Skoči na vsebino

Filmi


Boss

Priporočeno sporočilo

  • 1 mesec kasneje...
65875403_fp-fb.jpg
WWW.RTVSLO.SI

Ujete v medmrežju je filmski eksperiment Barbore Chalupove in Víta Klusáka, soavtorjev...

 

 

Gledal kdo tole včeraj? Ok, saj vem(o) da se tole dogaja tudi pri nas, ampak jebemu da človeka prime da bi šel do teh majstrov in mu lastnoročno odrezal tiča (če ga sploh ima). 

  • Všeč 2
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 27 minutami je Nejc1986 napisal:
65875403_fp-fb.jpg
WWW.RTVSLO.SI

Ujete v medmrežju je filmski eksperiment Barbore Chalupove in Víta Klusáka, soavtorjev...

 

 

Gledal kdo tole včeraj? Ok, saj vem(o) da se tole dogaja tudi pri nas, ampak jebemu da človeka prime da bi šel do teh majstrov in mu lastnoročno odrezal tiča (če ga sploh ima). 

 Gledal,res je grozno,da se tako malo naredi za preprečitev takih stvari. Ti bi bil pravi mojster za to....🤔😉👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Bini napisal:

 Gledal,res je grozno,da se tako malo naredi za preprečitev takih stvari. Ti bi bil pravi mojster za to....🤔😉👍

Ma nevem če se naredi tako malo za preprečitev tega.

 

Jaz sicer še zmeraj trdim, da ljudje prevečkrat pogledamo/jo stran in si mečemo pesek v oči in v družbi raje zamahnemo z roko in rečemo "dajmo se raje pogovarjati o čem lepem" ter se delamo da to ne obstaja. 

 

Je pa dejstvo, da se delajo stvari za preprečevanje tega, tako v šolah, kot z raznimi zaupnimi telefoni. Žal pa premalokrat tečejo take debate doma (se je lažje pogovarjati o neumnostih). Ampak.... Prelisičiti oziroma prehiteti internet... Se ga ne da. 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 2 meseca kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
pred 12 minutami je FuManchu napisal:

Nisem fan Šumija, ampak film pa si bom pogledal.

bc5eed419d9bc6fa5bc155e19ad04a4e.jpg

Baje je super dokumentarec. Sem velik fan,ampak ga še nisem gledal.

Deček v crtasti pižami na tv1000.

 

Na FOX Movies pa ob 22h meni eden ljubših filmov "Zadnji sprehod" s Sean Pennom in Susan Sarandon.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Nejc1986 napisal:

Baje je super dokumentarec. Sem velik fan,ampak ga še nisem gledal.

Deček v crtasti pižami na tv1000.

 

Na FOX Movies pa ob 22h meni eden ljubših filmov "Zadnji sprehod" s Sean Pennom in Susan Sarandon.

Ga ravno vlečem dol z neta. Po dolgem času. Kdaj ga bom pa pogledal pa še ne vem:D

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Nejc1986 napisal:

Ravno ko rabiš glupo komedijo v stilu Hangover ... Na Planet TV "Poredne mame". Če ne drugega se splača gledat zaradi Mile Kunis 😎

Gledal... Dober film za razvedrilo. 

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 21. 9. 2021 ob 19:52 je FuManchu napisal:

Nisem fan Šumija, ampak film pa si bom pogledal.

bc5eed419d9bc6fa5bc155e19ad04a4e.jpg

Včeraj pogledal film. Nič posebnega. Pričakoval sem kaj več od "tako pričakovanega filma". 

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
42 minutes ago, Nejc1986 said:

Danes na pop kino ob 20h fenomenalen triler "zlovešči otok".

 

Meni eden ljubših filmov.

 

Ta film je pa odlicen. Samo prej ne smes z benmu govorit, da ti ne spoila. Jaz sem mu dal oceno 10 na imbd 👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
  • 4 tedne kasneje...
pred 9 urami je Nejc1986 napisal:

Love actually na slo1. Nisem ljubitelj takih filmov,ampak tale je dejansko lep in neosladen. Plus zvezdniška zasedba.

Sem gledal. 🙂 In to že n- tič. 😄Je fajn film za božični večer. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.