Skoči na vsebino

Nogomet


madmax

Priporočeno sporočilo

Res je dober,"lepi" pa nekako ni ve?... nekam ?uden je

?e vedno je lep?i od lastnega kipa

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a jih je internacionalna zasedba prepri?ala?

 

ja, se posebej seferovic :D

Vidi? ,?e bi Albanci v Sloveniji raje ?pilali fuzbal, bi bili tudi mi druga ?vica!  :hohoho: 

 

?(pa brez zamere, hec)

kdo bi pol bureke peku? 

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

haha, da tud Korejce ne morejo nabit oziroma ?e ve?, da jih Korejci nabri?ejo. Frau Merkel bo imela zdaj ?e ve?je probleme z vabljenjem migrantov, k so jo "njeni" turki takole razo?arali. Mater tud na priseljence se ne more? ve? zanest. Me zanima kolk ?asa bo ?e mednarodna zasedba ?vice sodelovala na prvenstvu saj ?edalje slab?e igrajo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja napoved:

Argentina : Belgija

Podpogojnik da Argentina seveda premag Senegal, pardon Francijo premaga, to je tekma za finale.

 

(Ne vem kako gre lestvica, ce se prej lahko srecajo)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa un k neki mesi tudi.

 

Ampak vseeno gledat grizlija, ki se bo valal in na tleh poskakval kot riba, ki jo potegne? na suho pa tud ne bo za nikamor. ?e najbolj?i je bil sodnik iz Mehike, ki je pustil dokaj trdo igro in ni nasedal na igralske vlo?ke.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Francozi so v?eraj res bili samozavestni in kot nekateri pi?ejo; imajo razli?ne programe u?inkovitosti, da se prilagodijo nasprotniku in ga premagajo, tako v?eraj od 1:2 do 4:2 v par minutah, no kasneje potem pa? 4:3 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hr?ki so se sre?no izvlekli in najbolj sre?en Hr?ek danes je Modri?, ker je malo manjkalo, da bi ?lo po poti od junaka do bedaka. Ampak so Hr?ki zdaj zapravili vso sre?o in naslednjo tekmo bodo morali na polno brez zadr?ko, ker ?panci so se ?e opekli.

 

Zdaj pa sam ?e Mehika po?lje Brazilijo domov pa bo ratalo res zanimivo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko se je pisalo, da bo Lorenzo ?el k Suzukiju, sem postrani gledal moj motor....okj ?el k Hondi, sedaj pa Ronaldo v Juventus.....?e ena novica za prespat.....

 

No ?e bi se Gigi vrnil, bi bilo druga?e, bi se dalo razmi?ljati o Ligi zopet.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak?ne mo?nosti oz. domet pripisujete ju?nim sosedom?

 

Zaenkrat imajo sre?o in so po la?ji poti usmerjeni proti polfinalu oz. finalu; na drugi veji pa Belgija, Brazilija, Francija in Urugvaj, ki bi jih pohrustali.  :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.