Skoči na vsebino

Kdo je bolj tečen na tem forumu?


Jest

Kdo je bolj tečen na tem forumu?  

19 uporabnikov je glasovalo

  1. 1. Kdo je bolj tečen na tem forumu?

    • Alex
      18
    • Jest
      1


Priporočeno sporočilo

pred 58 minutami je skritikrt napisal:

Jaz pa nikakor ne mislim sodelovati v tej anketi,ker verjamem v svobodo govora...pa ne glede kakšen je.

Za moje pojme sovražni govor ne obstaja!!!

 

Vsak,ki sodeluje v bilokakšni vrsti govora,pogovora,komunikacije se mora zavedati nevarnosti biti od nekoga "užaljen" ipd....to je temelj svobode govora,le ta je pa temelj demokracije.

 

Kaj bomo tukaj uvedli verbalni delikt?...v tej temi celo z "diskreditacijo" kao:..."večina je tega mnenja"?!!!

 

 

Tudi jaz sem bil deležen Alexove pikrosti ipd...a to je pač "lepota komunikacije"...ni nujno,da ti mora biti všeč...in jih je Alex fasal nazaj...včasih bolj,včasih pa manj prijazno..."gliha vkup štriha"...in kaj po tem,a sem šel "mamici jokcat"...NE,ker sem odrasla oseba!

 

Pač smo takšni in drugačni ljudje...in kjer se ne kregajo,se tudi radi nimajo.

 

 

Dajte se malo umirit prosim.

 

 

OK... ampak svoboda govora naj velja za vse ... Sicer meni je vseeno... Bo pac nekdo drug prevzel upravljanje tega foruma... ali pa bo anarhija in bo vsak pocel, kar mu je volja, spammerji bodo hitro zafloodali vse skupaj in kmalu bo to verjetno vse skupaj potonilo... Anarhija se se nikoli ni izkazala za pozitivno. Kaj bos naredil, ce bo nekdo prisel k tebi domov v blatnih skornjih in bo sel kar notri v sveze spucano stanovanje? Ga bos mirno spustil naprej... saj je svoboda (govora, obnasanja,... pac kakorkoli... svoboda) ... Ja... se zavedam, da forum ni moj... poskusam pa ga drzati na nekem nivoju... ceprav smo zelo razlicni... vsekakor pa en onsoven bonton in obnasanje ze mora biti. 

 

Ko pravis "svoboda govora" ... Se upas iti sredi preserca in se zaceti dreti in mimoidocim vsiljevati svoje mnenje? Verjetno ne bos dolgo to pocel... ker bodo prisli "taplavi" in te malo povprasali po zdravlju... ali pa bodo prisli tisti v belih haljah, ki te oblecejo v jopice z zavezanimi rokavi :D ... 

pred 2 minutama je skritikrt napisal:

Te popolnoma razumem,a če se boš spravil nekomu "zapirati gobec" oz. mu "nadevati nagobčnik",pa nima veze v imenu česa...večine,"hudosti žalitve" al kaj...nima veze),se ne boš smel čuditi,če se bo kdaj stvar vrnila kot bumerang.

Pač tako je,takšni "smo"...ljudje...nihče ni rekel,da bo le lepo,rožice,med in mleko.

 

 

Glej,jaz zase se imam za politično desnega...zares desnega,in takšne stvari jemljem kot mojo osebno dolžnost,čeprav tudi meni včasih ne paše...pa ne samo Alex...tudi kdo drug...jaz moram biti "nad tem",če ne se bom izneveril samemu sebi...pač to je moje breme,katerega moram trpeti...to je "moja plat".

Upam,da me razumeš,kaj ti mislim povedati.

 

 

 

 

Ampak pri tebi ne opazam tega, da bi zalil vse drugace mislece... Ce po pravici povem, nisem niti opazil, da si "desni"... in mi je tudi popolnoma vseeno... Jaz zase vem, da mi je politika zadnja stvar na tem svetu... in nisem opredeljen... nisem niti desni niti levi ... ceprav me Alex na vse kriplje zeli posiliti v to, da sem "orto levicar" ... In nisem edini tak... 

  • Všeč 2
  • Ljubim 1
  • Hvala 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Jest Imaš sicer prav...do neke mere.

Na ulici moje mnenje,da sovražni govor ne obstaja ne velja. To moje mnenje je moja osebna smernica,kako se obnašam in kako dojemam drugače misleče.

Torej na ulici vlada oblast....tuka na forumu pa administratorji...ostali smo pa itak vsi "zastonj" tu gor...administratorji se morate odločiti kako boste vladali.

 

Ta tema oz. anketa je ena možnost...za ostale veš,pa ne bom drezal...ni pa moja stvar,da se z tem strinjam in sodelujem.

Je pa moja stvar in dolžnost opozoriti tudi na drugo plat medalje (beri zgoraj)...

 

Bom pa povedal še čisto po "kmečko"...ja za kaj pa sploh reagirate?! Me spominja na osnovnošolske zbadljivke itd...bolj reagiraš,bolj se te privoščijo,in z reakcijo samo legitimirate izziv.

Pa pustite človeku naj "naklada"...kaj se sploh ubadate z tem?...živi in pusti živeti!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Shrek napisal:

Te podpiram. 

Ampak...

Alex se spušča res nizko in žali. Vsiljuje svojo voljo, čeprav sploh ne ve, kaj piše. Vsiljuje politiko, ki nas ne zanima. Vsiljuje politično zgodovino, ki nas ne zanima. Se dela norca iz ljudi, ki delajo in razmišljajo drugače kot on... 

Pod črto. Zame OSEBNO je SLAB, ZELO SLAB človek. 

Šrek, kot prvo in prvo, midva se ne poznava in si ti zadnji, ki boš ocenjeval, kaj sem.Upam tudi, da se ne bova srečala v živo.

To, ali sem slab ali zelo slab, lahko komentirajo tisti tu gor, s katerimi smo pili in jedli skupaj in debatirali v živo.

Mogoče se ne zavedaš, ko pišeš svoje neumnosti, da ti stalno prcaš. A kaj, ko "svojim" šef tolerira vse. Nisem še zasledil, da bi koga od "svojih" opozoril. 

Kot drugo, tebii in še marsikomu tu gor ni jasno, kaj pomeni demokracija in svoboda govora. Oziroma, kaj je sovražni govor. 

Če jaz napišem, da je golobnjak nesposoben, je to zgolj moje mnenje. 

Kdor se ne strinja, je to njegov problem. Če napišem, da gre nekdo na hrvaško z češko prikolico polno sendvičev, je to dejstvo, saj je takšnih veliko. Po novem jim Hrvati pravijo "paradajz turisti". Pa niso to samo naši, vse več jih je tudi iz Češke, Poljske, madžarske. 

Nikjer nisem zasledil v forumskih pravilih, da ni dovoljeno pisati o politiki. 

Pa tudi ne, kaj je dopustno pisati  in kaj ne. Seveda se ne sme žaliti osebno nobenega. To se ve. 

No in gospodiču Šreku je očitno odpuščeno vse brez kakega opozorila. 

Med drugim je tukaj eden od njegovih zapisov. Za tiste, ki ste novejši na forumu in mislite, da je angelček, ki ga napadam. 

Ne bi tega pisal, a to je Šrekov način komunikacije. 😉IMG_20230819_123702.jpg

 

IMG_20230819_123400.jpg

 

Screenshot_2023-08-18-22-22-14-58_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 46 minutami je Alex napisal:

Šrek, kot prvo in prvo, midva se ne poznava in si ti zadnji, ki boš ocenjeval, kaj sem.Upam tudi, da se ne bova srečala v živo.

To, ali sem slab ali zelo slab, lahko komentirajo tisti tu gor, s katerimi smo pili in jedli skupaj in debatirali v živo.

Mogoče se ne zavedaš, ko pišeš svoje neumnosti, da ti stalno prcaš. A kaj, ko "svojim" šef tolerira vse. Nisem še zasledil, da bi koga od "svojih" opozoril. 

Kot drugo, tebii in še marsikomu tu gor ni jasno, kaj pomeni demokracija in svoboda govora. Oziroma, kaj je sovražni govor. 

Če jaz napišem, da je golobnjak nesposoben, je to zgolj moje mnenje. 

Kdor se ne strinja, je to njegov problem. Če napišem, da gre nekdo na hrvaško z češko prikolico polno sendvičev, je to dejstvo, saj je takšnih veliko. Po novem jim Hrvati pravijo "paradajz turisti". Pa niso to samo naši, vse več jih je tudi iz Češke, Poljske, madžarske. 

Nikjer nisem zasledil v forumskih pravilih, da ni dovoljeno pisati o politiki. 

Pa tudi ne, kaj je dopustno pisati  in kaj ne. Seveda se ne sme žaliti osebno nobenega. To se ve. 

No in gospodiču Šreku je očitno odpuščeno vse brez kakega opozorila. 

Med drugim je tukaj eden od njegovih zapisov. Za tiste, ki ste novejši na forumu in mislite, da je angelček, ki ga napadam. 

Ne bi tega pisal, a to je Šrekov način komunikacije. 😉IMG_20230819_123702.jpg

 

IMG_20230819_123400.jpg

 

Screenshot_2023-08-18-22-22-14-58_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Sem ti napisal to. Ja sem. Ampak sigurno je bil to ODGOVOR na TVOJE prcanje. 

Po tvojih izjavah SI slab človek, ker SI dvolični. Si se dokazal s tem, ko si se z drugim imenom tu prijavil. 

Prilepi še tiste TVOJE zbadljivke in žaljivke. 

TI si problem. Jaz NISEM nikogar užalil tu na forumu, TEBI sem pa samo odgovarjal na žaljivke. 

Boli me briga za tiste, ki so s tabo pili in se družili. Iz tvojega pisanja sodeč te pa ni kaj prida. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, Alex, si najdu tvoje prcanje na moje poste? Objavi jih, če imaš jajca. Jaz jem z leseno žlico in ne znam tega. 

Najdi poste kjer sem koga drugega žalil. 

Pol pa še najdi tiste, kjer si ti še druge žalil. 

Najdi, če imaš POŠTEN obraz. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogoče je pa lih v tem problem...da ne gresta na pivo🧐🙄

Ženske se ne marajo do smrti...kot psice ko se gonijo...se pogrizejo do smrti....

Moški smo drugačni...se zravsamo in stepemo,pol pa gremo skupaj na pivo😋...pivoooo😃👍 

 

Saj sta odrasla...in če vidita,da ni fajn stvar,da vsaj nehajta...oba...ali pa vsaj en-ne glede kdo,k za vsak ravs sta potrebna dva.

 

Dobri komad...dobro besedilo!

 

 

  • Všeč 1
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je skritikrt napisal:

"...zbog ponosa i gluposti..."

 

Koga bo "bog po nosu i glup si ti". 😜 To je primer kaj je napisano in kako si naspidiran bralec lahko v afektu prebere in je že ogenj v strehi. Vse prevečkrat se odreagira bistveno pretirano samo zato, ker vidimo nekaj kar ni niti mišljeno še večkrat pa nima veze z vezo. To so znane zadeve iz sveta psihologije in da ne bo kdo mislil, da je imun in se mu kaj takega ne dogaja oziroma še več sploh ne zgodi.

 

Tole ni mišljeno, da bi zdaj tukaj se šel mirovnika, ker tud sam včasih padem ven al pa nekaj ne razumem tako kot je mislil pisec, ko je to napisal. Ampak to se zgodi in pač tako je. Pogrešam pa nekaj drugega in sicer moč argumenta in nikakor argument moči.

 

Ja, ko se pogovarjamo o neki stvari pač napišeš mnenje in poskušaš argumentirat. Sploh ko je tvoje mnenje nasprotno od mnenja pisca. Najslabše je v stilu, Ti si butelj, tole so smešnice, haha nimaš pojma, ti si levičar/komunist/janšist/antivaxer.

To je problem, ker če nimaš proti argumenta in se spraviš na pisca osebno si pač pogorel takoj v štartu.

 

Žal tko je in Alex tvoja največja napaka je, da točno to počneš. Vržeš bombico, počakaš da nekdo prime se pomatra in ti poskuša argumentirat, ti pa ga nato odpraviš z enovrstičnicami, ki so v večini neargumentirano delanje norca iz pisca. To navadno privede v burno reakcijo, ki je razumljiva, pol pa igranje žrtve in manipuliranje v stilu, kaj se o tem sploh pogovarjamo in ugotavljanju kakšen je nivo debate na tem forumu . Kot bi šlo za neko izživljanje frustracij zaradi ne vem česa že in ja to je fejst moteče.

 

 

Jaz še nisem videl teme, da bi šla v napačno smer, kjer se razvije debata in kjer se na argumente ene strani odgovarja s kontra argumenti druge. Taka debata je plodna in odpre aspekte dojemanja tudi drugih, ki jih sam ne vidiš ali ne dojameš. Če gre debata v taki smeri še nisem zasledil, da bi se sporekli, da bi blo komu "dosadno". In ja Alex, tudi ti znaš dobro argumentirat stvari v temah, kjer si doma in se točno vidi, da se na določene zadeve zelo dobro spoznaš oziroma si se dobro pozanimal, po drugi strani pa se ne znaš ustavit tam, kjer se iz aviona vidi, da nimaš pojma pa vseeno neargumentirano "ustrahuješ" drugače misleče navadno na osebnem nivoju, kaj kdo je, kaj ima, kje je zaposlen, kje živi.

 

Ampak vseeno kar tukaj pišem in kaj si trenutno mislim, sa imam vseeno za toliko dedca, da ne zamerim nikomur pa ni problem it z nobenim od forumašev na pijačo. Ja tudi z DonFelipejem, čeprav vem, da se bova morala pogovarjat o nutrijaških plesih, kreljotih, taksijih, Chevroletih in da me bo na vsak način hotel predstaviti svojemu prijatelju Franciju kateremu na cesti edino še potrobi.🤪

 

 

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobro jutro, nedeljsko jutro! :)

 

Najprej kava, potem branje in pisanje. 

 

Meni je pa zanimivo, koliko smo si ljudje med seboj različni, pa nimam v mislih politično ali pa po rasi, veri itd. Je sicer tudi Coronsko obdobje pustilo veliko psihološko škodo na vseh nas, če si priznate ali ne, veliko več je neke nepojasnjene nervoze, živčnosti brez razloga, čedalje več oseb je "low energy", ko se komaj premika, kot bi rekel frend "krsta na nogah", pa so mladi, a popolnoma brez volje do življenja. Skratka s tistimi zaprtji občin in podobnih zadev so nas dobro oprali in dresirali, najbolj žal mi je pa za otroke, katerim so odvzeli delček mladosti in igrivosti ter jim vcepili neka nova merila. Zdaj jim je glavna strast drgnenje po ekrančkih. Ko vidiš že "DeSUS", kako bolestno drgne po ekranu, medtem ko hodi po pločniku, potem veš da gremo v nepovrat, matrwola!

 

Sicer je pa to zgolj moje mnenje in lahko skritizirate kolikor hočete, ne bom niti zameril. :)

 

Zdaj pa k bistvu, kar sem želel povedati na temo Alexa. Če bi se meni "zgodilo" takšno glasovanje in bi vsi, ki so oddali glas (pustimo koliko se jih noče oz. ne želi ali celo ne upa glasovati), izglasovali mene za "pain in the ass", tisti drugi pa ne moti nikogar, no v tem primeru bi se brez nadaljnjega razmišljanja in z dolgim nosom odpravil proč, ker me tukaj očitno ne marajo.  Pač odvisno koliko ima kdo lastnega ponosa, jaz vem da ga imam včasih še preveč in me potem tepe, heh. Sicer sem dokaj flegmatične sorte in se v tem konkretnem primeru ne bi sekiral, morda bi vas za konec le pozdravil s KRELJOTI. :)

 

Kot bi prišel na neko športno igrišče, npr. košarko ali odbojko, jih vprašam ali smem sodelovati, pa bi mi vsi skupaj v en glas odvrnili; "dej spel se, tuki te ne rabmo" Vsekakor ne bi vztrajal, a ne? :)

 

Ponavljam, to je zgolj moje razmišljanje in cenim tudi druga mnenja, zlasti dobronamerna.

 

Imejte luštno nedeljo, pojdite na zrak in v naravo, dan bo noro lep!

 

LP!

 

Borut oz. Zmaj :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 47 minutami je Janez007 napisal:

Retorično vprašanje. Zato nisem glasoval.

 

Mi je pa vseeno všeč, da smo na forumu različno misleči, včasih provokativni. To se da tudi s spoštljivim dialogom. 🙂 

Tebe vedno cenim, ker pojasniš vse z normalno razlago in  brez nekih teorij zarot. Realist, s katerim bi se dalo veliko in o marsičem  razpravljati. 👍

Pred eno uro je Z M A J napisal:

Dobro jutro, nedeljsko jutro! :)

 

Najprej kava, potem branje in pisanje. 

 

Meni je pa zanimivo, koliko smo si ljudje med seboj različni, pa nimam v mislih politično ali pa po rasi, veri itd. Je sicer tudi Coronsko obdobje pustilo veliko psihološko škodo na vseh nas, če si priznate ali ne, veliko več je neke nepojasnjene nervoze, živčnosti brez razloga, čedalje več oseb je "low energy", ko se komaj premika, kot bi rekel frend "krsta na nogah", pa so mladi, a popolnoma brez volje do življenja. Skratka s tistimi zaprtji občin in podobnih zadev so nas dobro oprali in dresirali, najbolj žal mi je pa za otroke, katerim so odvzeli delček mladosti in igrivosti ter jim vcepili neka nova merila. Zdaj jim je glavna strast drgnenje po ekrančkih. Ko vidiš že "DeSUS", kako bolestno drgne po ekranu, medtem ko hodi po pločniku, potem veš da gremo v nepovrat, matrwola!

 

Sicer je pa to zgolj moje mnenje in lahko skritizirate kolikor hočete, ne bom niti zameril. :)

 

Zdaj pa k bistvu, kar sem želel povedati na temo Alexa. Če bi se meni "zgodilo" takšno glasovanje in bi vsi, ki so oddali glas (pustimo koliko se jih noče oz. ne želi ali celo ne upa glasovati), izglasovali mene za "pain in the ass", tisti drugi pa ne moti nikogar, no v tem primeru bi se brez nadaljnjega razmišljanja in z dolgim nosom odpravil proč, ker me tukaj očitno ne marajo.  Pač odvisno koliko ima kdo lastnega ponosa, jaz vem da ga imam včasih še preveč in me potem tepe, heh. Sicer sem dokaj flegmatične sorte in se v tem konkretnem primeru ne bi sekiral, morda bi vas za konec le pozdravil s KRELJOTI. :)

 

Kot bi prišel na neko športno igrišče, npr. košarko ali odbojko, jih vprašam ali smem sodelovati, pa bi mi vsi skupaj v en glas odvrnili; "dej spel se, tuki te ne rabmo" Vsekakor ne bi vztrajal, a ne? :)

 

Ponavljam, to je zgolj moje razmišljanje in cenim tudi druga mnenja, zlasti dobronamerna.

 

Imejte luštno nedeljo, pojdite na zrak in v naravo, dan bo noro lep!

 

LP!

 

Borut oz. Zmaj :)

Ah, zmaj, pa saj to so bolj kot ne otroške igrice. 😊 Te igrice se igra, kot si tudi sam ugotovil, le peščica forumašev. Če bi glasovalo tako res več kot pol foruma, bi imelo neko težo. 

Tako pa, ja, mala popestritev. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 39 minutami je Alex napisal:

Tako pa, ja, mala popestritev. 😊

 

Tako si zatiskaš oči pred resnico, ker je sedaj celo grafično prikazano, da pač nisi priljubljena osebnost (narcist bi se obremenjeval že z 1 glasom, trenutno jih je 13) in si ne prideš k sebi zakaj se to dogaja :)

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je AmpeR napisal:

Ribari so včeri prodajali velike porcije kalamarov😁. Mart kolko folka je blo... 

Bil.Tribute to Bon Jovi so razturali. 🤘

Pred eno uro je g.Wankel napisal:

 

Tako si zatiskaš oči pred resnico, ker je sedaj celo grafično prikazano, da pač nisi priljubljena osebnost (narcist bi se obremenjeval že z 1 glasom, trenutno jih je 13) in si ne prideš k sebi zakaj se to dogaja :)

Ni važno, kaj se piše oziroma govori, važno je, da se govori. Tako pravijo. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Še malo pretiravanja, pa si bom premislil glede glasa.

 

Ja, je tečn Alex. Samo kot sem že X krat napisal me ne moti.

Tudi nebuloze piše, pa saj smo jih vajeni, samo ko pa dobi reakcijo pod pasom, na nivoju vrtca, pa ni ok.

Nisem še videl, da bi Alex komu pisal, da ga bo okrog uh, nalomil in podobno..... on pa to kr faše.

  • Všeč 1
  • Ljubim 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Bini napisal:

@Jest to ne pomeni, da si tečen.... :prstgor:

 

To pomeni tocno to… da si mnenja, da sem jaz bolj tecen… 🤔 Drugace sploh ne bi glasoval… 

 

Ampak OK… spostujem tvoje mnenje… Ceprav se mi to zdi bolj “lezenje v rit” … ali po domace, da se “finega delas” ;) 

  • Všeč 3
  • Haha 1
  • Ljubim 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Jest napisal:

 

To pomeni tocno to… da si mnenja, da sem jaz bolj tecen… 🤔 Drugace sploh ne bi glasoval… 

 

Ampak OK… spostujem tvoje mnenje… Ceprav se mi to zdi bolj “lezenje v rit” … ali po domace, da se “finega delas” ;) 

Kakor hočeš, dal si izbiro tako, da ne morem glasovati drugače, mene ni tečen drugi pa že veste kako in kaj..... :nevem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je Bini napisal:

Kakor hočeš, dal si izbiro tako, da ne morem glasovati drugače, mene ni tečen drugi pa že veste kako in kaj..... :nevem:

 

 

 

Torej ne mores potem napisat, da nisem tecen... ce si tako glasoval. Glasovanje ni obvezno... pokaze pa vseeno neko stanje... In kot je ze nekdo napisal, bi se tudi jaz zamislil, ce bi dobil toliko glasov... in me gotovo ne bi vec videli tukaj ... Je sicer tezko kar tako cez noc nehat spremljat... ampak se tudi to da... Kot ze napisano, pa nocem biti v vlogi "eksekutorja" ... in se vsak sam odloci, ali zeli biti tukaj ali ne... So redki primeri, ko je treba poseci... ampak to je takrat, ko res ni vec druge izbire... v dobro vecine ... 

 

 

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj nobeden ne naganja Alexa samo glede na mnjenj večine, se pa lahko pogleda v ogledalo.

 

Pa sva skupaj že pila pijačo in v živo ni bil tako tečen 😄

  • Všeč 4
  • Haha 2

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 55 minutami je Jest napisal:

 

 

 

Torej ne mores potem napisat, da nisem tecen... ce si tako glasoval. Glasovanje ni obvezno... pokaze pa vseeno neko stanje... In kot je ze nekdo napisal, bi se tudi jaz zamislil, ce bi dobil toliko glasov... in me gotovo ne bi vec videli tukaj ... Je sicer tezko kar tako cez noc nehat spremljat... ampak se tudi to da... Kot ze napisano, pa nocem biti v vlogi "eksekutorja" ... in se vsak sam odloci, ali zeli biti tukaj ali ne... So redki primeri, ko je treba poseci... ampak to je takrat, ko res ni vec druge izbire... v dobro vecine ... 

 

 

 

 

Ok. Ampak opozori tudi ostale, da ne bodo tečni in da ne bodo provocirali. Ker veš dobro, da taki dobijo nazaj. In jih je kar nekaj tu gor. Ne morejo bit dvojna merila.

In povej prosim, kje je meja med "to smeš napisati, komentirati " in tega "ne smeš". Ker včasih mi ni več jasno, kako se nekateri lahko zafrkavajo in prcajo, drugi pa tega ne smemo. Se pravi, hočem, da okrcaš vsakega, ki bo tako pisal. Kot si vedno mene do sedaj.😉 Takrat verjemi, da ne bom več po tvoje "provociral".  Samo morajo bit enaki vatli za vse. Takrat bom šele verjel, da je ta forum demokratičen. Do takrat so pa vse te ankete brezpredmetne.

Kolikor vem, si edino ti vezal to anketo na zaupnico. 

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tisti, ki jih omenjas, "prcajo" samo tebe nazaj... In za to si si kriv popolnoma sam... Zato ne takoj s prstom kazat na druge... Najprej pospravi pred svojim pragom ... Si kot en velik otrok... 

 

Je velika razlika, ce ti prcas nekaj drugih... in taisti drugi prcajo nazaj samo tebe in nikogar drugega ... Saj nevem... ali tega res sam ne vidis... ali se samo delas, da tega ne vidis ... In jaz nimam vec volje, da bi ti ves cas pisal eno in isto... ker je vcasih potem nekaj dni OK ... potem se pa spet zacne... "jovo na novo" ... :(

 

Anketa je bila pa narejena zgolj zato, da bi ti mogoce pa le videl, da nisi tak angelcek, kot mogoce mislis da si ... Ampak kot vidim, je bila brezvezna ... in se ne bo spremenilo prav nic... 

 

Bojim se samo, da bos zadevo pripeljal tako dalec, da jaz ne bom samo opozarjal... in me enega lepega dne ne bo vec tukaj na forumu... Komu bos potem "jokcal", naj popuca drek, ki je nastal vecinoma samo zaradi tvoje trme, prcanja ali nevem cesa drugega se... 

 

Kot sem ze enkrat napisal... Do pred korone sploh nisem vedel, da je na tem forumu kaksen uproabnik z nickom Alex ... Pa sem na tem forumu ze od samega zacetka ... So bili sem in tja kaksni podobni izpadi drugih uproabnikov... in se kaksen od teh se vedno najde in "najeda" preko maila... pa mu odgovorim in cez par dni spet isto ... 

 

Z veseljem ti odstopim admin pravice... in se posvetim drugim projektom ... 

 

Aja... se to... Tisti ostali, ki se spravljate na "ubogega" Alexa... Ali lahko poskusno za nekaj casa ignorirate njegove izpade? Saj dvomim, da bo kaj pomagalo... vseeno pa prosim za to ... 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
    • Golob je kriv... aja sej to ni pr nas. Mah sej je vseeno pod pernatim Taubijem, sem slišal, da mamo najdražji bencin. Tko pravijo tud na forumih in TikToku.
    • Dražji kot pri nas. 202 RDS, to google pravi 1.72€.   2 leti nazaj sem poleti v Italiji (Elba in Firenze) tankal po 2.1€. V Grčiji pa lani poleti poleti okoli 1.8€.   Imam kr srečo s ceno.
    • Sigurno je pa poceni🤣, bil v IT in sem bil primoran tankat na AC, imajo kar drag bencin (2.30 mislim da...oz.tak nekje).....je pa res da imajo pa večino ostalih zadev bistveno cenejših kot mi....v bistvu je severni del IT krepko pred nami....ne samo cene, tudi ponudba, odnos gostincev, cene v gostilnah, trgovinah (da o raznovrstnosti v neki navadni trgovini supermarketu ne govorim, dvomim da ima kaka aleja v lj na 10x vecji povrsini tako ponudbo)....se vidi da se italijancki znajo it biznis😉🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.