Skoči na vsebino

Kon?ne hitrosti va?ih mazdic?


Sorti

Priporočeno sporočilo

Povejte svojo dosedaj najvi?jo dose?eno hitrost va?e mazdice?? (kon?na hitrost- odgovori naj bodo iskreni)

:):ph34r::)

 

post-717-1163089963.jpg

 

:D

 

Jst sem mojo mazdo 323f bj 1.8 16V spravil na rekordnih 210 :D seveda je bilo malo doline :P ?ene po ravnem pa 200 kon?na!!!! ?e ve?krat testirano

 

Jaz sem spustil pri cca 260, ker nisem vec upal :hohoho:

 

svaka ti ?ast :bravo:

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 566
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Jz pa sm u?eri, ?e s plinom, kar orng z brega dosegu z BAF 1.5, 200 kmh.

 

Aja pa Primo? iz SIGAS-a je reku da na plin celo bolj potegne kokr benz (je podrobno stestiru zadevo)! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz pa sm u?eri, ?e s plinom, kar orng z brega dosegu z BAF 1.5, 200 kmh.

 

Aja pa Primo? iz SIGAS-a je reku da na plin celo bolj potegne kokr benz (je podrobno stestiru zadevo)! :)

 

To je zato ker ma? nove v?igalne sve?ke.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz pa sm u?eri, ?e s plinom, kar orng z brega dosegu z BAF 1.5, 200 kmh.

 

Aja pa Primo? iz SIGAS-a je reku da na plin celo bolj potegne kokr benz (je podrobno stestiru zadevo)! :)

 

Tale Primoz ima sedaj da kupi eno Mazdo....laguna je itak pre?.... :dudek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sej to je to... Lojz bere tole temo in mu je pa? jasno, da smo vsi sam eni neodgovorni divjaki brez filinga za avto in promet.

 

Shame on us :hohoho:

 

...pol pa nas bo zato?u gor na vrhu. :harhar:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Ajvar - mo?no da so ble une res ?e bl kot ne za u kontejner! :P

 

@Jures - kokr vem ima dec nekega beuga Klijota za prevoz! :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...pol pa nas bo zato?u gor na vrhu. :harhar:

 

?ist slu?ajno sem kliknu zdaj na to va?o temo.

Evo, kot sem reku, norci, divjaki.... pol, ko se naredi pa nesre?a, je kriv pa pol?, ker je pred vami ?el ?ez cesto in z mastno ritjo cesto podmazal.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ist slu?ajno sem kliknu zdaj na to va?o temo.

 

 

g. Lojz z vsakim klikom tukaj je tudi va?a :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdaj se bo g.Lojz razpisal, da ga je lih v?eraj 200 ?gal proti Krki v slu?bo po regionalki pol boste pa vidl! Objavljena slika Aja pardon, to bo napisal ?ele jutri dopoldne ker je na internetu samo v ?asu slu?be, oziroma ves ?as ko je v slu?bi. ?zmeden?

 

samo res,ej,popoldan ga ni ve? gor. :whatever:

bo kar dr?alo,da je v slu?bi-na na?em forumu. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No men dal uspel na 180 pridit in to na ravnem po AC, sam ne pozbit uradno kao mazda2 ne gre ve? kot 172 po nekih testih, torej ali ?tevec la?e, kar je mo?no ali pa podatki na internetu niso pravi, sam to blo sam tolk mal iz u?itka, da sem sprobal do klolk gre, ker pol sem pelal naprej kolkor tolk po omejitvah in ?e k sre?i, ker bilo polno policajev na AC od Trojan naprej in to so bili eni ce s civilno ?rno ?kodo karavan, ki so ravn imeli enega v obdelavi na po?ivali??u Lukovica, tako da se potem lepo naprej in nazaj proti domu vozil po omejitvah, sam res na na?i AC in z takim avtom, pa ?eprav ima samo 86KM je mal muka, mimo grede je not 140 ali ?e kaj ve?, tako da ne vem kdor koli je dal take omejitve o?itno ga je ?as malo ?e povozil in ne ve s kakimi varnimi avti se nas ve?ina vozi danes in da ?e ?lovek vozi z glavo lahko vozi, tudi ve? od teh omejitev katere si je nekdo izmislil, samo zato da imajo eni delo in da je malha brez dna (prora?un) vedno ?im bol polna.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js sem mojo lubico spravil po GPS 224 km/h po stevcu je bilo zelo blizu 240km/h..sam za info..

 

Ja mal sigun je odstopanja, sam ve? kolk gre kao po testih uradno tvoj avto baje da 217km/h, tak da pol ti je jasn kolk so ti testi zanesljivi, pa kao naj bi se to merilo na ravni cesti, brez klan?ka.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja mal sigun je odstopanja, sam ve? kolk gre kao po testih uradno tvoj avto baje da 217km/h, tak da pol ti je jasn kolk so ti testi zanesljivi, pa kao naj bi se to merilo na ravni cesti, brez klan?ka.

 

moja po uradnih testih naj bi sla 207 km/h in ne 217km/h..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moja po uradnih testih naj bi sla 207 km/h in ne 217km/h..

 

Mo?no, poglej jaz sem gledu to po netu, sam sem mel podatke od tvojega avta samo tiste, ki jih ma? tu gor, samo mislim, da ima? ti bol to?ne podatke, tako da bo ?e potem to dr?alo kar si napisal.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moja po uradnih testih naj bi sla 207 km/h in ne 217km/h..

 

Moja je na testu(realne ne povem je bla pa ista po OBD in GPS razlika cca 2km/h), na ?tevcu pa tam ni ve? ne ?rtic in ne ?tevilk :blush: , pa preverjeno mazda NI omejena na 250 km/h :danzoman:

Relacija pa je bila med izvozom za Naklo in ?en?urjem(to?no mimo mazda salona Mo?nik), temperatira pa je bila -2 stopinji, brez vetra in prometa in sveda prehitro, pliz god(g.Lojze) forgive me.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 4 meseci kasneje...

Madona, rabil debelo uro, da sem prebrav use poste

 

no jaz sem ?el z mojo 323f-ko najve? 190 po klancu, sem se pa z njo nekaj let prej (ko ?e nisem imel ispita) peljal 200 po vrhni?kem klancu in sicer ko smo se vra?ali iz morja jo je fotr nateru koker je ?lo. ?e kot zanimivost: ko smo 1 x ?li z prjatli (4je smo bli v avtu) na mojre v portoro? sem ga 1x stisnil za kolegom (clio 1.8 16V) pa sva ?la v?tric 180 pa mi re?e frend uff 180 kok ti to ?tevc la?e, pa pogleda potem na gps (nokia garmin) pa je blo za 2km/h odstopanja :P tako da je ostal brez besed (verjetno je pa to bilo zaradi 14 colskih feltn :) )

 

sem se pa pelu tudi ?e 220km/h z o?etovo 2.0 turbodizl 6ko (seveda sam, ker bi drga? fotra oz. familijo kap)

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.