Skoči na vsebino

Najgrši "voz" vseh časov?

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

To je pa absolutna po?ast.. zmer ko mi pelje kdo s tem nasprot, mam filing da me bo pojedla :blush:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Napisano

Mislim, da je ?e toliko avtov in modelov na tr?i??u, da sami proizvajalci ne vejo ve? kaj narediti da bi naredili nekaj vpadljivega in pol pridejo tej zmazki ven :D

www.gistel.si

Napisano

Nissan jih kar seka

Objavljena slika

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Napisano

Nissan jih kar seka

Objavljena slika

 

Men je pa tale petarda, nekaj posebnega kot KIA soul.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Napisano

Men je pa tale petarda, nekaj posebnega kot KIA soul.

 

vidim v ?ivo v Preski pa mi je mimo....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Napisano

velsatis ta spada v temo

 

Objavljena slika

 

za razliko od ostalih renaultev se mi pa ta ravno zadaj dopade in je spredaj kiks totalni

Napisano

Je kar grda ?katla ja, kaj pa Chrysler PT Cruiser-ja, smo ?e omenili? Bljak, ravno danes sem ga videl. <_<:hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano

Ko smo glih pri Nissanovih oblikovalskih ?ude?ih

 

Nissan Leaf

 

Objavljena slika

33112_1.png

  • 1 mesec kasneje...
Napisano

Meni je pa Fiat Multipla ziva groza od obupa.

------------------------------------------------------
All the way Miata :)My way is sideway :)

Napisano

Meni je pa Fiat Multipla ziva groza od obupa.

 

res je.ampak je tok udobn avto,da adijo pamet...za fljakat se mal naokol je zmaga res...grd pa extra

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Napisano

Men je pa tole neki groznega, ojej. <_<post-185-1340741116_thumb.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Hehe, nisem tolk občutljiv, kaj vozim, ker bi drugače imel Audija al pa Mečko al pa kaj drugega prestižnega. Opažam edino to, da 10 let nazakj nisem imsel takega občutka, da bi se kvaliteta avtov močno razlikovala med seboj.   Od kar pa so tukaj EV-ji in se zaradi dragih baterij lovijo evrčki pri uporabi crapy materialov pa nas pelje nazaj v 90-a, ker je bila razlika med Mercedesom in KIA še ogromna.   Bom še 1x ponovil, po moje, še ni čas za EV-ja, ker dokler ne bo na cenovnem nivoju in kvalitetnim interjerjem bo pač treba počakat. Lahko se vsi fani EV-jev zaletavajo s hvaljenjem, ampak EV-ji so še v fazi veliko denarja za malo kvalitete. Ko pridejo v fazo za malo denarja, malo kvalitete in kontra za veliko denarja veliko kvalitete se bomo pa spet pogovarjali kaj kupiti in ne ali sploh kupiti.   Ja, jebat ga Mazda 6 me je pač razvadila.
    • Za kratke razdalje je čist OK, kot sem napisal. Se pa čudim, da @dvorjan tole vozi na roadtripe dolžine 750km. Ok mogoče sem narobe zastopil pa je to naredil v treh ali štirih dneh vožnje in ne v enem.   Aja še vedno ne vem kako se spusti voznikov sedež.
    • Sej veš kje je glavni problem? Kupuje rabljen avto in tam se ne ve kaj je počel prejšnji lastnik. Načeloma z zadnjim FL od leta 2018 ne bi smelo biti nekih večjih težav saj so odpravljene večinoma vse porodne in tudi zamenjali so način čiščenja NOX, ki je zdaj preko AdBlue ssistema, kar zmanjšuje nabiranje saj v sesalnem kolektorju.   V glavnem servisna "knjižica", pregled kilometrov pri menjavi in da je opravljeno po navodilih proizvajalca. Testna vožnja pa bi moralo biti OK.
    • Tole me je fejst nasmejalo... ampak ok, go on.   Dejmo bit realni, če bo 2 litra razlike v povprečju bo kr v redu rezultat.
    • Ne težava je bila že pred manjavo olja in filtra. Avto v mirovanju na 1500 obratih ne trese, samo med vožnjo. In samo na 1500 obratih. Če vozim pod 1500 obratih ne trese.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.