Skoči na vsebino

Nogomet


madmax

Priporočeno sporočilo

Imam 2 "nogometni" majici, ena je Brasil (modra), tadruga pa ATM z znamenitimi rde?e-belimi ?rtami, obe brez napisov zadaj. Zadnje dni raje nosim modro, da ne bi kdo mislil, da navijam za Hrvate oz. pred dobrim tednom sem na ?uranju nosil ravno to ATM in me nek poba (po zmagi nad Rusi tisti ve?er), vpra?a ?e je to majica Vrsaljko. Ga pogledam; Drsalko kaj?  :whatever:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?estitke doma?im aktualnim dr?avnim in pokalnim prvakom, ki niso zmo?ni dose?i gola, ?e 3 zaporedne tekme.  :rolleyes:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Zdele v Biljah predsednik Pahor v golu, pa da vidimo ?e ima perspektivo na tem podro?ju.  :vesel:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Glava me boli, ko gledam tale na? fuzbal zadnje cajte... ?e se samo spomnem, kako so podili Katanca ven, ki je svetlobna leta pred "pijanim" Kav?i?em. To je res negledljivo, kar gledamo zdej, poleg tega pa selektor glih nima nekega dobrega kompasa in samo neki brunda tja v tri dni. Me resno zanima, kaj je v?eraj kej povedal spet na tiskovni konferenci po tekmi...

 

V glavnem, po?asi mu bo treba re?t, adijo pa zdrav ostani, ker tole je porazno vse skupi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne gleda? s prave strani. ?panija ima kon?no pravega trenerja, pravo taktiko.

 

Hrvatje so pa? imeli res lahko pot do finala

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

Navidezno noro ugoden dana?nji ?reb za Slovenijo, zdaj pa da vidimo kaj lahko iz teh fantov izvle?e g. Kek! 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 mesecev kasneje...

In jim bom tudi privo??il, ?e jim uspe, ker lani so se mi kar zasmilili v finalu, ?eprav so igrali proti RM, ki je bil moj najljub?i klub. :)

 

Sem pa upal za leto?nje finale, da bo noter tudi Ajax, pa ?al niso uspeli.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Skoda za Ajax ker cez obe tekmi gledano so bili boljsi od Tottenhama, ampak, je pa prsla kazen za malo neucinkovito igro prejsnji teden.

 

Je pa ena stvar, se potihem govori da naj bi Klopp po sezoni sel v Bayern, ceprov mi je Bayern vsec, resno upam da ostane v Liverpool-u

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem upal, da bo ajax

Tko da je vseen. No mogoce rahlo bolj za Liverpool, ker so unicl Barcelono :)

Mah mladina je padla v zadnji sekundi, ?koda. Zdaj lahko zmaga kdor ?e...me v bistvu sploh ne gane, kot da bi gledal angle?ko ligo...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A Daskan se pa ni ni? oglasil... upam, da si ni kaj naredil, ker te dni je res te?ko biti navija? Barce.

Tudi vsi moji frendi so povsem tiho, pa so zelo fajn podjebavali, ko so ravno proti Ajaxu izpadli najprej moji RM in potem ?e Kristinca Torinca. :)

 

(Tabora mojih frendov sta nekako pol-pol razdeljena med RM in BC). :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.