Skoči na vsebino

Nogomet


madmax

Priporočeno sporočilo

Moja napoved:

Argentina : Belgija

Podpogojnik da Argentina seveda premag Senegal, pardon Francijo premaga, to je tekma za finale.

 

(Ne vem kako gre lestvica, ce se prej lahko srecajo)

No na koncu se zna uresniciti moja napoved

 

Francija : Belgija

 

Zal se Argentini ni islo....in zal se lestvica ne izide da bi bil to finale, ker je to finale pred finalom.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zna bit finale Francija - Anglija, ter v tem primeru zmaga Francozov, ?eprav bi bolj privo??il Oto?anom.  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Svedska : Anglija 3:1

Hrvaska : Rusija 2:1

 

Francija : Belgija 2:2 podalsjki - xxxx

Svedska : Hrvaska 1:0

 

Xxxx : Svedska 3:0

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?vedska:Anglija 2:1

Hrva?ka:Rusija 2:2(penali,Hrvati naprej)

 

Francija:Belgija 2:3...

 

Bravo Alex - Hr?ke in Kaza?okarje si zadel u nulo

Aja pa Modri? je tak sre?ko, da bi se lahko preimenoval iz Luka v Lucky.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ju?nim ne zavidam uspeha, obenem pa je zmeraj potem neka politika (magari alla NDH) zadaj, kar me odvrne, da bi zanje navijal. 

 

V?asih se vpra?a? ali gre za ?port ali provokacije (ta zmaga je za Ukrajino, na prvenstvu, ki se odvija v Rusiji, ta pa je v konfliktu z Ukrajino).  :zvizga:

 

https://www.24ur.com/novice/svet/srbija-zaluje-skupaj-z-rusijo-hrvaska-nogometna-pravljica-prebudila-tudi-negativne-emocije.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa beres 24ur, oni samo cakajo in pospesujejo negativizem.

 

Zivijo za to

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo ce Hrvatje zelijo biti prvaki sveta bodo morali narediti malo vec kot v 80 minuti zaceti lezati po tleh in vse staviti na penale.

 

Nobene kondicije

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam res - jas sem mislil, da bo super mojster Mand?uki? kar umrl tam na zelenici. Ne vem po moje ni dosti manjkalo in pri drugem golu Rusov se je to?no videlo, da tudi korak ne more napresj stopiti, da bi Brazilca oviral.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Letos imajo HR izjemno prilo?nost, ker ?e bi se oni proti finalu bli?ali po tadrugi veji, dvomim da bi pri?li med 4, vsaj sode? po prikazanem proti Dancem in Rusom.  :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kljub temu, da mi Hr?ki niso v?e? kot nacija jim vseeno privo??im - magari tudi naslov ampak vseeno igrati na sre?o je pa premalo od ekipe, ki je od?la na prvenstvo s popotnico, da so toliko dobri, da bodo prvaki.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kljub temu, da mi Hr?ki niso v?e? kot nacija jim vseeno privo??im - magari tudi naslov ampak vseeno igrati na sre?o je pa premalo od ekipe, ki je od?la na prvenstvo s popotnico, da so toliko dobri, da bodo prvaki.

Glih v?eraj smo z kompanijo in veliko piva gledali tekmo pri meni doma. Strinjali smo se, da nobena od dveh ekip, ki so v?eraj igrale, ne bi smele bit tu, kjer so bile.

Pa? zani? nogomet in hr?ki so se pre?vercali mimo brez, da bi se sre?ali z velikimi. V?eraj je pa ?e posebej bila slaba tekma. Ne morejo se ve? vle?i skozi enajstmetrovke-svoj bonus so izkoristili.

?e pa bodo slu?ajno prvaki, kar se ?isto lahko zgodi, potem pa bolj?e, da se jim izogibate to poletje... ker bo hudo in neprijetno.Podobno,kot kadar so bili Italijani svetovni prvaki.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

22.7.2006 sva bila na koncertu RW na San Siru, takoj po osvojitvi prvenstva. Ti povem da je bila stimunga svetovna, sproscena...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Hr?kolandiji je ?e itak obsedno stanje in ni glih prijetno biti zdaj dol na dopustu. Vem kako je izgledal na Evropskem Prvenstvu in takrat hvala bogu so hitr pu?nil proti lepemu z ekipo. Potem se je vse skupaj umirilo in je bil dopust spet prijeten.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Hr?kolandiji je ?e itak obsedno stanje in ni glih prijetno biti zdaj dol na dopustu. Vem kako je izgledal na Evropskem Prvenstvu in takrat hvala bogu so hitr pu?nil proti lepemu z ekipo. Potem se je vse skupaj umirilo in je bil dopust spet prijeten.

Neki je ?portna navijanje, njihova varianta je totalna vzvi?enost in pretiravanje. Ne gre pa posplo?evati, ker ne velja za vse. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ima? ob?utek, da si za?el v predstavo Commedia dell'arte in da te obkro?ajo sami Harlekini. Rahlo stresno in psihadeli?no. Si pa ne upam predstavljati kako bo, ?e bodo Hr?ki slu?ajno prvaki (aja ?e vedno se mi nekako zdi, da bo finale Hr?ki proti ?okoladarjem).

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko smo (bili) Evropski prvaki v ko?arki, je bilo pa ful druga?e....

Ja je bilo kar precej druga?e - sej je prav, da se veselijo, samo kar je pa preve? je pa preve?. V slo ni mahanja z domobranskimi zastavami al pa unimi z rde?o zvezdo. Kot sem sam do?ive v HR ni bilo pri nas nadlegovanja tujih gostov po lokalih in jim v nos rinit slike ko?arkarjev. Strelanje s pravim oro?jem in prepevanjem nacionalisti?nih pesmi itd. Ja to je bilo pred par leti v HR, ko je bil EP v fuzbalu in si upam trditi, da zdaj tudi ni kaj druga?e. Vsi nehrvati smo bili takrat najbolj navdu?eni, da jih je lepi odpravil in takoj naslednji dan se je situacija umirila.

 

?e enkrat, jaz jim ?ist privo??im, da so prvaki, ker ta generacija je tega sposobna. Ampak me?at ?port in nacionalizem je pa en velik NOGO in tukaj hr?ki padejo na celi ?rti in so ena velika sramota. In ne mi zdaj govorit, da so to izpadi posameznikov, ker to je odraz nacije in tudi v ?portnikih se vidi, da ne morejo izstopiti in nacionalisti?ne zaplankanosti. Pol jih pa vidi? med prepevanjem usta?kih pesmi, pozdravljanje z usta?kimi pozdravi, nacionalisti?ne izjave in ko zadeva odmeva v medijih jim je pa pol kao ?al.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja je bilo kar precej druga?e - sej je prav, da se veselijo, samo kar je pa preve? je pa preve?. V slo ni mahanja z domobranskimi zastavami al pa unimi z rde?o zvezdo. Kot sem sam do?ive v HR ni bilo pri nas nadlegovanja tujih gostov po lokalih in jim v nos rinit slike ko?arkarjev. Strelanje s pravim oro?jem in prepevanjem nacionalisti?nih pesmi itd. Ja to je bilo pred par leti v HR, ko je bil EP v fuzbalu in si upam trditi, da zdaj tudi ni kaj druga?e. Vsi nehrvati smo bili takrat najbolj navdu?eni, da jih je lepi odpravil in takoj naslednji dan se je situacija umirila.

 

?e enkrat, jaz jim ?ist privo??im, da so prvaki, ker ta generacija je tega sposobna. Ampak me?at ?port in nacionalizem je pa en velik NOGO in tukaj hr?ki padejo na celi ?rti in so ena velika sramota. In ne mi zdaj govorit, da so to izpadi posameznikov, ker to je odraz nacije in tudi v ?portnikih se vidi, da ne morejo izstopiti in nacionalisti?ne zaplankanosti. Pol jih pa vidi? med prepevanjem usta?kih pesmi, pozdravljanje z usta?kimi pozdravi, nacionalisti?ne izjave in ko zadeva odmeva v medijih jim je pa pol kao ?al.

Ne vem, v nos gre nam, ne njim o?itno. 

Kje pa politika ?e ni bila poleg uspehov kje? Kuj zlato dokler je na vidiku....

Smo pa? druga?ni, Cmerar se ovije v zastavo in izgine, Kolinda pa vrti jo?ke okoli ekipe in Putina.....tudi to nekaj pove, da smo zadrt narod.

 

P.S. jaz jim pa ne privo??im, ker dejansko ?e niso pokazali to kar bi jih naredilo prvake, gladkjo so premagali zgolj zaspano Argentino, ki se je hotela zbuditi ?ele proti Franciji, malo morgen. Se jim pa zna to zgoditi.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest sem bil sedaj 14 dni na hrvaskem in sem dozivel ravno nasprotno. Tak ponos in euforijo kakrsno imajo oni slovenija nikoli ni in tudi nikoli nebo imela, ker smo itq najbolj zahojen narod. Meni osebno je bilo prav uzitek gledati vsako tekmo v zivo v kaksnem lokalcku. Po zmagi pa itq ludnica in veselje na polni crti in pa seveda zastonj rakija za vse :). Ce si sel skozi center je imel vsak lokal po dve ce ne celo vec televizij, kjer se je prenasal nogomet in VSI lokali so bili nabito polni s tujci in domacini, tako da si mogu pridt mal prej, ce si hotu dobit sedez. Po koncu tekme pa veselje, prepevanje, zastonj runde in nobenega sovrazstva ali pa streljanja v zrak itd. Verjamem pa da se znajo najti doloceni osebki k delajo zdraho :)

Zasluzeno ali ne svaka jim cast :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.