Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Definiraj "mi".

?e s tem misli? dr?avo kot lastnika, sem odlo?no proti. Enkrat je ?e pokazala, da ni sposobna dobi?konosno upravljati letalskega prevoznika.

Da bu z davki podpirali "na?ega" prevoznika zato, da bo Tajnikar lahko za povratno spet pla?eval 10? - ne hvala.

?e misli? prevoznika s sede?em podjetja v SI - nimam problema. Naj ga ustanovi kdor ga ?eli, samo roke stran od moje denarnice

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja nisem jaz kriv, ce nisi prevec bister..pejt si delat kaksen faks,

 

Labi, ni kaj, izjemen um. Neizmerno si ?elim vedet kateri faks je tebe tako zelo zbistril da s tako neizmerno lahkoto blebeta? o stvareh o katerih nima? pojma.

 

Torej pobrat iz davkov ljudi na minimalcu, ki ?e nikoli niso leteli in nikoli ne bodo, da se bodo nekateri lahko vozili v "nacionalem prevozniku"?

BTW: nadome??ene so ?e vse linije razen Sarajevo, Tirana in Pri?tina - morda pa le niso tako dobi?konosne

 

Ne more se letet v vsako vas pa pri?akovat pozitivno poslovanje. To je Adrija zelo nazorno dokazala.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ?tekam, univerza ki 25 let po padcu komunizma podeljuje ?astne doktorate ekstremnim slovenskim komunistom. Ta ti pa res ni mogla dati neke ?irine.

 

Letalske povezave z evropskimi kulturnimi in ekonomskimi centri, to je nacionalen interes Slovenije. Z njim nima nobene veze to kako in s ?im se bodo vozili sladoledarji domov.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes je bil na pop tv zelo lep ?lanek na temo adria je bila izgubljena ?e zdavnaj(politi?no kadrovanje, zastonj karte za rde?e veljake, odganjanje strate?kih partnerjev in to dobrih, ampak takrat je bilo pa? potrebno tuliti, da mi pa ?e ne rabimo tujcev, ko pa lahko na?i delavci krpajo gromozansko luknjo oz. izgubo... Da, da, izgubljena je bila ?e davno ampak je seveda sedaj primerno, da poka?emo na sedanje lastnike, kako so vse zafurali.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ?tekam, univerza ki 25 let po padcu komunizma podeljuje ?astne doktorate ekstremnim slovenskim komunistom. Ta ti pa res ni mogla dati neke ?irine.

 

Letalske povezave z evropskimi kulturnimi in ekonomskimi centri, to je nacionalen interes Slovenije. Z njim nima nobene veze to kako in s ?im se bodo vozili sladoledarji domov.

Uff kako te boli...

Se malo bos zalil, pa te bo minilo :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Besedna vojna v katero nisem vpleten? ?ude?...

 

:)

 

?e dobro , da ne vem kaj napisati o tej tematiki, ker se ?e nikoli nisem vozil z letalom... In se mi sladko fu?ka in za adrio in podobno (pa ne da je to prav)...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Besedna vojna v katero nisem vpleten? ?ude?...

 

 

Hehe, te daje ob?utek potisnjenosti vstran. Meni je bilo ?ist izi, samo pokazal sem Labiju na nekonsistentnost njegovih izjav, pa je takoj popi.. in ?e je bila zabava tukaj.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, te daje ob?utek potisnjenosti vstran. Meni je bilo ?ist izi, samo pokazal sem Labiju na nekonsistentnost njegovih izjav, pa je takoj popi.. in ?e je bila zabava tukaj.

Ne,ne,kar naj tako ostane :) jaz se pa? ne petljam v stvari, o katerih nimam pojma in priznam,da niti nimam nekega mnenje o AA.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No pa da ne bodo samo Nem?ki lastniki - pa ?e mal ?vicarskih. Torej kdaj gre Lek v ste?aj? Tukaj pa ni bilo dr?avnih dokapitalizacij ampak je bil prodan skoraj 20 let nazaj.

 

https://www.24ur.com/novice/slovenija/bo-250-zaposlenih-v-tovarni-zdravil-na-prevaljah-izgubilo-svojo-sluzbo.html

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e kar nekaj ?asa nazaj tu na tem forumu sem omenil te?ave Leka. Se ne spomnim to?no kdo je takrat repliciral, da Lek je izjemno dobra firma, zaposleni pa ekstremno zadovoljni s svojimi ?idovskimi lastniki. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na te bom pa jaz spomnil in ga bom zato?il - Alex je bil

Druga?e pa smo imeli debato daljnega leta 2013, ko ?e ni tako slabo zgledalo.
 

Kon?no eden, ki razume... Ne si nadevat pla?nic ljudje tole je vojna samo brez oro?ja. Elite si bi rade prigrabile vse in ?e ve? in to, da so tujci nekaj najlep?ega je floskula, ki ji verjamejo le b....

za primer, da bo jasno o ?em govorim:
http://markom.watoc.org/2013/03/22/nemcija...-za-vodne-vire/

Alex ti se pa malo spomni kaj naredi tujec, ki potrebuje le trg in kupuje le v tem na?elu. A so spomini na Toba?no ?e zbledeli, a Fructal nikomur ne pove ni?esar, Lek ima sre?o, da ni neka mala firmica in izredno mo?na firma v grupi Novartis, ker ?e ne bi ?e zdavnaj ?el papa pa je zelo uspe?na firma. A nadaljujem al bo dovolj pa sej imate dober spomin pa veste kaj se dogaja.

Druga?e pa sposobne? bo znal nadaljevati in ne bo stisnil repa med noge in to?no to so tujci, ?e se bo cedilo med in mleko bodo ostali, ?e pa malo zagusti in je potrebno pokazat sposobnost, drznost, znanje kako se spopasti s te?avo so pa kot podgane, ki zapu??ajo potapljajo?e ladje. Jebe? to, ?isto ni? niso bolj?i od doma?ih tajkun?i?ev in drugih politi?no nastavljenih kadrih tako, da jim jaz tudi pod razno ne bi pel hvalnice kako super so. ?e gre so, ?e pa malo stisne so pa navadni usraneti.



Nadaljevanje pa je bilo letos poleti, kjer nas je Alex pou?il o odli?nem vodenju Leka.
http://www.mazda-si.net/topic/952-chat-is-back/?p=414004

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Back to Adria

https://www.24ur.com/novice/gospodarstvo/4k-invest-ukinil-svojo-spletno-stran-direktorja-adrie-ze-nekaj-dni-ni-v-sloveniji.html

 

Torej "pacovi napu?tajo brod"... direktor je baje tud ?e spizdil iz Slovenije.

 

No in zdaj so pa ?e za?eli po?asi tudi v medijih objavljati, da je 4K invest dejansko Adrio finan?no iz?rpavala... a bej? no, a res... neverjetno kako so tumasti.  

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lek je ?e vedno v dobri formi.

Novartis pa tudi, to ?e vedno trdim. Pa? ne bodo naredili neke firmice na obrobju in to je to. Ne bo propadel, ne se bat. In ja, zaposleni zadovoljni in imajo super pla?e, Boss in Ma?ek

Samo, da ni v dr?avni lasti z politi?nimi direktorji pa je ?e v redu. Se ni za bat za obstanek.

Pa? so v vodstvu pre?tudirali, da se jim firmica tam ne izpla?a in je ne bo. Oni so racionalni in ne me?ejo denarja skozi okno z lopato.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja, a predno pa so za?el graditi pa niso pomislili ali se spla?a? A to, da neki gradi? brezveze pa ni metanje denarja skozi okno? Ok, dr?i, da ne z lopato, ga pa z bagrom.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja, a predno pa so za?el graditi pa niso pomislili ali se spla?a? A to, da neki gradi? brezveze pa ni metanje denarja skozi okno? Ok, dr?i, da ne z lopato, ga pa z bagrom.

Raje sedaj zaprejo kot pa potem, ko bi delali rentabilno.

Ni to te? 6,ko najprej naredi? (pre) drago, potem je (pre) draga proizvodnja in na koncu bo ?e (pre) draga razgradnja.

Se pa? ustavi? tam, ko nisi ?e zabredel pregloboko v stro?ke.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lek je ?e vedno v dobri formi.

Novartis pa tudi, to ?e vedno trdim. Pa? ne bodo naredili neke firmice na obrobju in to je to. Ne bo propadel, ne se bat. In ja, zaposleni zadovoljni in imajo super pla?e, Boss in Ma?ek

Samo, da ni v dr?avni lasti z politi?nimi direktorji pa je ?e v redu. Se ni za bat za obstanek.

Pa? so v vodstvu pre?tudirali, da se jim firmica tam ne izpla?a in je ne bo. Oni so racionalni in ne me?ejo denarja skozi okno z lopato.

Alex iz prve roke ti zaupam da v Leku nimajo super pla? in niso vsi zadovoljni (namre? sem delal tam) , mogo?e vodilni kader ja ostalo je pa bol bogo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alex iz prve roke ti zaupam da v Leku nimajo super pla? in niso vsi zadovoljni (namre? sem delal tam) , mogo?e vodilni kader ja ostalo je pa bol bogo

Odvisno kaj si delal. Poglej samo, kake bo?i?nice dobijo, pa 13. pla?e, ni da ni. Seveda mora? imeti kako izobrazbo, druga?e je vsepovsod bolj bogo! pa naj bo to trgovina ali pa banka.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odvisno kaj si delal. Poglej samo, kake bo?i?nice dobijo, pa 13. pla?e, ni da ni. Seveda mora? imeti kako izobrazbo, druga?e je vsepovsod bolj bogo! pa naj bo to trgovina ali pa banka.

kake bo?i?nice dobijo???? povej konkretne cifre pa ti jih jaz zaupam pa ne spet od vodilnih daj eno delavsko pa da vidimo, 13 pla?a ???  ni da ni .....kaj spada pod to???

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Re?te kar "?te" ampak tile politiki so postali ?e prav ekoteroristi. Radi bi zmanj?ali lokalno pridelavo hrane, raznih tankerjev in nepotrebnih ?arterskih letov pa res nih?e ne pregleduje (vsaj zasledil nisem).
Kot, da bojo potem ljudje manj jedli, ?e zmanj?ajo predelavo. Ve? bo uvo?ene hrane, pomeni ve? onesna?enja s transportom. Z nekaj sre?e bo na koncu hrana ?e dra?ja.
https://www.rtvslo.si/okolje/novice/nizozemski-kmetje-s-traktorji-na-ceste-zavracajo-krivdo-za-onesnazevanje-zraka/501030

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ve? arseholov; ?e imajo jajca delat gne?o naj grejo blokirat politike, ko se s policijskim spremstvom veselo fijakajo ?ez rde?e; ne pa, da 'normalni' ljudje zaradi njih zamujajo na ?ihte.

 

Mamu jim, taki si pa zaslu?ijo, da se jim na polja pome?e ostanke rostfraja.

 

 

Edit: da ne bom tako negativen ?e malo komedije: (od 0:50 naprej govorijo angle?ko) https://www.youtube.com/watch?v=9BzeV2oevIw

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.