Skoči na vsebino

Kdo je bolj tečen na tem forumu?


Jest

Kdo je bolj tečen na tem forumu?  

19 uporabnikov je glasovalo

  1. 1. Kdo je bolj tečen na tem forumu?

    • Alex
      18
    • Jest
      1


Priporočeno sporočilo

Pred eno uro je Jest napisal:

Tisti, ki jih omenjas, "prcajo" samo tebe nazaj... In za to si si kriv popolnoma sam... Zato ne takoj s prstom kazat na druge... Najprej pospravi pred svojim pragom ... Si kot en velik otrok... 

 

Je velika razlika, ce ti prcas nekaj drugih... in taisti drugi prcajo nazaj samo tebe in nikogar drugega ... Saj nevem... ali tega res sam ne vidis... ali se samo delas, da tega ne vidis ... In jaz nimam vec volje, da bi ti ves cas pisal eno in isto... ker je vcasih potem nekaj dni OK ... potem se pa spet zacne... "jovo na novo" ... :(

 

Anketa je bila pa narejena zgolj zato, da bi ti mogoce pa le videl, da nisi tak angelcek, kot mogoce mislis da si ... Ampak kot vidim, je bila brezvezna ... in se ne bo spremenilo prav nic... 

 

Bojim se samo, da bos zadevo pripeljal tako dalec, da jaz ne bom samo opozarjal... in me enega lepega dne ne bo vec tukaj na forumu... Komu bos potem "jokcal", naj popuca drek, ki je nastal vecinoma samo zaradi tvoje trme, prcanja ali nevem cesa drugega se... 

 

Kot sem ze enkrat napisal... Do pred korone sploh nisem vedel, da je na tem forumu kaksen uproabnik z nickom Alex ... Pa sem na tem forumu ze od samega zacetka ... So bili sem in tja kaksni podobni izpadi drugih uproabnikov... in se kaksen od teh se vedno najde in "najeda" preko maila... pa mu odgovorim in cez par dni spet isto ... 

 

Z veseljem ti odstopim admin pravice... in se posvetim drugim projektom ... 

 

Aja... se to... Tisti ostali, ki se spravljate na "ubogega" Alexa... Ali lahko poskusno za nekaj casa ignorirate njegove izpade? Saj dvomim, da bo kaj pomagalo... vseeno pa prosim za to ... 

 

Tudi sam nisem vedel za tvoj nick, dokler me nisi pričel opozarjati. Pa brez zamere. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Jest napisal:

Aja... se to... Tisti ostali, ki se spravljate na "ubogega" Alexa... Ali lahko poskusno za nekaj casa ignorirate njegove izpade? Saj dvomim, da bo kaj pomagalo... vseeno pa prosim za to ...

uf fant, težka bo... tole bo potrebno ogromno odrekanja in zen meditacije :nevem: ok bom probal tako, da bom rekel Biniju naj mu pove. sramezljiv

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Boss napisal:

uf fant, težka bo... tole bo potrebno ogromno odrekanja in zen meditacije :nevem: ok bom probal tako, da bom rekel Biniju naj mu pove. sramezljiv

Ej, jaz sem si zaenkrat dober z vsemi tukaj in ne bi verjetno radi, da se to spremeni! Tudi jaz imam lahko grd jezik! 

Ni potrebe, da je kdo užaljen ali gorenjsko favš, če se razumem z Alexom, res ni potrebe.... :nevem:

Preidimo rajši na druge teme... 😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 51 minutami je Bini napisal:

Ej, jaz sem si zaenkrat dober z vsemi tukaj in ne bi verjetno radi, da se to spremeni! Tudi jaz imam lahko grd jezik! 

Ni potrebe, da je kdo užaljen ali gorenjsko favš, če se razumem z Alexom, res ni potrebe.... :nevem:

Preidimo rajši na druge teme... 😉

Bini, dobrodušni starejši mladenič, namesto jeze, dajmo raje energijo v kakšno srečanje vložiti, mogoče piknik?

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 53 minutami je Bini napisal:

Ej, jaz sem si zaenkrat dober z vsemi tukaj in ne bi verjetno radi, da se to spremeni! Tudi jaz imam lahko grd jezik! 

Ni potrebe, da je kdo užaljen ali gorenjsko favš, če se razumem z Alexom, res ni potrebe.... :nevem:

Preidimo rajši na druge teme... 😉

Bini, pa saj nismo poročeni z nobenim tukajnna forumu. 😊 Ne vzeti vsega resno, kar napiše Boss. 😉

Z ženo uletita enkrat, ko bosta imela čas na obalo, da gremo zopet na kako večerjico in pijačo. Kot pravi frendi. Pa da v živo podebatiramo o situaciji na forumu, kdo je kdo. 😉

  • Všeč 1
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Bini napisal:

Ej, jaz sem si zaenkrat dober z vsemi tukaj in ne bi verjetno radi, da se to spremeni! Tudi jaz imam lahko grd jezik! 

Ni potrebe, da je kdo užaljen ali gorenjsko favš, če se razumem z Alexom, res ni potrebe.... :nevem:

Preidimo rajši na druge teme... 😉

 

A ti si pa dons z levo vstal? Dej probaj jutri z desno pa še 1x preberi. Sej ni čudn da smo tako zategnjeni, da se še mal pohecat ne moremo več. :whatever:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je Boss napisal:

 

A ti si pa dons z levo vstal? Dej probaj jutri z desno pa še 1x preberi. Sej ni čudn da smo tako zategnjeni, da se še mal pohecat ne moremo več. :whatever:

Dobro jutro. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je Boss napisal:

 

A ti si pa dons z levo vstal? Dej probaj jutri z desno pa še 1x preberi. Sej ni čudn da smo tako zategnjeni, da se še mal pohecat ne moremo več. :whatever:

Ni glih problem v tem tvojem zadnjem postu, ki si ga napisal, na živce mi gre počasi ta brezvezna in neplodna debata o vaši (tečnobi).... :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je Bini napisal:

Ni glih problem v tem tvojem zadnjem postu, ki si ga napisal, na živce mi gre počasi ta brezvezna in neplodna debata o vaši (tečnobi).... :whatever:

... ok jutri pol....

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 31 minutami je Bini napisal:

Ni glih problem v tem tvojem zadnjem postu, ki si ga napisal, na živce mi gre počasi ta brezvezna in neplodna debata o vaši (tečnobi).... :whatever:

 

Enostavno ne komentirat… pa bo tema sama zamrla … Ravno tvoj komentar je prvi pod anketo 😇

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Jest napisal:

 

Enostavno ne komentirat… pa bo tema sama zamrla … Ravno tvoj komentar je prvi pod anketo 😇

Ja res je a takrat smo se še vsi smejali in hecali, kmalu za tem je bilo pa vse bolj oštro in hkrati žalostno....😒

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, enkrat sem že napisal, da moja donacija dinrčkov ni, da se pocamo med forumaši....

 

Ok, nobenega ne bom krivil, povem pa mojo izkušnjo. V društvu sem imel "narcisa". Spil mi je ogromno živcev in časa....., bil sem na robu zloma, nemogoče sodelovat z njim. In rešitev je bila, da sem se umaknil iz položaja in začel ignoriral vse njegove blodnje. 

Škoda življenja.

 

Ampak to je bilo v živo in ne navidezno preko foruma.

 

 

 

  • Všeč 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je AmpeR napisal:

No, enkrat sem že napisal, da moja donacija dinrčkov ni, da se pocamo med forumaši....

 

Ok, nobenega ne bom krivil, povem pa mojo izkušnjo. V društvu sem imel "narcisa". Spil mi je ogromno živcev in časa....., bil sem na robu zloma, nemogoče sodelovat z njim. In rešitev je bila, da sem se umaknil iz položaja in začel ignoriral vse njegove blodnje. 

Škoda življenja.

 

Ampak to je bilo v živo in ne navidezno preko foruma.

 

 

 

Epilog zgodbe; je društvo preživelo in nekdo drugi peljal zadevo naprej?

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je AmpeR napisal:

No, enkrat sem že napisal, da moja donacija dinrčkov ni, da se pocamo med forumaši....

 

Ok, nobenega ne bom krivil, povem pa mojo izkušnjo. V društvu sem imel "narcisa". Spil mi je ogromno živcev in časa....., bil sem na robu zloma, nemogoče sodelovat z njim. In rešitev je bila, da sem se umaknil iz položaja in začel ignoriral vse njegove blodnje. 

Škoda življenja.

 

Ampak to je bilo v živo in ne navidezno preko foruma.

 

Osebnostne motnje so hudič, za obe strani. Ker on ne more dosti naredit (sebe spremenit), ti tudi ne moreš dosti naredit, tudi zdravnik (psihiater) ne more dosti naredit.  V praksi je ponavadi edina rešitev, da se te osebe izogibaš, kot si na koncu naredil tudi sam.

 

Veliko ljudi z osebnostnimi motnjami v organizacijah prileze na zelo visoke položaje. Na prvi pogled izgleda vse OK, če imaš z njimi več opravka, pa so težave neizogibne. Nekaj očitnih primerov je v visoki politiki, recimo bivši predsednik ZDA, pa pri nas bi se tudi kdo našel ...  

 

 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.