Skoči na vsebino

Nogomet


madmax

Priporočeno sporočilo

Prokleti kurci ruski.... ?e je to fuzbal za njih naj ga brcajo tam v sibiriji in mi s tem drekom ne hodijo v evropo. Na koncu so se pa veselili, kot da bi zmagali finale lige prvakokv.

 

Ni ?udno, da nekatere ekipe ?e ?tudirajo o snovanju nove lige, ker se zdej vsi neki pocen klubi ?unjajo v LP in igrajo en kurac od fuzbala. Kdo bo pa pla?eval, da se bo gledal tak drek. Kot uni grki na EP, bunker na bunker. ?e bil jest sudja, bi tok ?vi?gal penale, pa bi vidl kurce kak bojo pol bunker igral....

 

Isti skor je bil Milan ucer. Tri napade pa fertik... sam je bil vsaj prvi pol?as za gledat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe Daskan ampak vseen, ?e so res tolk dobri kot pravi? je treba tud bunker razbit. To je glih tko, k da bi na konc ko?arke rekel, da je bil kurac od tekme, ker je ena ekipa mo?no consko obrambo igrala.

 

Sicer pa glej kaj se realu dogaja, k ne znajo obrambe igrat - pu?iona 4:0 proti tretjeliga?u LOL

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Takle bunker kot so oni igral lahko prebije? le z ogromno sre?e ali pa tankom. V obrambi jih je blo 8+golman, dva sta pa upala da se jima spet userje ena kontra.

 

Real ma itak bolj bedno obrambo in vsak mal bolj?i klub jih takoj napere, z anjih ne verjamem da bojo pri?li v polfinale.

 

Glih sem ?tudiral s primerjavo s ko?arko, pa bi lahko rekel to je tko kot da bi v NBA ?u gledat basket pa bi blo 20:29 na koncu.

 

Me je pa tudi Pep presenetu, da spet skoraj ni? ni menjal....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes povratne tekme kraljevega pokala. Upam na gladko napredovanje Barce, ki bo nastopila z "zelo rezervno" postavo. Kar pa ne moremo re?i za Real, ki se bo tretjeliga?ev lotil s skorajda najmo?nej?o enajsterico. No lotil so se jih ?e prej?nji? samo brez CR-ja in Kaka-ja, pa vseeno niso zmagal....

 

No bom vidl danes kva bo dogajalo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Woohoooo Real out, Barca razturala.

 

Sem gledal obe tekmi in pri Realu lahko izvle?em dve stvari:

-zajebal so se ker so ?li z levo nogo v prvo tekmo, na drugi se je pri?akovalo, da bo Alcorcone igral bunker. Real je nizal priloznosti na povratni tekmi, sam ni blo sre?e, vse je ?lo za las mimo ali v ?tango ali pa je golman odli?no branil

 

-Realova povratna tekma je bil zame deja vu... isto kot da bi gledal Kazan Vs Barca. Alcorcone je pokazal tisto, na kar sem bentil tedn nazaj. Da zna butast bunker igrat vsaka va?ka liga, 3.ja, 5-ta, 6-ta gasilska. Vsak butl zna bunker igrat in v Ligo prvakov ne pa?e nekaj kar zna vsaka opica. V Ligi prvakov mora? pokazat kaj ve?. Nogomet kjer se poka?e kaj ve? sodi v Ligo Prvakov ne butasti bunkrji. ?e enkrat ponavljam, vsak majmun zna igrat bunker!

 

 

Barcina tekmo, sploh pa drugi pol?as, je blo pa u?itek gledat. Vse goli so bili "Made in La Masia" (Barcina mladinska ?ola) in na igri??u se je prikazalo 10 igraclev, ki so pri?li iz te ?ole. Watch and learn Real ;). Messi je dal lep gol, sam ?e zmeraj mislim, da ?e ni ?isto v formi.

 

 

Naslednji tekmec bBarce v ?panskem pokalu je ..... ta da.... Alcorcone :D. Bo barca pokazala Realu kako se to nardi ali pa bojo "pal?ki" pripravili ?e eno presene?enje? Zvemo ?ele januarja :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni.

Pa da se ?e jaz vklju?im v to debato (?e smem?) :)

....navijam za AC Milan, nevtralno me zanimajo Barca, Inter, pa nekaj ang. klubov in "sovra?im" Real (obstaja razlaga), Man Utd. In ?e posebnost- sem ?isti ?tajerc ljubim MB ampak na bruhanje mi pa grejo mariborski igralci (tudi obstaja razlaga) :angry:

 

Kot je ?e bilo veliko re?eno :hudicek: pa vem da Milan ni nwm kaj...samo Real...da "tak" klub zgubi proti Milanu in da zgubi proti nekim outsiderjem....

 

 

Kupiti coca-colo 50 cent., kupiti kokice 2?, kupiti udoben masa?ni stol 400?... gledati kako Real izgublja- neprecenljivo :bravo:

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti povej razloge, to mene firbec matra.. :D

 

Jest sm povedu zakaj mi gre milan na jetra ;)

 

Aja ?e tole mal na Real, da posujemo ?e malo soli na rane...

 

:) ?e ?e nisem kje tega postal... avtor bi lohka bolj naredu, ampak we get the picture.. :D (tist tazadn smeh je bolj lame, bi bolj sedu od stripya :D)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je pa kombinacija Barca - Milan No.1

 

Komi cakam da Becks pride spet januarja. Ronaldinho se ze prebuja...

 

ampak ej Real je dal celo gol proti III ligasem!!! :bravo::bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Messi je z dopusta...:) Ne vem ce je kdo gledal to tekmo, res u?itek gledat

 

http://www.youtube.com/watch?v=KknuPkAd5Ro

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni gre Real na "spolni organ" ?e iz ?asov ?ukerja......in ko so se mi ?e po?asi nehajo totalno gabit pa grejo in kupijo "crybaby" Ronalda :wacko:

Tako da mi verjetno ni treba posebej razlagat kak?no zadovoljstvo mi predstavlja vsak njihov poraz :D

 

Imajo pa zelo posre?en nadimek "beli balet"......last time I checked balet was gay! :hohoho::hohoho::jezicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pa zanima kaj bo pokazala Portugalska prot Bo?njakom brez omenjene Jokice Stokice! :P:harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Itak da gre tata ?iro naprej :D

 

Evo razloge... Real sovra?im odkar ni ve? R. Carlosa, ampak glavni razlog zakaj ostajam pr tem sovra?tvu je moj so?olec (vaterpolist), ki je cele dneve pameten kako je Real 1A na svetu in sploh ne neha (tut po huuuudem porazu ne). Zdaj pa ?e glede NK MB... kot sem ?e povedal ljubim Maribor in ?tajersko...ampak tako obna?anje kot ga imajo ti ?minkerji, ki so itak nula od nule, pa igrajo za to u?ivo pla?o, ki je v?asih sploh ne dobijo...aahhhh bvz. Pa veliko tekem sem igral proti NK MB (mlaj?e generacije) in niso ni? bolj?i.

 

Glede Milana pa...vrjamem da marsikomu ni pov?e?i, amapk jaz navijam za Alexandre PATO-a in ne za milan :P hec hec Pa ?e Ronaldinho bo kmalu "nazaj"!!!

Lp.

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislm da mamo kar solidno izhodi??e za MB, vsekakor pa ?pekuliranje na rezultat 1:0 ne bo obrodilo sadov (pra?nikarska tehnika)! <_<

 

Tut BIH se je kr izkazu! :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta gol v gosteh nas lahko re?i ja,ker v MB jim bo ful te?ko,Rusom mislim. :D ?koda pa bosancev ja...mater so meli ?anse... :(

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahkih tekem na takem nivoju ni. :D Ampak sem prepri?an,da bo vzdu?je v Ljudskem vrtu zopet na vi?ku in da bojo navija?i z huronskim navijanjem nagnali Rusom strah v kosti. :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo,da ne bo kdo mislil,da bo lahka tekma. :whatever:

 

A je kdo to rekel? Ravno zaradi tega mam filing da smo ze v Moskvi malo zamudili.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.