Skoči na vsebino

gume 2007


LabiGT

Priporočeno sporočilo

aja.. na ostalih treh je bil datum 1905 na dveh in 1405 na eni, na tej pa datuma sploh ni bilo, samo prazen oval na katerem bi moral biti odtisnjen datum. :blink:

 

Ups,da ni ta ?etrta ?e?ka? :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 320
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Ups,da ni ta ?etrta ?e?ka? :P

 

?zmeden?:hohoho::hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dve zato, ker sem prednje zrabil... Zadaj imam pa se se skoraj nove nokian (novi model 205/55 R 16 94V NOKIAN V XL). Torej rabim dve nove. In ker so sedaj zelo ugodne cene sem jih mislil nabavit kar sedaj...

 

LabiGT, katere gume pa se priporo?a? ? Pa cena do 100 EUR?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aha, glej a ni isto, ?e zrabi? prve do konca in kupi? naslednje leto dve, ali pa menja? in kupi? ?ez 2 leti ?tiri komade?

 

Nokian pa ne bi vzel, ker se preve? hitro obrabijo. Sploh pa po cestah, kjer se vozim jaz. Ovinkasta cesta z veliko zaviranja ter pospe?evanja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja Nokian ima ta problem...

drugace pa najbolje kupiti vse 4, ker:

1. imas iste gume vsepovsod (recimo, ce bi hotel dobiti Nokian V zdaj, bi se kar namatral, ker jo je ze zamenjala NRVi)

2. v vecjih tovarnah vsako leto dajejo ven drugacno zmes gume....recimo Good Year F1 iz leta 2004 ni ista tej iz leta 2007..

 

 

No priporocam, da kupis recimo ER300 ali Pirelli P7 in jih das zadaj, cakas, da se cimprej obrabijo sprednje Nokianke in potem kupis se dve Er300 ali P7... :bravo:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo letne so dol in zimke spet gor........roolin on bridgestone again :bravo:

 

vredestein-ke so se morm re?t obnesle kar presenetljivo dobro, za ta denar :rispekt::ouje:

 

po cca 15k prevo?enih je stanje slede?e; profila je ?e nekje 5mm in to na vseh 4 pneumatikah skoraj u nulo enaka obraba :bravo: , kar se mi zdi da je kar dober dose?ek glede na to kje in kako se vozim (70% relacija PO-Il. Bi-Podgrad (sami ovinki), in dokaj hitra vo?nja), oprijem kar dober, edino zdi se mi da se v ovinku malce zvijajo (balon efekt) aja so pa 195/65/15.

Moti me edino glasnost, ker glasne so pa za pop***t! <_< Se ti zdi kot da se vozi? po cesti ki je uni?ena od tankovskih gosenic (?e kdo ve kako to zgleda).

 

Uglaunem bottom line; kar dosti muzike za sorazmerno malo denarja! :prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

cesti ki je uni?ena od tankovskih gosenic (?e kdo ve kako to zgleda).

 

Uglaunem bottom line; kar dosti muzike za sorazmerno malo denarja! :prstgor:

 

oo vemo vemo pa se kako :(

 

ja sej, ce so tok glasne pol pa res velik muzke za mal denarja :hohoho:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja sej, ce so tok glasne pol pa res velik muzke za mal denarja :hohoho:

 

:bravo: lepa Labi

 

Zimske Dunlopke se glede hrupa kar dobro obnesejo, saj so ti?je kot recimo letne F1, ki so na koncu svoje ?ivljenske dobe ?zmeden?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tlele sm lih gledu za nove zimenjake in ugotovu, da Mi?lena pa res prepla?a? k svina, ne verjamem d je tok bol?i kot konkurenca! <_< :ne vem:

 

http://www.amzs.si/default.asp?podrocje=32...a=7&radij=1

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.