Skoči na vsebino

Nogomet


madmax

Priporočeno sporočilo

Katera liga pa je sploh ?e nacionalna liga? Ne samo igralci, lastniki...vse uvo?eno....vse pod nafto. ?e pri nas je samo 20% slovencev na polju se mi zdi......

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In glede na to, da imajo 4 finaliste, bo naslednje leto v LP ?li direktno 6 klubov. Torej tudi Arsenal in ManU...

 

Sem navija? Barce in moje mnenje je, da Messi ne more (vedno) re?iti tekme sam. Ko sem gledal tekmo, se mi je zdelo kot da je edini cilj ostalih igralcev Barce (na postavljeno obrambo Liverpoola), da se ?oga nekako spravi do Messija in potem bo ?e one nekaj naredil...

Kar se ti?e 4 gola, pa mislim da tudi v najni?jih ligah u?ijo igralce, da se postavijo pred ?ogo pred izvajanjem prostih strelov/kotov, da se prepre?ijo tak?na presene?enja.

 

Druga?e pa mislim, da je prav da je zmagal Liverpool, ker so bili po?rtvovalni skozi celo tekmo. Naj se igralci Barce malo zamislijo, ko si bodo (so si ?e) ogledali posnetek tekme. Ker za vsak poraz tudi ne more biti kriv samo trener.

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In glede na to, da imajo 4 finaliste, bo naslednje leto v LP ?li direktno 6 klubov. Torej tudi Arsenal in ManU...

na rtvslo.si sem pravkar prebral, da ?e zmaga v finalu Arsenal, potem jih bo drugo leto 5, v primeru ?elzija pa le 4, v nobenem primeru ne bo 6 Angle?ev :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na rtvslo.si sem pravkar prebral, da ?e zmaga v finalu Arsenal, potem jih bo drugo leto 5, v primeru ?elzija pa le 4, v nobenem primeru ne bo 6 Angle?ev :)

?aki a ni tako, da gre prvak LP in prvak LE direktno v LP?

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nic vec

Oz pod pogoji

A so se spremenila pravila? No, jaz sem mislil, da je ?e vedno tako kot sem napisal...

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Razlozeno kako se ekipe kvalificirajo:
https://www.premierleague.com/european-qualification-explained

 

Tako da, Edino ce Arsenal zmaga LE, potem bo premier league imel 5 ekip v LP, drugace pa ne. Generalno se v LP kvalificira z zmago v LE ali LP samo ce nisi ze v ligi na mestih ki vodi v to tekmovanje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Razlozeno kako se ekipe kvalificirajo:

https://www.premierleague.com/european-qualification-explained

 

Tako da, Edino ce Arsenal zmaga LE, potem bo premier league imel 5 ekip v LP, drugace pa ne. Generalno se v LP kvalificira z zmago v LE ali LP samo ce nisi ze v ligi na mestih ki vodi v to tekmovanje.

Hvala za pojasnilo. Spet vem nekaj novega...

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

https://www.google.com/amp/s/www.bbc.co.uk/sport/amp/football/48218727

 

Samo Liverpool pa chelsea je 100% od teh ki se tekmujejo.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

Neverjetno, v 30-ih minutah Bavarci zadeli kar 5 golov, Katalonci nobenega, no enega so jim kolegi podarili, hohoho

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 26 minutami je Boss napisal:

Haha, nemci demonstrirali blitzkrieg.

 

Messi ja...lol.

Totalno so razmontirali razštelano barco. Nisi vedel, kdo od njih bolj čaka konec tekme.

 

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Alex napisal:

Totalno so razmontirali razštelano barco. Nisi vedel, kdo od njih bolj čaka konec tekme.

 

 

V roku par minut bi imwli 10 golov na kontu :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 32 minutami je Z M A J napisal:

Super za fante. . Ali mi zna kdo razložiti, zakaj plačujem to levo trobilo od nacionalne, ko pa ni sposobna prenašati pomembnih tekem reprezentance. Sramota. 

Aja, se morajo preveč ukvarjati z vlado. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem če si opazil ampak se 9 mesecev samo s kovidom ukvarjamo... drugo vse je nepomembno. Bolj boste navijali za corono in gledal rezultate testov bolj vam jo bodo ponujali namesto športa, Samo upali bomo lahko, da bodo še kakšne druge zadeve bile kjer je dejansko cilj biti pozitiven.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.