Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

axi, delovni ?as servisa je od pon. do pet. od 8.00 do 18.00. Ne vem kje si ti dobil te svoje podatke. Ti brisalci so original Mazda brisalci. Ne vem, zakaj bi ti kdo odgovarjal na tvoja bedasta vpra?anja. Pa? kupi Aerotwin. ?e pa se bo? primajal v Mazda poobla??eni servis (seveda ne ve?, do kdaj sploh dela), ti bodo z veseljem pokazali te artikle, ki te zanimajo. So prijazni. Pa brez zamere.

 

 

No, hvala za nesramen odgovor, ampak ni problema, bom odgovoril. Osebno sem ?el v A-Cosmos, ker sem tudi sam videl na internetu, da naj bi delali do 18h, tam pa mi je prodajalec v salonu odgovoril, da servis oz. prodaja rezervnih delov dela do 16h in da mi on pa? ne more pomagati. Tako da ne vem, kdo je tukaj bedak. Verjetno jaz, ker sem izgubljal ?as po nepotrebnem.

 

Spra?ujem pa zato, ker original brisalci na Mazdi2 po 2 letih ?kripajo in bri?ejo za en drek, pa se jih ni uporabljalo veliko. In ?e prodajajo tak?ne kot so bili gor original, jih pa? ne bom kupil in bom kupil kaj drugega. ?e bi prodajali tak?ne kot so na novej?ih avtih v stilu aerotwinov, pa bi pa? kupil, ker imam s tak?nimi na drugih avtih dobre izku?nje. Meni se moje vpra?anje ne zdi neumno, ampak sem hotel dobiti odgovor, ker ne mislim ?e enkrat hodit tja po nepotrebnem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A kompliciramo, trgovina in servis NI nujno da imata enak deloven ?as, lahko preveri? na internetu vse lepo pi?e.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A kompliciramo, trgovina in servis NI nujno da imata enak deloven ?as, lahko preveri? na internetu vse lepo pi?e.

 

 

Ampak na spletni strani imajo napisano, da sta servis in prodaja vozil oponedeljka do petka odprta do 18 ure. ...

 

Objavljena slika

 

 

Sicer pa se mi zdi, da so pri sestici Mazdini brisalci enaki kot so Bosch Aerotwin... le da so brandani ... Tudi po mojih izkusnjah so oboji enakovredni ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

akumulator za mx5 pride ca. 100 eur...z 45% popustom...

 

kaj pravijo ebay: http://www.ebay.de/sch/i.html?_trksid=p519...0&_from=R40

 

Ups!

Ja, Mazda servis slovi po konkuren?nih cenah za faktor najmanj 1,5. Primerjava na poobla??encu za redni servis med Mazdo bencin (210-230) in Pasat 2.o diesel(130). ?e kdo ne verjame, so ra?uni dosegljivi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ups!

Ja, Mazda servis slovi po konkuren?nih cenah za faktor najmanj 1,5. Primerjava na poobla??encu za redni servis med Mazdo bencin (210-230) in Pasat 2.o diesel(130). ?e kdo ne verjame, so ra?uni dosegljivi.

 

Se strinjam!

Pri meni je bil da sedaj povpre?en reden servis cca. 350 EUR z M6 (2.2 diesel), pri prej?njem BMW 330 cd pa cca. 250 EUR.

Na zadnji servis sem prinesel svoj material (olje, filter za olje in kabino=60EUR) in pri?paral cca. 110 EUR. Po opravljenem servisu sem poslu?al eno uro, kako moj avto ni ve? v garanciji, ker samo filter za olje ni bil original in da ga je ?koda, ker je ?e vedno kot nov ter da so imeli ?e primer s takim, ki nosijo svoj material in ravno samo pri teh je bilo kasneje nekaj narobe na motorju, itd. Uglavnem vse je bilo narobe, ker sem prinesel svoj material, to sem pa naredi zato ker je samo ?e nekaj dni v garanciji.

 

Glede garancije se mi niso izkazali najbolje, ker sem uveljavljal garancijo na tipko (na prtlja?nih vratih), na zadnjih lu?eh v katere je vstopila vlaga in mi niso ugodili. Vse na moj stro?ek. Toliko od njihove garancije.

PS: tipko so mi sedaj priznali vendar na drugem uradnem servisu, vendar lu?i, katerih je cena 1100EUR pa je bil odgovor, da je to naraven pojav da se z leti pojavi voda v lu?eh!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam!

Pri meni je bil da sedaj povpre?en reden servis cca. 350 EUR z M6 (2.2 diesel), pri prej?njem BMW 330 cd pa cca. 250 EUR.

Na zadnji servis sem prinesel svoj material (olje, filter za olje in kabino=60EUR) in pri?paral cca. 110 EUR. Po opravljenem servisu sem poslu?al eno uro, kako moj avto ni ve? v garanciji, ker samo filter za olje ni bil original in da ga je ?koda, ker je ?e vedno kot nov ter da so imeli ?e primer s takim, ki nosijo svoj material in ravno samo pri teh je bilo kasneje nekaj narobe na motorju, itd. Uglavnem vse je bilo narobe, ker sem prinesel svoj material, to sem pa naredi zato ker je samo ?e nekaj dni v garanciji.

 

Glede garancije se mi niso izkazali najbolje, ker sem uveljavljal garancijo na tipko (na prtlja?nih vratih), na zadnjih lu?eh v katere je vstopila vlaga in mi niso ugodili. Vse na moj stro?ek. Toliko od njihove garancije.

PS: tipko so mi sedaj priznali vendar na drugem uradnem servisu, vendar lu?i, katerih je cena 1100EUR pa je bil odgovor, da je to naraven pojav da se z leti pojavi voda v lu?eh

 

in baje, da so zelo primerne za akvarij z ribicami noter.Kak?no nakladanje. :vskalo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam!

Pri meni je bil da sedaj povpre?en reden servis cca. 350 EUR z M6 (2.2 diesel), pri prej?njem BMW 330 cd pa cca. 250 EUR.

Na zadnji servis sem prinesel svoj material (olje, filter za olje in kabino=60EUR) in pri?paral cca. 110 EUR. Po opravljenem servisu sem poslu?al eno uro, kako moj avto ni ve? v garanciji, ker samo filter za olje ni bil original in da ga je ?koda, ker je ?e vedno kot nov ter da so imeli ?e primer s takim, ki nosijo svoj material in ravno samo pri teh je bilo kasneje nekaj narobe na motorju, itd. Uglavnem vse je bilo narobe, ker sem prinesel svoj material, to sem pa naredi zato ker je samo ?e nekaj dni v garanciji.

 

Glede garancije se mi niso izkazali najbolje, ker sem uveljavljal garancijo na tipko (na prtlja?nih vratih), na zadnjih lu?eh v katere je vstopila vlaga in mi niso ugodili. Vse na moj stro?ek. Toliko od njihove garancije.

PS: tipko so mi sedaj priznali vendar na drugem uradnem servisu, vendar lu?i, katerih je cena 1100EUR pa je bil odgovor, da je to naraven pojav da se z leti pojavi voda v lu?eh!

 

Ja, poznani so po vodotesnih lu?eh. Ko gre voda notri ne gre ven. :rolleyes:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam!

Pri meni je bil da sedaj povpre?en reden servis cca. 350 EUR z M6 (2.2 diesel), pri prej?njem BMW 330 cd pa cca. 250 EUR.

Na zadnji servis sem prinesel svoj material (olje, filter za olje in kabino=60EUR) in pri?paral cca. 110 EUR. Po opravljenem servisu sem poslu?al eno uro, kako moj avto ni ve? v garanciji, ker samo filter za olje ni bil original in da ga je ?koda, ker je ?e vedno kot nov ter da so imeli ?e primer s takim, ki nosijo svoj material in ravno samo pri teh je bilo kasneje nekaj narobe na motorju, itd. Uglavnem vse je bilo narobe, ker sem prinesel svoj material, to sem pa naredi zato ker je samo ?e nekaj dni v garanciji.

 

Glede garancije se mi niso izkazali najbolje, ker sem uveljavljal garancijo na tipko (na prtlja?nih vratih), na zadnjih lu?eh v katere je vstopila vlaga in mi niso ugodili. Vse na moj stro?ek. Toliko od njihove garancije.

PS: tipko so mi sedaj priznali vendar na drugem uradnem servisu, vendar lu?i, katerih je cena 1100EUR pa je bil odgovor, da je to naraven pojav da se z leti pojavi voda v lu?eh!

 

Kere bu?e, v ?ivljenju ?e nisem vgradil originalnega oljnega filtra, pa NOBEN motor ?e ni odpovedal zarad tega.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne razumem ?isto tvojega odgovora, povem pa ti da oni vgradijo isti filter samo druga?e je pobarvan-potiskan in stana vsa 3X ve?, olje je pa olje, ki pa je spet vsaj 2X dra?je kot v ?tacuni redna cena.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Va?no da specifikacije katere zahteva proizvajalec ?timajo in ti ne smejo ni? komplicirati.

Jim je pa v ve?ini interes svoje "pregre?no drage" nadomestne dele prodajati in potem za?enjo s takimi da drugih ne bodo vgradili...no takrat re?e? temu servisu adio in gre? k drugemu poobla??encu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Ker na to temo ?e dolgo ni bilo pisanja me zanima katere brisalce priporo?ate za M6 (letnik 2008/11) in kje se dajo ugodno dobiti. ?e sem prav prebral je dimenzija L:60cm in D:40cm, kak?na pa je dimenzija zadnjega.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker na to temo ?e dolgo ni bilo pisanja me zanima katere brisalce priporo?ate za M6 (letnik 2008/11) in kje se dajo ugodno dobiti. ?e sem prav prebral je dimenzija L:60cm in D:40cm, kak?na pa je dimenzija zadnjega.

 

original .

Vsaj pri mazdi 3 se najbol obnesejo

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz tudi kupim original na servisu... cenovno so celo nekaj cenejsi kot Bosch Aerotwin... in so prakticno enaki... Ce se rpav spomnim, je Boscheva oznaka za Mazdo 6 GH AR601S >> http://trgovina.avtomarko.si/default.asp?p...p;detailID=1835

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

original

 

bosch aerotwin so zanic brisalci - vsaj na mazdi 6

 

Bosch Aerotwin so najbolj?i aftermarket flat brisalci, kar jih lahko dobi?:

 

http://www.autoexpress.co.uk/accessories-t...r-blades-tested (na levi strani je cela lestvica)

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja ok, moja izkusnja ni taka

prve mesce ok, potem pa zacnejo cvilit in desni del ne brisat in sploh pri 140+ km/h samo stala

 

original mazda do zdaj so najboljsi

 

pac to je moja izkusnja

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Zdravo mazda?i

Jaz imam drugo te?avo. Pri menjavi sem se odlo?il da kupim bosch aerotwin brisalce (samo guma ni? ve? tistega ?eleza). Zdaj imam problem da pri teh ta novih brisalcih ni ve? tak priklop kot ga imam jaz na mazdi. Je imel kdo podobne te?ave? In kako jih je odpravil?

Se mora ?e kaj zamenjati?

slike sledijo

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.