Skoči na vsebino

Nogomet


madmax

Priporočeno sporočilo

Dans jih je baje B ekipa RM premagala (nisem gledal tekme, da ne bo pomote), me zanima kako bodo igrali z Milanom, ki je eden mojih treh najljub?ih klubov v fuzbalu. :cheers::D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah ?alost je bla tekma. Sej se nobenim ni dalo, samo klop Reala je bolj motivirana, da se doka?e trenerju. Pri na?ih se pa ve kdo je prva postava in posledi?no se ne dokazujejo toliko kot bi se morali.

 

Tok o tem, ko so vsi pametarili, da je Barca tako dobra da ne rabi trenerja in da jo lahko vodi vsak kekec. Evo dva meseca brez glavnega trenerja in sem ?e v dvomih ?e bomo sposobni premagat Deportivo za vikend. Proti Milanu pa s tako igro nimamo niti najman?ih ?ans.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz niti ne. Ker United neki letos ni, re?uje jih RvP in tudi angle?ki klubi so v EU vse slab?i. Prodajajo se kot najbolj?a liga, a to ?e dale? niso. Nesre?o so imeli,d a je Real ravno zdaj ujel formo in tudi, da je sodnik pokazal rde?ega. Takrat je ?lo vse na roke Realu. Druga?e mislim, da bi ?el United naprej. Tudi ?e bi bilo 1:1, verjamem, da bi United prej spravil kak gol.

 

Kar se pa ?e Angle?ev ti?e, tako chelsea kot united sta se tekem lotila zelo bunkera?ko, toliko tudi o tej najbolj?i ligi. Real je pa? imel sre?o, Barca pa? ne. Ferguson se je druga?e s telem bunkerjem takti?no prav lotil zadeve, ker Real ima ogromne te?ave proti bunkerjem in znajo samo kotre sekat, kar jim pa proti Barci, ki igra odprto zelo ustreza. Kje je Ferguson falil je pomoje pri izbiri igralcev, mislim da bi mu borbenost Rooneya in kreativnost Kagawe bolj pomagala, kot pa stari Giggs in pa Nani. Giggs, bi jim pri?el prav bolj proti koncu tekme, kjer bi rabli hladno in izku?eno glavo za dr?at rezultat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?isto nepristransko komentiranje...Obrez mu ne se?e do kolen...

CLICK!

 

preve? gleda? TV :harhar:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

V?eraj je povabila v posteljo, pa sem prijazno rekel, ve? dons je Messi, pa Beckham....

Popoldne pa mal surlasto prijav, a dons je spet kak Ronaldo?

 

pa sem bil tih...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Kako vam je bil v?e? v?eraj?nji ?ogobrc? Jaz Bayerna ?e vedno ne maram, ampak v?eraj so pokazali marsikaj, treba priznat. <_<

 

Tudi sicer bi raj?i videl finale RM:Barcelona, saj se mi zdi da bi v tem primeru RM znal premagati rojake, medtem ko proti Bayernu nisem prepri?an da imajo prav veliko mo?nosti za uspeh. :lol:

 

Sicer pa Real prvo tekmo igra ?ele danes in gleda na to da jih je Borussia Dortmund enkrat v tej sezoni ?e nabunkala, niti nisem tako zelo optimisti?en. :harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz ne bi odpisal ?e prav nobenega kluba, doma? teren in z njimi sodniki lahko vse obrnejo nazaj, 4je goli niso tak bav bav, velik bav bav pa bo vsak gol v gosteh sedaj.

Sodniki so pa od osmine finala kar mal bruka res....igra je postala prehitra za ?love?ko oko. ?e posebej v ?etrtfinalu kaj so delal. Tukaj pa 2 roki Barce v kazenskem, 2 neregularna gola Bayerna - na primer v?eraj smo za bodi?ek videli penal, dan poprej pa noben ni? piskal pa so dal gol. Ofsajdi iz avijona....

 

Ne glede na navija?tvo te mine gledat tak ?port....upam samo da se bo po koncu polfinala govorilo o igri in ne sodnikih.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hahaha,nevrjetno.neki hudi klubi kao,pa jim

poljak trese mrezo.bruke,barca&real.

 

Nem?ki prvak + lanski prvak VS. ?panski prvak + lanski prvak = 8:1 v 180 minutah igre. :o?zmeden?:aaaaa:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer pa Real prvo tekmo igra ?ele danes in gleda na to da jih je Borussia Dortmund enkrat v tej sezoni ?e nabunkala, niti nisem tako zelo optimisti?en. :harhar:

 

hehe in kako prav si mel... tole je bilo iz?ivljanje nad nemo?nim Realom. ?e dobr, da je unmu branilcu noga klecnila, da so jim zrihtal vsaj ?astni gol.

 

Po dveh ?udovitih ve?erih, ko so ?vabi dodolkli ogromen ?panski ego in jih prizemljili sem spet dobil voljo pogledat kako nogometno tekmo. Naj se vidi, da denar le ni vse in da ravno denar ni tisti faktor uspeha.

 

V glavnem ?vabom vse ?estitke za obe zmagi :rispekt: ?pancem pa ?elim, da jih navija?i ne bodo raztrgali, da se gredo takole blamirat - beli balet my ass.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj je zdaj navija?i Barce in Reala? Vedno ste imeli tolk za komentirat zdaj pa ti?ina - pa se ja niste poskrili po luknjah? :hudicek:

 

Torej kdo si upa napovedat dana?nji in jutri?nji rezultat? Danes 2:1 za real, jutri 1:1.

 

 

Al ?mo raje mal o ko?arki spregovort - recimo playoff NBA je zelo zanimiv :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj je zdaj navija?i Barce in Reala? Vedno ste imeli tolk za komentirat zdaj pa ti?ina - pa se ja niste poskrili po luknjah? :hudicek:

 

Torej kdo si upa napovedat dana?nji in jutri?nji rezultat? Danes 2:1 za real, jutri 1:1.

Al ?mo raje mal o ko?arki spregovort - recimo playoff NBA je zelo zanimiv :hudicek:

 

Jest pisunim na enem nogometnem forumu, potem se mi pa ne da pesnit ?e enkrat tukaj. ;)

 

Druga?e pa ne vem na koga si ciljal s ?panskim egotom. ampak vsaj pri tekmi Barca-Bayern je bil Bayern favorit pred tekmo. Lohka ti tudi zlinkam Guardianov podcast, kjer je dosti govora o tem. Tudi sam sem pri?akova eno 2:1 zmago Bayerna. Tam okoli 2:0, 3:0 pa bi bilo, ?e ne bi bil sodnik slab?i kot v 5. indijanski ligi.

Presene?en sem edino nad drugo tekmo, kjer nisem dajal veliko ?ans Dortmundu. Real je imal v doma?i ligi zelo dobro formo, BvB malo manj... res da nisem gledal te tekme v celoti, sem bil res presene?en da so ?vabi igrali tako dobro.

 

Ampak tlele je ?e povratna. BvB nima toliko izku?enj kot Real in zna bit tole zlo nevarno, ko mislijo da so z eno nogo ?e naprej. To se ekipe nau?ijo ?ele z leti. Sam poglej kak so bli naduvani Milanovi mladi?i (Bibotelli), ko so premagal Barco.

 

Jaz napovedujem zamge doma?ih/?panskih ekip. Samo ne bojo dovolj. Ve? ?ans za ?ude? ma pa Real.

 

?eprav jez pravim, da sta oba ?panca sposobna zabit 4 komade, kar je bolj vpra?ljivo ali znajo ohranit mre?o nedotaknjeno. Tu ima Barca ve?ji problem, ker ji manjka pol obrambe, ostala polovica pa je v katastrofalni formi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.