Skoči na vsebino

DonFelipe-jeva tema za smetenje


DonFelipe

Priporočeno sporočilo

Ampak, če je Tina zbirala glasove za nutrije bi lahko na tak način nekdo tud zbiral glasove za odstranitev Nutrij. Moralo bi veljati enako in sem prepričan, da bi ta drugi zbral več glasov.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Jest je spremenil naslov v DonFelipe-jeva tema za smetenje
pred 10 urami je DonFelipe napisal:

Ja, tudi japonci zadnje leto niso več to kar so bili. 

 

In potem se čudijo da nas večina zadnjih 18 let prisega na klasike oziroma kupujemo in obnavljamo legende. 

Ja no, vsaj rje so se zadnjih 15 let rešili.... :nevem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 urami je DonFelipe napisal:

Ja, tudi japonci zadnje leto niso več to kar so bili. 

 

In potem se čudijo da nas večina zadnjih 18 let prisega na klasike oziroma kupujemo in obnavljamo legende. 

 

Priročen izgovor za vsakega, ki si ne more kupiti nov avto. :nevem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Boss napisal:

 

Priročen izgovor za vsakega, ki si ne more kupiti nov avto. :nevem:

Tko je če gre 70% dnarja v opremo za boj proti nutrijam..pol se voziš v 18let stari klasikil

  • Haha 4
  • Začuden 1

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Tilen5 napisal:

..pol se voziš v 18let stari klasiki...

... z nutrijo Francijem za volanom, Taxi oznako na strehi in znamko avta Daewoo/Chevrolet, ki itak ni za kreljote.

  • Haha 4
  • Zmeden 1
  • Ljubim 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je Bini napisal:

Ja no, vsaj rje so se zadnjih 15 let rešili.... :nevem:

A misliš da ne rjavijo bolj kot včasih ali si pozabil na zaščito?

pred 9 urami je Boss napisal:

 

Priročen izgovor za vsakega, ki si ne more kupiti nov avto. :nevem:

Veš ali misliš?

Si vedel da obstajamo tudi taki katerim ni do novega in imamo raje klasiko?

pred 8 urami je Tilen5 napisal:

Tko je če gre 70% dnarja v opremo za boj proti nutrijam..pol se voziš v 18let stari klasikil

Od kje ti pa to?

Preberi si malo lovsko literaturo in boš videl da za današnje lovce ni primernih 90% vozil, pravi lovci kupujejo klasike, predvsem prave terence in tiste ki res zmorejo nekaj s 4x4, ne pa novodobne šminke katere drugam kot v urbano okolje. Ne bodi Fincov Tone. 

pred 5 urami je Boss napisal:

... z nutrijo Francijem za volanom, Taxi oznako na strehi in znamko avta Daewoo/Chevrolet, ki itak ni za kreljote.

Kaj ti sanjaš mogoče Q8 ali M klaso?

Ali se boš zadovoljil s svojo Mazdo 2?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je DonFelipe napisal:

Veš ali misliš?

Si vedel da obstajamo tudi taki katerim ni do novega in imamo raje klasiko?

 

Kaj ti sanjaš mogoče Q8 ali M klaso?

Ali se boš zadovoljil s svojo Mazdo 2?

 

Vem samo to, da je tebi dosti lažje, ker ti nutrije pomagajo. Jaz sem pa za vse sam in si ne morem niti Mazde 2 privoščit. Trenutno imam Mazdo 1 in , če bom pridno ponoči Uber vozil naokoli (tko da ne spim in nite ne sanjam) se bo neki denarja nabralo, da nadgradim na Mazda 1.5. Ampak to je dolgoročna želja.

 

Drugač pa Q8 ne prodaja goriv pri nas in tud motornega olja se ne da dobit te znamke, jajčka pa raje kupujem L klaso, ker M klasa so mi premajhna in moram zato pojest štiri namesto treh, da sem enako sit. Ampak še vedno ne vem zakaj te to zanima? :nevem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Boss napisal:

Drugač pa Q8 ne prodaja goriv pri nas in tud motornega olja se ne da dobit te znamke, jajčka pa raje kupujem L klaso, ker M klasa so mi premajhna in moram zato pojest štiri namesto treh, da sem enako sit. Ampak še vedno ne vem zakaj te to zanima? :nevem:

Q8 je v Beltincih 😉

Samo kot Truck Service, ampak dizl pa le prodaja pri nas.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 50 minutami je Boss napisal:

 

Odlično, prideva da te spoznava še v živo.

Jaz nisem član, samo znanec mi je povedal da bo to v kratkem na obrobju Zokilanda. 

Jaz grem pa obiskati svojo rodbino na Češko in v Poljsko. 

Pa še v poduk : v naši deželi so priznane samo 3 nacionalne manjšine, ostale dežele bivše Jugoslavije jih imajo 23 med katerimi smo tudi slovenci in čehi. 

 

Ne sanjaj, pri tebi se 6 ne bo nikoli spremenila v 9. Lehi imamo u Hrvatskoj, BiH i Srbiji 120 godine status nacionalne manjine. 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je DonFelipe napisal:

Jaz nisem član, samo znanec mi je povedal da bo to v kratkem na obrobju Zokilanda. 

Jaz grem pa obiskati svojo rodbino na Češko in v Poljsko. 

Pa še v poduk : v naši deželi so priznane samo 3 nacionalne manjšine, ostale dežele bivše Jugoslavije jih imajo 23 med katerimi smo tudi slovenci in čehi. 

 

Ne sanjaj, pri tebi se 6 ne bo nikoli spremenila v 9. Lehi imamo u Hrvatskoj, BiH i Srbiji 120 godine status nacionalne manjine. 

 

 

Vsi mamo takega znanca/prijatelja, ko nam je nerodno kej vprašat al pa nas zanima.

 

Drugač pa, prikolico pelješ s sabo al jo tam dobiš?

 

 

Zdaj pa še resni del odgovora:

 

V Sloveniji imamo dejansko samo dve manjšini in to Madžarsko ter Italijansko, ki pa uživata bistveno več pravic kot katere koli druge manjšine v državah bivše Juge. Manjšini imate kompletno zaščito in popolno dvojezičnost tako v jeziku, napisih, imenih krajev in uradnih dokumentov ter imata vsaka v parlamentu tudi svojega zastopnika. Zakaj tako? Te dve manjšini sta na območjih, kjer je zaradi političnih in drugih zadev prišlo do tega, da se ne nahajata več v lastni državi. Se pravi so ostale izzven matične države. Kar pa seveda izloči vse druge narodnosti, ki so se kasneje naseljevale v drugi državi in zato ne morejo dobiti status narodne manjšine, čeprav je zabeležena njihova nacionalnost v popisu prebivalstva.

 

Ista zadeva je z Romi, ki nimajo lastne države in so bili v preteklosti več ali manj bolj nomadi tako, da nimajo statusa manjšine ampak posebni status Romske skupnosti.

 

Glede Lehov pa, a si se ti mrbit zatipkal? Al si član zionistične teroristične skupine?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
    • Golob je kriv... aja sej to ni pr nas. Mah sej je vseeno pod pernatim Taubijem, sem slišal, da mamo najdražji bencin. Tko pravijo tud na forumih in TikToku.
    • Dražji kot pri nas. 202 RDS, to google pravi 1.72€.   2 leti nazaj sem poleti v Italiji (Elba in Firenze) tankal po 2.1€. V Grčiji pa lani poleti poleti okoli 1.8€.   Imam kr srečo s ceno.
    • Sigurno je pa poceni🤣, bil v IT in sem bil primoran tankat na AC, imajo kar drag bencin (2.30 mislim da...oz.tak nekje).....je pa res da imajo pa večino ostalih zadev bistveno cenejših kot mi....v bistvu je severni del IT krepko pred nami....ne samo cene, tudi ponudba, odnos gostincev, cene v gostilnah, trgovinah (da o raznovrstnosti v neki navadni trgovini supermarketu ne govorim, dvomim da ima kaka aleja v lj na 10x vecji povrsini tako ponudbo)....se vidi da se italijancki znajo it biznis😉🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.