Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Seveda ni, to je dovoljeno samo levosu?nim tovari?em.

Ne vem ?e bo JJ navdu?en, da ga kli?e? levosu?ni tovari?  sramezljiv  ampak Ok pustmo to, ker o?itno se strinjamo samo v tem, da se ne strinjamo o ni?emer.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst mislm, da bi vi po?as rabl svojo temo ''Politika (neko? in danes)'' za tole...

saj jo imajo...............vedno ista pesem

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes so spet padali rekordi v kolonah in cakanju na meji, Dragonja 2 uri, celo Buzet uro in pol, kolona je bila skorajda do OMV v Socergi...

 

Ampak ne razumem voznikov, a je GPS res edina stvar ki jo se bulijo in se vdajo usodi mnozice da se pripeljejo v kolono in tam dejansko tudi cakajo?

Ce pogledas nekateri 2 uri cakajo zato da lahko placajo Karavanke, medtem ko je poleg zastonj korensko sedlo...

Vceraj smo zavili dol na Lipce za Mojstrano in cakali nic medtem ko je tam bila ze kolona za Karavanke, danes smo sli cez Katarino na AC in cez prehod Rakitovec, ki je 5km od So?erge.. , 2,5 ure do Rovinja... Na meji pa cakajo tako dolgo..

 

Saj tudi mi ki gremo v Ita, HR, kamorkol vemo kje se lahko zabije in kje so alternative...

 

Ne vem...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bi TMC v SLO delal tako kot je treba, je navigacija povsem OK. Za tujce so prometne informacije bolj ali manj samo na RadioSI, pa ?e tam dokaj poredko in nea?urne - slovensko ne razumejo. Veliko jih pa ni TA nima vklju?eno na radiu.

 

Ko sem se nazadnje peljal in Avstrije (predputinski petek) me je navigacija usmerila na Korensko sedlo. Vseeno sem ?el potem na Ljubelj.

Tudi ?e TMC ne deluje, se da na navigaciji nastaviti (vsaj TomTom), da se izogne dolo?enih odsekov; samo prometne informacije je treba spremljati.

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ve? kaj pa jaz ne razumem, Avstrijci jebejo s kontrolami na svoji strani Karavan?kega tunela, zato je taka kolona pa se nih?e ?ez njih ne pizdi. Da bi to na?i po?enjali bi internet explodiral od jeze.

 

Druga? pa Jures bodi vesel in ne preve? razlagat, kje se da okrog hitro pridet. Ko bodo drugi pogrunatali bo? mel kolono ?e na teh prehodih. :rolleyes:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak jaz vedno vec casa cakam na slo strani (kontrola vinjet + placilo predornine) kot pa kontrola avstrijcev, kateri ustavljajo le non EU tablice ali pa kakega sumljivca...

V zadnjih dveh mesecih sem preckal skor vsak teden

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak jaz vedno vec casa cakam na slo strani (kontrola vinjet + placilo predornine) kot pa kontrola avstrijcev, kateri ustavljajo le non EU tablice ali pa kakega sumljivca...

V zadnjih dveh mesecih sem preckal skor vsak teden

Kontrola vinjet? Jih se nisem tam videl... Sicer pa zadnje dni opozarjajo, da je xx km kolone zaradi poostrenega nadzora avstrijcev za karavanskim predorom... Se pa nisem tam peljal, tako da sem prisiljen verjeti temu, kar povedo pri prometnih porocilih ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kontrola vinjet je skor vsakic, ki seveda zaprejo vse padove razen enega

Je pa tud res, da ne hodim v casu najvecjih gnec ampak med tednom zvecer

Na karavankah ali na splosno? Ker na cestninski postaji pred karavanskim predorom sploh ne potrebujes vinjete... Ce se na AC vkljucis na zadnjem uvozu pred predorom in AC zapustis v Avstriji na prvem izvozu, imas cestnino placano ze s tem, ko placas predornino...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na karavankah ali na splosno? Ker na cestninski postaji pred karavanskim predorom sploh ne potrebujes vinjete... Ce se na AC vkljucis na zadnjem uvozu pred predorom in AC zapustis v Avstriji na prvem izvozu, imas cestnino placano ze s tem, ko placas predornino...

Kar si napisal dr?i, a tam vseeno pogosto kontrolirajo.

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ve? kaj pa jaz ne razumem, Avstrijci jebejo s kontrolami na svoji strani Karavan?kega tunela, zato je taka kolona pa se nih?e ?ez njih ne pizdi. Da bi to na?i po?enjali bi internet explodiral od jeze.

 

Druga? pa Jures bodi vesel in ne preve? razlagat, kje se da okrog hitro pridet. Ko bodo drugi pogrunatali bo? mel kolono ?e na teh prehodih. :rolleyes:

 

Pred Karavankami so bili zastoji tudi celo lansko leto, ko ni bilo kontrol.

In ne dr?i, da se nih?e ne jezi - Avstrijci in Nemci niso prav ni? zadovoljni. ?e slab?e je v Kiefersfeldnu (Kufstein), Walsbergu (Salzburg) in Etzhofnu (Linz-Passau) zaradi nem?ke kontrole. Ker je (?e vedno) najhitrej?a pot iz zahodne v vzhodno Avstrijo preko Nem?ije, so Avstrijci primerno besni.

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bolj sem mislil na sodr?avljane, ki znajo tone dreka na DARS zlit ob nepri?akovanih zastojih, ko pa se jodlar odlo?i namensko zajebavat so pa "modro" tiho. Kdo bi to razumel :ne vem: ? Sicer je pa res, da jodlarji s temi kontrolami najbolj drkajo v glavo ravno svoje prebivalce in pa nemce.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.