Skoči na vsebino

Mazda6 CD150 AT Attraction

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano (urejeno)

Vprašanje je, koliko delaš km. 

Če manj kot 15 tisoč letno kupi bencinarja. 

Mogoče je avto super...mislim pa, da je iz uvoza... 

To je MOJE mnenje. 

Drugače pa, gledaš ga lahko, brez da ga kupiš 😁😂😇

Popravljeno od Shrek
Napisano
pred 5 minutami je Shrek napisal:

Vprašanje je, koliko delaš km. 

Če manj kot 15 tisoč letno kupi bencinarja. 

Mogoče je avto super...mislim pa, da je iz uvoza... 

To je MOJE mnenje. 

Drugače pa, gledaš ga lahko, brez da ga kupiš 😁😂😇

Delam nekje 15k na leto. Sem gledal bencinarje ampak jih enostavno ni 

Napisano
Pred eno uro je Evgen napisal:

Delam nekje 15k na leto. Sem gledal bencinarje ampak jih enostavno ni 

Potrpežljivost je mati modrosti so mene učili.

 

Bencinarja boš dobil, ampak pridejo na avtonet en ali dva na mesec.


Odvisno koliko si pripravljen plačat.

 

https://www.avto.net/Ads/results.asp?znamka=Mazda&model=Mazda6&modelID=&tip=katerikoli tip&znamka2=&model2=&tip2=katerikoli tip&znamka3=&model3=&tip3=katerikoli tip&cenaMin=0&cenaMax=999999&letnikMin=0&letnikMax=2090&bencin=201&starost2=999&oblika=0&ccmMin=0&ccmMax=99999&mocMin=0&mocMax=999999&kmMin=0&kmMax=9999999&kwMin=0&kwMax=999&motortakt=0&motorvalji=0&lokacija=0&sirina=0&dolzina=&dolzinaMIN=0&dolzinaMAX=100&nosilnostMIN=0&nosilnostMAX=999999&lezisc=&presek=0&premer=0&col=0&vijakov=0&EToznaka=0&vozilo=&airbag=&barva=&barvaint=&EQ1=1000000000&EQ2=1000000000&EQ3=1000000000&EQ4=100000000&EQ5=1000000000&EQ6=1000000000&EQ7=1110100120&EQ8=101000000&EQ9=1000000000&KAT=1010000000&PIA=&PIAzero=&PIAOut=&PSLO=&akcija=0&paketgarancije=&broker=0&prikazkategorije=0&kategorija=0&ONLvid=0&ONLnak=0&zaloga=10&arhiv=0&presort=3&tipsort=DESC&stran=1&subSORT=2&subTIPSORT=DESC

 

Mazdini skyactiv dizli znajo bit pri visokih kilometrih problematični pod pogojem, da so bili pri nizkih kilometrih slabše vzdrževani. To predvsem leti na avte iz uvoza, da. Ali pa pri velikem številu lastnikov. Predlagam, da malo pobrskaš po forumu in greš na kakšno testno vožnjo pa se potem odločiš.

Napisano
pred 2 urama je Evgen napisal:

Pozdravljeni, rad bi šel gledat ta avto. Pa me zanima še vaše mnenje kako se obnese, stroški večja popravila, napake na kaj moram biti pozoren itd..

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=18009158&display=Mazda Mazda6

 

 

Mene pri tem avtomobilu moti več resnih stvari:

1) Ne piše, da ni bil poškodovan ali karamboliran - torej je samo vprašanje, koliko jih je "fasal" in kako je popravljeno.

2) Vlečna kljuka. Recept za zjeban avto, sploh če pogosto kako prikolico vlači. S seboj potegne stroške sklopke, vztrajnika, amortizerjev ...

3) Ni fotografij notranjosti. Le zakaj?

4) Cena ni nizka, sploh za osnovni model ...

Napisano (urejeno)
pred 2 urama je Evgen napisal:

Pozdravljeni, rad bi šel gledat ta avto. Pa me zanima še vaše mnenje kako se obnese, stroški večja popravila, napake na kaj moram biti pozoren itd..

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=18009158&display=Mazda Mazda6

 

 

To je pre facelift varianta. Precej predrag. Drugače pa je to top motor, majhna poraba. Poglej raje za kak drugi podoben avto po letniku 2016... 

Čakaj malo, piše, da je 2017 a ima stari tip maske spredaj?? 🤔

Popravljeno od Alex

 

 

Napisano
pred 50 minutami je Alex napisal:

To je pre facelift varianta. Precej predrag. Drugače pa je to top motor, majhna poraba. Poglej raje za kak drugi podoben avto po letniku 2016... 

Čakaj malo, piše, da je 2017 a ima stari tip maske spredaj?? 🤔

Koliko bi pa bila realna cena v teh časih? Pregledal vse oglase pa imajo vsi nabite cene. Primer letnik 2014 pa cena 12500€ z 200k prevozenimi kilometri. Sploh ne vem kaj naj  avto pa nujno rabim mogoče kak predlog?

Pred eno uro je dvorjan napisal:

Mene pri tem avtomobilu moti več resnih stvari:

1) Ne piše, da ni bil poškodovan ali karamboliran - torej je samo vprašanje, koliko jih je "fasal" in kako je popravljeno.

2) Vlečna kljuka. Recept za zjeban avto, sploh če pogosto kako prikolico vlači. S seboj potegne stroške sklopke, vztrajnika, amortizerjev ...

3) Ni fotografij notranjosti. Le zakaj?

4) Cena ni nizka, sploh za osnovni model ...

Tudi meni čudno da ne želi pokazati notranjosti. Prav prosit sem ga moral da mi je poslal sliko. Drugače pa trdi da avto ni bil razbit in da je brez pikice. Koliko pa bi bila realna cena v teh časih?

 

Še njegov odg: Poglej slika je simbolična,če si resen kupec pridi pogledat,avto je odlično ohranjen,plus dvojna lita platišča brez prask obojne gume vožene 2 sezoni,v glavnem avto je špica....lp

Napisano (urejeno)

Tale avto se je vozil po Danski.

 

image.png

 

image.png

image.png

 

Tukaj nas je kar nekaj, ki smo imeli dizla. Lahko bo OK, kar zelo možno pa nočna mora. Pobrskaj malo po tem forumu (izginja antifriz, ...). 

 

Kupi bencinarja! Se bo pojavil kakšen, brez skrbi. So pa malenkost dražji od dizlov.

 

WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 2.0 107KW ATTRACTION, letnik:2014,12500 EUR :: www.Avto.net ::

 

 

WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 G194 AT Revoluton, letnik:2019,24100 EUR :: www.Avto.net ::

 

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 4
  • Začuden 1
Napisano
44 minutes ago, Evgen said:

Koliko bi pa bila realna cena v teh časih? Pregledal vse oglase pa imajo vsi nabite cene. Primer letnik 2014 pa cena 12500€ z 200k prevozenimi kilometri. Sploh ne vem kaj naj  avto pa nujno rabim mogoče kak predlog?

Tudi meni čudno da ne želi pokazati notranjosti. Prav prosit sem ga moral da mi je poslal sliko. Drugače pa trdi da avto ni bil razbit in da je brez pikice. Koliko pa bi bila realna cena v teh časih?

 

Še njegov odg: Poglej slika je simbolična,če si resen kupec pridi pogledat,avto je odlično ohranjen,plus dvojna lita platišča brez prask obojne gume vožene 2 sezoni,v glavnem avto je špica....lp

Glede na meglenke in luči se mi zdi model pred 2015. A je bila zamenjana celotna sprednja stran z neko staro verzijo??

Napisano
pred 22 minutami je Janez007 napisal:

Tale avto se je vozil po Danski.

 

image.png

 

image.png

image.png

 

Tukaj nas je kar nekaj, ki smo imeli dizla. Lahko bo OK, kar zelo možno pa nočna mora. Pobrskaj malo po tem forumu (izginja antifriz, ...). 

 

Kupi bencinarja! Se bo pojavil kakšen, brez skrbi. So pa malenkost dražji od dizlov.

 

WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 2.0 107KW ATTRACTION, letnik:2014,12500 EUR :: www.Avto.net ::

 

 

WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 G194 AT Revoluton, letnik:2019,24100 EUR :: www.Avto.net ::

 

Super hvala. A tale Mazda6 2.0 bencinar za 12500€ bi bil boljši nakup pol? Malo mi edino letnik ne diši 2014. Iščem pa nekje do 14000€.

Napisano
pred 10 minutami je Evgen napisal:

Super hvala. A tale Mazda6 2.0 bencinar za 12500€ bi bil boljši nakup pol? Malo mi edino letnik ne diši 2014. Iščem pa nekje do 14000€.

Glede bencinark:

 

 

Napisano (urejeno)
pred 15 minutami je Evgen napisal:

Super hvala. A tale Mazda6 2.0 bencinar za 12500€ bi bil boljši nakup pol? Malo mi edino letnik ne diši 2014. Iščem pa nekje do 14000€.

Meni se zdi oglas OK (sicer na koncu napisano malo osladno).. sem klical, pa se ne javi. Raje bi imel tega bencinarja 2014, kot dizla 2017. Jaz.

 

Pri nakupu kateregakoli avta, pa previdnost ni odveč.

 

ChatGPT:
 
Na kaj moram pazit pri nakupu rabljenega avta?
 

Pri nakupu rabljenega avta je pomembno, da se osredotočite na nekaj ključnih stvari, da se izognete nakupu vozila, ki bi lahko imelo skrite težave ali da bi plačali preveč za avto. Tukaj je nekaj nasvetov, na kaj morate biti pozorni pri nakupu rabljenega avta:

  1. Preglejte vozilo: Pred nakupom si avto natančno oglejte in preverite morebitne znake obrabe ali poškodbe. Bodite pozorni na morebitne znake popravil ali nadgradenj, ki bi lahko vplivale na ceno vozila.

  2. Preverite zgodovino vozila: Preverite zgodovino vozila, da se izognete nakupu vozila, ki je bilo ukradeno, poškodovano v prometni nesreči ali ima dolgove. Lahko uporabite spletne strani, kot je Carfax ali VinAudit.

  3. Preizkusite vozilo: Pred nakupom avta se prepričajte, da ste ga preizkusili na cesti in preverite delovanje vseh funkcij in sistemov, vključno z zavorami, menjalnikom, klimatsko napravo, lučmi in avdio sistemom.

  4. Preverite dokumentacijo: Preverite dokumentacijo vozila, vključno z zavarovalno polico, registracijskimi dokumenti in servisnimi zapisi. S tem se izognete nakupu avta, ki nima potrebnih dokumentov ali ima dokumentacijo, ki ne ustreza dejanskemu stanju vozila.

  5. Pridobite neodvisno mnenje: Pred nakupom lahko pridobite neodvisno mnenje mehanika ali avtomobilskega strokovnjaka, ki bo pregledal vozilo in vam povedal, kakšno je dejansko stanje vozila.

  6. Pogajajte se o ceni: Ne pozabite, da je cena vedno predmet pogajanj. Preglejte cene podobnih vozil in se prepričajte, da ste pripravljeni pogajati se o ceni vozila.

Z upoštevanjem teh nasvetov boste lahko bolj samozavestno in uspešno kupili rabljeno vozilo.

Popravljeno od Janez007
Napisano
pred 45 minutami je Janez007 napisal:

Tale avto se je vozil po Danski.

 

image.png

 

image.png

image.png

 

Tukaj nas je kar nekaj, ki smo imeli dizla. Lahko bo OK, kar zelo možno pa nočna mora. Pobrskaj malo po tem forumu (izginja antifriz, ...). 

 

Kupi bencinarja! Se bo pojavil kakšen, brez skrbi. So pa malenkost dražji od dizlov.

 

WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 2.0 107KW ATTRACTION, letnik:2014,12500 EUR :: www.Avto.net ::

 

 

WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 G194 AT Revoluton, letnik:2019,24100 EUR :: www.Avto.net ::

 

Karavanka je res lepa:prstgor:

N7rRRL1.jpg

Napisano
pred 1 uro je Evgen napisal:

Super hvala. A tale Mazda6 2.0 bencinar za 12500€ bi bil boljši nakup pol? Malo mi edino letnik ne diši 2014. Iščem pa nekje do 14000€.

Ta motor je bolj kot ne za silo. Bi ti ga odsvetoval, ker je zelo anemičen. Proti temu je dizelski 150 konjski raketa. 

Kaj pa, če bi uvozil mazdo iz nemčije? 

Tu na forumu nas je JAR nekaj, ki smo jo uvozili. Če rabiš kontakt, me kontaktiral. 

  • Všeč 1
  • Začuden 1
  • Ni všeč 1

 

 

Napisano
pred 5 minutami je Alex napisal:

Ta motor je bolj kot ne za silo. Bi ti ga odsvetoval, ker je zelo anemičen. Proti temu je dizelski 150 konjski raketa. 

Kaj pa, če bi uvozil mazdo iz nemčije? 

Tu na forumu nas je JAR nekaj, ki smo jo uvozili. Če rabiš kontakt, me kontaktiral. 

Sem se pozanimal za uvoz na narociavto.si in traja 1 mesec tako dolgo pa ne morem čakat avta

Napisano (urejeno)
pred 5 minutami je Evgen napisal:

Sem se pozanimal za uvoz na narociavto.si in traja 1 mesec tako dolgo pa ne morem čakat avta

Kaj 1. mesec, da ti ga pripeljejo, potem pa še na vse papirje da čakaš? Ali je en mesec, da ga odpelješ?

Fajn kupi 👍 Javi potem kaj si kupil, da boš predstavil svojo novo raketo 😉 💪

Popravljeno od MazdaBoy

 

 

Napisano
pred 3 minutami je Evgen napisal:

Sem se pozanimal za uvoz na narociavto.si in traja 1 mesec tako dolgo pa ne morem čakat avta

Pa poiščeš kakšno kje bližje (recimo  München) in greš sam po njo. V dveh dneh rešiš vse. Tam dobiš  letnik 2017, dizel, 150 konjsko, okoli 100-130000 km za 16000€.

 

 

Napisano
pred 10 minutami je Alex napisal:

Ta motor je bolj kot ne za silo. Bi ti ga odsvetoval, ker je zelo anemičen. Proti temu je dizelski 150 konjski raketa. 

Kaj pa, če bi uvozil mazdo iz nemčije? 

Tu na forumu nas je JAR nekaj, ki smo jo uvozili. Če rabiš kontakt, me kontaktiral. 

Se ne strinjam. Motor je OK, tvoja raketa pa lahko tudi eksplodira. 

  • Všeč 3
  • Haha 3
  • Zmeden 1
Napisano
pred 26 minutami je MazdaBoy napisal:

Kaj 1. mesec, da ti ga pripeljejo, potem pa še na vse papirje da čakaš? Ali je en mesec, da ga odpelješ?

Fajn kupi 👍 Javi potem kaj si kupil, da boš predstavil svojo novo raketo 😉 💪

V roku enga mesca ga prevzameš v Slo. Papirje uredijo oni. Se pa baje čaka tak dolgo, ker morajo napolnit tovornjak.. Jaz mislim da ne bo nič iz Mazde 6. Od tega belega kaj sem ga hotel it gledat jutri mi je,kar minlo. 

- druga sprednja maska baje da od starejšega modela

- vlečna kljuka

- uvoz Danska

 

 

Napisano
pred 18 urami je Alex napisal:

Ta motor je bolj kot ne za silo. Bi ti ga odsvetoval, ker je zelo anemičen. Proti temu je dizelski 150 konjski raketa. 

Kaj pa, če bi uvozil mazdo iz nemčije? 

Tu na forumu nas je JAR nekaj, ki smo jo uvozili. Če rabiš kontakt, me kontaktiral. 

Pa niste to sami šli gor? 😮

 

 

Napisano

Tut če greš sam gor, ti ne pomaga, če ti ga potem pri nas ne uspe hitro čez homologacijo prepeljat, iz seveda če ti FURS ne izida odločbe za DMV. V  primeru pozitivne veje pa seveda lahko pridobiš nekaj časa, odvisno kok se ti mudi. Meni se takrat ni , in mi je bilo vseeno al čakam 3 tedne al 2 meseca.

 

So te pa fantje kar prestrašili glede dizlov. V resnici ni vse tako črno - razen od saj. Ampak tudi te se naberejo pri bencinarjih, tudi oni pač pucajo in peskajo ventile...

  • Všeč 1
  • Ljubim 1

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Ne moreš primerjati Makite z  šrotom od parkside. Najslabša Makita je svetlobna leta nad najboljšim parksideom. Naj samo povem, da sem samo enkrat kupil električni rezalnik od parkside. Med delom ( pri visokih obratih, seveda) je razneslo nož in ostanki so poškodovali ohišje.  Del ohišja se je zaril v stol poleg mene. Dobro, da sem ostal živ. Od takrat ne kupujem več poceni orodja, pa četudi ga rabim samo enkrat. Recimo za razrez dveh desk sem kupil novo Makito baterijsko 36V cirkulano žago. Vem, da jo bom še kdaj rabil.😉
    • Skrajni čas za povečanje motorne moči vozila oz. nakup močnejšega, haha   Obisk črpalke precej prijaznejši do denarnice | 24ur.com WWW.24UR.COM Opolnoči stopajo v veljavo nove cene naftnih derivatov. Liter bencina bo z 1,530 evra cenejši za 6,2 centa, dizel z 1,607 evra za 11,1 centa, kurilno olje pa z 1,200 evra za 11,8 centa.  
    • Pogorela najvišje ležeča kmetija: poginile vse živali, lastnik poškodovan | 24ur.com WWW.24UR.COM Požar je minulo noč zajel najvišje ležečo kmetijo v Sloveniji, kmetijo Bukovnik pod Raduho. Po prvih podatkih Policijske uprave Celje je požar zajel celotno domačijo, tako stanovanjsko hišo kot gospodarska...  
    • Jaz bom malce drugače napisal. Sem sicer vesel,da obstaja Parkside,ker tako pritiska na uveljavljene proizvajalce,da cene ne ponorijo,in tako omogoča tudi navadnim smrtnikom nakup še kolikor toliko dobrega orodja.   Je pa res,da je za to še več made in china dreka. Vidim pa,da so izkušnje z Parkside bolj tako-tako...v povprečju je cca.50% v redu,50% je pa drek. Pa ne moreš se zanesti,da če vzameš "Performance" serijo,da bo po tem OK. Pigledaš na YouTube ali na forume,hitro vidiš,da nima veze,kaj vzameš.   Tukaj bi jaz dodal še eno stvar,ki bolj mene moti-predvsem vrtalni vijačniki so v primerjavi z uveljavljenimi znamkami dobesedno "glomazni". Pa ne,da se hvalim...a npr.Metabo LTX BS serija je po gabaritih manjša kot vsak Parkside 20V vrtalni vijačnik...če odmisliš nastavek za baterijo,je zelo primerljiv z Parkside 12V vrtalnim vijačnikom. Še ena stvar,ki me moti,pa je dejstvo,da Parkside "laže" pri navedbah podatkov. Pri vrtalnih vijačnikih npr. navaja le max."trdi" navor,in še ta je "zlagan". OK,po mojem mnenju navor ni najpomembnejši podatek pri tej vrsti orodja,a trend vseeno gre v smer "več je bolje"...vsaj če se gleda vse popularne "teste" na YouTube. Tukaj,se vsaj v mojih očeh hitro relativizira "nizka cena", ker če npr. en Metabo BS 18 LT BL pri navoru potegne enako kot npr. "vrhunski" Parkside za okroglih 80€ (v kovčku,brez baterije in polnilca)...pa sem takrat oba BS in SB,ki ju imam dobil za...ne vem več🤔...120€/kom. se mi zdi...tu nekje-bi moral preveriti. Pa bo Parkside škripnil,bo "za v kanto",za Metabo pa dobiš vse dele...itd,itd...   Res pa je tudi,da za tistih 40€, ko je v akciji tisti najbolj simpl-osnovni Parkside v kovčku,z 2Ah baterijo+simpl polnilec...tukaj seveda za tistih 2-3x na leto kak vijak,luknjo...seveda-bolje "slabo" vijaciti na stroj,kot pa "na roke"... Sicer pa kot zmeraj-pri cvenku se vse ustavi-čisto razumljivo,za to pa vsak zase ve. Jaz zase vem,da cca.650€ ali več samo za stroj za kovičenje ne dam..za tistih par krat...seveda profesionalni krovec to nuca,in si ne more privoščiti,da če škripne,da gre stroj "v kanto",ker pri njem stroj mora delati-kaj drugega ni alternativa. Za to pa je seveda v redu,da obstaja tako profi roba,kot tudi cenejša orodja. Bi pa vseeno rad pripomnil,da zna Parkside-Performance serija biti malce zavajajoča,misleč,da je to "profesionalno" orodje. Ne bo držalo,ker že zaradi cvenka ne more biti. Po mojem je nekje v rangu cenejše ponudbe strojev Makita,ki so namenjeni DIY-u in čisto nič višje....moje mnenje.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.