rad bi šel gledat ta avto. Pa me zanima še vaše mnenje kako se obnese, stroški večja popravila, napake na kaj moram biti pozoren itd..

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=18009158&display=Mazda Mazda6

 

 

To je pre facelift varianta. Precej predrag. Drugače pa je to top motor, majhna poraba. Poglej raje za kak drugi podoben avto po letniku 2016... 

Čakaj malo, piše, da je 2017 a ima stari tip maske spredaj?? 🤔

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 50 minutami je Alex napisal:

To je pre facelift varianta. Precej predrag. Drugače pa je to top motor, majhna poraba. Poglej raje za kak drugi podoben avto po letniku 2016... 

Čakaj malo, piše, da je 2017 a ima stari tip maske spredaj?? 🤔

Koliko bi pa bila realna cena v teh časih? Pregledal vse oglase pa imajo vsi nabite cene. Primer letnik 2014 pa cena 12500€ z 200k prevozenimi kilometri. Sploh ne vem kaj naj  avto pa nujno rabim mogoče kak predlog?

Pred eno uro je dvorjan napisal:

Mene pri tem avtomobilu moti več resnih stvari:

1) Ne piše, da ni bil poškodovan ali karamboliran - torej je samo vprašanje, koliko jih je "fasal" in kako je popravljeno.

2) Vlečna kljuka. Recept za zjeban avto, sploh če pogosto kako prikolico vlači. S seboj potegne stroške sklopke, vztrajnika, amortizerjev ...

3) Ni fotografij notranjosti. Le zakaj?

4) Cena ni nizka, sploh za osnovni model ...

Tudi meni čudno da ne želi pokazati notranjosti. Prav prosit sem ga moral da mi je poslal sliko. Drugače pa trdi da avto ni bil razbit in da je brez pikice. Koliko pa bi bila realna cena v teh časih?

 

Še njegov odg: Poglej slika je simbolična,če si resen kupec pridi pogledat,avto je odlično ohranjen,plus dvojna lita platišča brez prask obojne gume vožene 2 sezoni,v glavnem avto je špica....lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale avto se je vozil po Danski.

 

image.png

 

image.png

image.png

 

Tukaj nas je kar nekaj, ki smo imeli dizla. Lahko bo OK, kar zelo možno pa nočna mora. Pobrskaj malo po tem forumu (izginja antifriz, ...). 

 

Kupi bencinarja! Se bo pojavil kakšen, brez skrbi. So pa malenkost dražji od dizlov.

 

WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 2.0 107KW ATTRACTION, letnik:2014,12500 EUR :: www.Avto.net ::

 

 

WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 G194 AT Revoluton, letnik:2019,24100 EUR :: www.Avto.net ::

 

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 4
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

44 minutes ago, Evgen said:

Koliko bi pa bila realna cena v teh časih? Pregledal vse oglase pa imajo vsi nabite cene. Primer letnik 2014 pa cena 12500€ z 200k prevozenimi kilometri. Sploh ne vem kaj naj  avto pa nujno rabim mogoče kak predlog?

Tudi meni čudno da ne želi pokazati notranjosti. Prav prosit sem ga moral da mi je poslal sliko. Drugače pa trdi da avto ni bil razbit in da je brez pikice. Koliko pa bi bila realna cena v teh časih?

 

Še njegov odg: Poglej slika je simbolična,če si resen kupec pridi pogledat,avto je odlično ohranjen,plus dvojna lita platišča brez prask obojne gume vožene 2 sezoni,v glavnem avto je špica....lp

Glede na meglenke in luči se mi zdi model pred 2015. A je bila zamenjana celotna sprednja stran z neko staro verzijo??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 minutami je Janez007 napisal:

Tale avto se je vozil po Danski.

 

image.png

 

image.png

image.png

 

Tukaj nas je kar nekaj, ki smo imeli dizla. Lahko bo OK, kar zelo možno pa nočna mora. Pobrskaj malo po tem forumu (izginja antifriz, ...). 

 

Kupi bencinarja! Se bo pojavil kakšen, brez skrbi. So pa malenkost dražji od dizlov.

 

WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 2.0 107KW ATTRACTION, letnik:2014,12500 EUR :: www.Avto.net ::

 

 

WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 G194 AT Revoluton, letnik:2019,24100 EUR :: www.Avto.net ::

 

Super hvala. A tale Mazda6 2.0 bencinar za 12500€ bi bil boljši nakup pol? Malo mi edino letnik ne diši 2014. Iščem pa nekje do 14000€.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je Evgen napisal:

Super hvala. A tale Mazda6 2.0 bencinar za 12500€ bi bil boljši nakup pol? Malo mi edino letnik ne diši 2014. Iščem pa nekje do 14000€.

Meni se zdi oglas OK (sicer na koncu napisano malo osladno).. sem klical, pa se ne javi. Raje bi imel tega bencinarja 2014, kot dizla 2017. Jaz.

 

Pri nakupu kateregakoli avta, pa previdnost ni odveč.

 

ChatGPT:
 
Na kaj moram pazit pri nakupu rabljenega avta?
 

Pri nakupu rabljenega avta je pomembno, da se osredotočite na nekaj ključnih stvari, da se izognete nakupu vozila, ki bi lahko imelo skrite težave ali da bi plačali preveč za avto. Tukaj je nekaj nasvetov, na kaj morate biti pozorni pri nakupu rabljenega avta:

  1. Preglejte vozilo: Pred nakupom si avto natančno oglejte in preverite morebitne znake obrabe ali poškodbe. Bodite pozorni na morebitne znake popravil ali nadgradenj, ki bi lahko vplivale na ceno vozila.

  2. Preverite zgodovino vozila: Preverite zgodovino vozila, da se izognete nakupu vozila, ki je bilo ukradeno, poškodovano v prometni nesreči ali ima dolgove. Lahko uporabite spletne strani, kot je Carfax ali VinAudit.

  3. Preizkusite vozilo: Pred nakupom avta se prepričajte, da ste ga preizkusili na cesti in preverite delovanje vseh funkcij in sistemov, vključno z zavorami, menjalnikom, klimatsko napravo, lučmi in avdio sistemom.

  4. Preverite dokumentacijo: Preverite dokumentacijo vozila, vključno z zavarovalno polico, registracijskimi dokumenti in servisnimi zapisi. S tem se izognete nakupu avta, ki nima potrebnih dokumentov ali ima dokumentacijo, ki ne ustreza dejanskemu stanju vozila.

  5. Pridobite neodvisno mnenje: Pred nakupom lahko pridobite neodvisno mnenje mehanika ali avtomobilskega strokovnjaka, ki bo pregledal vozilo in vam povedal, kakšno je dejansko stanje vozila.

  6. Pogajajte se o ceni: Ne pozabite, da je cena vedno predmet pogajanj. Preglejte cene podobnih vozil in se prepričajte, da ste pripravljeni pogajati se o ceni vozila.

Z upoštevanjem teh nasvetov boste lahko bolj samozavestno in uspešno kupili rabljeno vozilo.

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 45 minutami je Janez007 napisal:

Tale avto se je vozil po Danski.

 

image.png

 

image.png

image.png

 

Tukaj nas je kar nekaj, ki smo imeli dizla. Lahko bo OK, kar zelo možno pa nočna mora. Pobrskaj malo po tem forumu (izginja antifriz, ...). 

 

Kupi bencinarja! Se bo pojavil kakšen, brez skrbi. So pa malenkost dražji od dizlov.

 

WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 2.0 107KW ATTRACTION, letnik:2014,12500 EUR :: www.Avto.net ::

 

 

WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 G194 AT Revoluton, letnik:2019,24100 EUR :: www.Avto.net ::

 

Karavanka je res lepa:prstgor:

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Evgen napisal:

Super hvala. A tale Mazda6 2.0 bencinar za 12500€ bi bil boljši nakup pol? Malo mi edino letnik ne diši 2014. Iščem pa nekje do 14000€.

Ta motor je bolj kot ne za silo. Bi ti ga odsvetoval, ker je zelo anemičen. Proti temu je dizelski 150 konjski raketa. 

Kaj pa, če bi uvozil mazdo iz nemčije? 

Tu na forumu nas je JAR nekaj, ki smo jo uvozili. Če rabiš kontakt, me kontaktiral. 

  • Všeč 1
  • Začuden 1
  • Ni všeč 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Alex napisal:

Ta motor je bolj kot ne za silo. Bi ti ga odsvetoval, ker je zelo anemičen. Proti temu je dizelski 150 konjski raketa. 

Kaj pa, če bi uvozil mazdo iz nemčije? 

Tu na forumu nas je JAR nekaj, ki smo jo uvozili. Če rabiš kontakt, me kontaktiral. 

Sem se pozanimal za uvoz na narociavto.si in traja 1 mesec tako dolgo pa ne morem čakat avta

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Evgen napisal:

Sem se pozanimal za uvoz na narociavto.si in traja 1 mesec tako dolgo pa ne morem čakat avta

Kaj 1. mesec, da ti ga pripeljejo, potem pa še na vse papirje da čakaš? Ali je en mesec, da ga odpelješ?

Fajn kupi 👍 Javi potem kaj si kupil, da boš predstavil svojo novo raketo 😉 💪

Popravljeno od MazdaBoy

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Evgen napisal:

Sem se pozanimal za uvoz na narociavto.si in traja 1 mesec tako dolgo pa ne morem čakat avta

Pa poiščeš kakšno kje bližje (recimo  München) in greš sam po njo. V dveh dneh rešiš vse. Tam dobiš  letnik 2017, dizel, 150 konjsko, okoli 100-130000 km za 16000€.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je Alex napisal:

Ta motor je bolj kot ne za silo. Bi ti ga odsvetoval, ker je zelo anemičen. Proti temu je dizelski 150 konjski raketa. 

Kaj pa, če bi uvozil mazdo iz nemčije? 

Tu na forumu nas je JAR nekaj, ki smo jo uvozili. Če rabiš kontakt, me kontaktiral. 

Se ne strinjam. Motor je OK, tvoja raketa pa lahko tudi eksplodira. 

  • Všeč 3
  • Haha 3
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 26 minutami je MazdaBoy napisal:

Kaj 1. mesec, da ti ga pripeljejo, potem pa še na vse papirje da čakaš? Ali je en mesec, da ga odpelješ?

Fajn kupi 👍 Javi potem kaj si kupil, da boš predstavil svojo novo raketo 😉 💪

V roku enga mesca ga prevzameš v Slo. Papirje uredijo oni. Se pa baje čaka tak dolgo, ker morajo napolnit tovornjak.. Jaz mislim da ne bo nič iz Mazde 6. Od tega belega kaj sem ga hotel it gledat jutri mi je,kar minlo. 

- druga sprednja maska baje da od starejšega modela

- vlečna kljuka

- uvoz Danska

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 urami je Alex napisal:

Ta motor je bolj kot ne za silo. Bi ti ga odsvetoval, ker je zelo anemičen. Proti temu je dizelski 150 konjski raketa. 

Kaj pa, če bi uvozil mazdo iz nemčije? 

Tu na forumu nas je JAR nekaj, ki smo jo uvozili. Če rabiš kontakt, me kontaktiral. 

Pa niste to sami šli gor? 😮

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tut če greš sam gor, ti ne pomaga, če ti ga potem pri nas ne uspe hitro čez homologacijo prepeljat, iz seveda če ti FURS ne izida odločbe za DMV. V  primeru pozitivne veje pa seveda lahko pridobiš nekaj časa, odvisno kok se ti mudi. Meni se takrat ni , in mi je bilo vseeno al čakam 3 tedne al 2 meseca.

 

So te pa fantje kar prestrašili glede dizlov. V resnici ni vse tako črno - razen od saj. Ampak tudi te se naberejo pri bencinarjih, tudi oni pač pucajo in peskajo ventile...

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.