Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

  • 4 tedne kasneje...

http://www.rtvslo.si/zabava/avtomobilizem/...-volanom/242800

 

Kaj vse nas ?e ?aka.....senzor za de? je sitnica

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Hehe, teta jo je pokazala Srbjancem (nekdanjim smrtnim sovra?nikom)! :P:harhar:

 

http://zadovoljna.si/clanek/trend_report/u...e-mednozje.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam tile Korejci in Ameri?ani so res eni kreteni. Oboji. Ju?njaki dobro vejo, da imajo severnjaki jedrsko oro?je, da imajo kratke ?ivce in potem imajo kljub opozorilom severnjakov vaje na rizi?nem obmo?ju. Seveda s stri?kom Samom v ozadju, ki itak vedno me?a drek in komaj ?aka, da spet kje po?i, da bo vojna industrija zacvetela. :vskalo: To je nekako tako kot bi mi z na?im "novim ?olni?em" Triglav imeli vaje na levem bregu Dragonje "ker je itak je na?a" in provocirali Hrvate. :vskalo:

 

Mimogrede, spla?a se pogledati kak?ni reve?i so sicer severnokorejci. ?lovek se vpra?a kako lahko tak zahojen re?im nekje ?e obstaja. ?alostno pa je, da so oboji, severnjaki in ju?njaki Korejci, oboji imajo iste o?i in se na smrt sovra?ijo zaradi dveh politi?nih re?imov in parih usranih politikov in, da zaradi tega lahko po?i po celem svetu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekak jasnovidka, ki kao ful zadane v napovedih, je rekla, da bo 3.sv. vojna nekje v novembru 2010! <_<

 

?e dobr da Kitajci niso bolj ofenzivci, trenutno! <_<

 

 

EDIT: dodan ?lanek o uni slepi starki

 

http://24ur.com/ekskluziv/zanimivosti/vang...ovna-vojna.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no, ima ?e ravno teden ?asa.

edina mo?nost je da res odpi?i Kim il jongu da mu je fotr "eternal president" v sanjah prisepnil da more vrzt bombo na US.

 

kar niti ni dvakrat za rect, to bi se lahk se nasemu shizofrenicnemu jansi zgodilo :danzoman: samo, ?e se gospodarstvo ne pobere res obstaja velika mo?nost da bo bum.

 

heh... sam kaj pa ?e se res zgodi ? js sm ?e mlad :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah mi ni do mbenga bunkerja niti streliva, ?e tko je ?ivljenje ena velika borba, ki je ?ist dovolj napeta na momente! :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne rabi? bit slepa stara baba, da lahko napove?, da bo kmalu spet po?ilo.

 

?eprav bi jest rekel, da se je 3-ja ?e za?ela v Iraku.

 

 

Zadeva ?al ?e nekaj ?asa pelje v to smer, kamorkoli pogleda?. Ko pride do preve? odklonov v dru?bi, enkrat po?i... Samo upam lahko, da se kaj spremeni in prevlada razum :(

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pa mika prov tv zaplombirat, k mi tole use skupej totalno negativo nabija in mori! <_<:blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je blo ?e jasno leta 1960 da bo ?e enkrat po?ilo in pokalo tudi je. Prava vojna za vire pa se bo ?ele za?ela.

 

Mislim, jaz sem "as sceptic as it gets" ampak hecno je da je precej stvari prav napovedla.

 

Sej pravim, ni? ne trdim. "enkrat bo po?ilo" lahko pa itak govori vsak dokler se ljudje obna?amo tako kot podivjani debili

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo a ni zanimivo, je skoraj december, napovedoval se je sneg na uro natan?no a folk ?e kar ali rine kamor ni treba, ali pa zapani?ari ob prvi sne?inki

 

http://24ur.com/novice/slovenija/na-gorenjskem-ze-snezi.html

 

Na primorski avtocesti je med Seno?e?ami in razcepom Nanos v smeri Ljubljane zaradi zdrsa tovornjakov mo?no oviran promet z dalj?imi zastoji. :vskalo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa sej to je konstanta - pri nas v 95% primerih zastoje naredijo kamionarji za katere ne velja zakon o uporabi zimskih gum. Ampak policija pa mediji pa jebejo samo voznike osebnih avtomobilov.

 

?e v?eraj je Brane Kuzmi? sam sebe blamiral po TV - biv?i dirka? in in?truktor varne vo?nje pa strela take, da te kr srat prime.

 

Dane bom ?e 1x pisal sem prlimal komentar, ki sem ga ?e v?eraj oddal na a.com

 

Joj prejoj

 

http://24ur.com/novice/slovenija/jutri-tud...rov-snega.htmll

 

In gospod je neko? bil dirka? zdaj pa je in?truktor varne vo?nje. Cel cajt je nabijal kaka groza so normalne pnevmatike in z zimskimi si pa car. Prav srh me je ob takem razmi?ljanju, ?e in?truktor varne vo?nje v ?tirih minutah in pol ne zna povedati ni? konkretnega glede zimskih razmer. Po njegovem je vse super sam, da ma? zimske gume, ABS in ESP pa gasa v sneg. :roll:

 

Sem imel ob?utek, da ima kr?marjeva celo ve? pojma, ker mu je zastavila najbolj osnovno vpra?anje kaj naredit, ko nas za?ne zana?ati v snegu - odgovor Braneta je pa malo karikirano povedano "nataknite si zimske pnevmatike".

 

Najve?ji cuker je pa izjava: "... zaviranje z zimskimi gumami v snegu je isto kot z letnimi v mokrem" :huh: - in jutri bodo nekateri ta nasvet upo?tevali in se nato ?udili, kako so se zna?li v grabnu - ra?un za kleparja pa naj kr Branetu po?ljejo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bi rekel da je pozimi najslab?e iti na avtocesto :huh:

 

Iz LJ do izvoza Dom?al sem se tko gladko pripelju, kokr ?e je pa? samo mokra cesta! :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.