Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Boss verjami da vem kaj pomeni razlaga tega ?lena, res je vojska pomga na meji. Ampak ko vojak nekomu re?e stoj ali poka?ite dokumente se mu le ta lahko smeji n ga po doma?e ne jebe ker vojak nima za to pooblastil. Leta 2015/16 pa ?e ?e ho?e? smo jih za nekaj ?asa dobili tako da se je lahko to bagro tud ustavljalo in legitimiralo , samo za to se gre pri tem. Da pa bo vojska paradirala po ulicah pa ?e malo blzui?, pomoje si razgledan ?lovek ampak v tej zadevi se pa globoko potaplaj? in to brez opreme. Aja pa ?e to , sem iz kraja ki je blizu avstrijski meji in kar dosti hodimo po nakupih gor in glej ga zlomka od leta 2016 me lepo na meji legitimirata 2 avstrijska VOJAKA ja res je Vojaka in se ti zdi da je avstrija policijska dr?ava , vojska paradira kje po mestih??? Ne samo varujejo svoje meje pri nas  pa tega ne dovolijo, no ko ti bodo ti begumci potrkali na vrata potem pokli?i gasilce.

?e vedno nisi razlo?il zakaj Hojs razlaga, da na meji ni problemov in da sodelovanje s Hrvati deluje. Torej kje je zdej fora, da je uvedba teh pooblastil tako nujno potrebna. In zakaj v finan?ne ukrepe vtikajo ?lene o nadzoru ljudi preko mobilnih aparatov? Zelo hitro ste se nekateri pripravljeni odre?i demokraciji in z ustavo predpisani svobodi. Kaj je pa naslednji korak? uvedba izrednih razmer, razpustitev parlamenta ali pa ukinitev pooblastil parlamenta? In Jano? bo isto kot je zdaj Orban. Ne vem, a nikogar ni vsaj malo strah, da se v Sloveniji zgodi Orbanizacija. Ne vsi zdaj pani?arite zaradi coronavirusa, jajo and Co. vam demontirajo pravno dr?avo pred o?mi.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po temu kar se zdej dogaja bo te?ko, ve?ina pomojem bo propadla, saj stro?ke je treba pla?at, pla?e je treba dajat, od za?etka karantene do zdej sem imel cca. 6000? polo?nic, pa to niso prispevki in pla?e..

 

Tist sem ?e poravnal preden se je ta stala za?ela. Je pa za moje pojme tole popolen nateg, koker vidim po fb nih?e ne pozna kak?nega ki je zbolel za corono. Pravijo na do nekaj odpisa prispevkov in delno pla?o... Ampak ni jim za verjet, lokal pa je zaprt, od 14.3 je promet 0. Zaloge hrane kar sem imel sem razdelil med policaje, zdravnike in gasilce.. Bomo vidl kaj bo na koncu iz vsega tega..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To z ZDA se absolutno strinjam in tudi zato sem mnenja,da na? sistem le ni tako zelo slab.

 

Privat zdravstvo;jaz tako gledam na to; ?e ho?e? priti na vrsto takoj oziroma bistveno prej-placaj pri privatniku. ?e ho?e? piti kavico pred fancy ambulanto, ko ?aka? na pregled in ne na prepiha polni polnilniki-placaj pri privatniku.

 

Ja,problem so ?akalne vrste v javnem zdravstvu. Problem je premalo zdravstvenega kadra napram ?tevilu bolnikov. Ampak se mi zdi,da se na privatnike vse preve?krat gleda kot na gre?ne kozle.

 

In,ne , nisem za privatizacijo zdravstva, dalec od tega, menim pa , da je tudi zaradi privatnikov kdaj pa kdaj manj?a gne?a v javnih v bolnicah. Nekdo je recimo prej bil kilo operiran v KCju na ra?un privatniku,ki je mene vzel pod no?...

No torej... kak?en je na koncu tvoj odgovor - kdo te bo zdravil, ?e zboli? za corono? Privat zdravstvo bi pobiralo samo smetano, ko pa vrag odnese ?alo se pa zgodi kaj? In ve? k bo ?lo zdravnikov privat manj jih bo na voljo v javnem zdravstvu. Zanimivo kako imajo najve?je probleme glede epidemije prav na papirju razvite dr?ave. Zakaj. ?e je njihov model zdravstva baje fantasti?en.

Sam res a pozna kdo koga, ki je pozitiven na ta virus? Jaz ne

Tudi jaz ne... imam pa sodelavca, ki ima v svoji vasi par hi? stran oku?eno patrona?no sestro. Ampak je ?e tik pred tem, da zadevo preboli.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po temu kar se zdej dogaja bo te?ko, ve?ina pomojem bo propadla, saj stro?ke je treba pla?at, pla?e je treba dajat, od za?etka karantene do zdej sem imel cca. 6000? polo?nic, pa to niso prispevki in pla?e..

 

Tist sem ?e poravnal preden se je ta stala za?ela. Je pa za moje pojme tole popolen nateg, koker vidim po fb nih?e ne pozna kak?nega ki je zbolel za corono. Pravijo na do nekaj odpisa prispevkov in delno pla?o... Ampak ni jim za verjet, lokal pa je zaprt, od 14.3 je promet 0. Zaloge hrane kar sem imel sem razdelil med policaje, zdravnike in gasilce.. Bomo vidl kaj bo na koncu iz vsega tega..

Verjetno nisi bral ampak ?e skoraj dva tedna pi?em ravno o tem... pa me imajo nekateri verjetno za bedaka. ?e ne bomo nazaj vzpostavili delovanje gospodarstva bomo jebal je?a vsi in ne samo tisti, ki ste neposredno zdaj prizadeti. Po vrh tega nas bo pa tole talanje denarja kar napovprek na koncu stalo ?e mnogo ve?... no ja klicanje trojke zna biti spet dobra re?itev, ker jajo to obvlada.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam res a pozna kdo koga, ki je pozitiven na ta virus? Jaz ne

Poznam . Nekdanji sodelavec je pozitiven. In ena izmed ?rtev je daljna,daljna sorodnica bolj?e polovice.

No torej... kak?en je na koncu tvoj odgovor - kdo te bo zdravil, ?e zboli? za corono? Privat zdravstvo bi pobiralo samo smetano, ko pa vrag odnese ?alo se pa zgodi kaj? In ve? k bo ?lo zdravnikov privat manj jih bo na voljo v javnem zdravstvu. Zanimivo kako imajo najve?je probleme glede epidemije prav na papirju razvite dr?ave. Zakaj. ?e je njihov model zdravstva baje fantasti?en.

 

Tudi jaz ne... imam pa sodelavca, ki ima v svoji vasi par hi? stran oku?eno patrona?no sestro. Ampak je ?e tik pred tem, da zadevo preboli.

Ja,boss , se strinjam glede pomembnosti javnega zdravstva in zato tudi menim , da ne sme iti vse v privatizacijo. Ampak vseeno ima tudi privat zdravstvo svoje prednosti in dostikrat smo lahko veseli , da obstaja. ?e bi javno zdravstvo ?timalo , privatnega verjetno nebi rabili, tako pa zna priti prav...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No tokrat sem ti pa jaz vrgel kost, ker niti nisem mislil resno. O?itno tokrat ti nisi imel vklopljen sarkazem detektor.  :lol: Sekta? pa nisem, glede na to kateri stranki dam prav bi bil te?ko bolj na sredini. Oboji imajo kdaj dobre ideje.  :rolleyes: Kot sem rekel, v?asih bi lahko poslanci pogledali PREKO strankarske pripadnosti in priznali drugi strani dober predlog ne pa, da si vedno me?ejo polena pod noge. Je pa hecno, kako se eni tako bojijo parih vojakov na meji.

Hmmm, ni zvenelo kot sarkazem, ker tisti, ki ni bal prej?njih mojih objav si lahko misli o meni, da sem zagovornik pobijanja ljudi. Kadar sem to omenil je bilo vedno v vpra?alnem stavku in nikoli v trdilnem. Ampak OK pustmo to.

 

No ja ?e to... nisem ti rekel, da si sekta? ampak, da se v?asih obna?a? tako. Sekta? je Alex****

 

 

Ne vojakov na meji se ne bojim, bojim se da je to samo ena opeka v izgradnji avtoritarne dr?ave. ?al sem prebral in pre?tudiral preve? zgodovine in zato vidim veliko ?e poznanih stvari in podobnosti. V?asih je mogo?e biti bolja, da je ?lovek ve?ji laik in manj seznanjemn s tem pa se gre la?je naprej. AMpak jaz imam svojo dr?avo vseeno rad in nivo demokracije sicer ni idealen ampak je zgleden in res ne bi rad ?el po poti Mad?arske. Trenutno me pa te zadeve v parlamentu, na vladnih novinarskih konferencah brez novinarjev, govorcih tipa Kacin, umiku strokovnjakov in dajanju prednosti politikanstvu ter pri tem ljudi tako oprati in zmanipulirati (gu?va na Bledu in Piranu, ki je dejansko ni bilo), da celo sami zahtevajo ?e ve? represije in omejavanju svobo??in. Tukaj pa pa? ne morem sodelovati in dokler bom lahko se bom boril za demokrati?no dru?bo in svobodo. Zato bom vedno proti demonta?i le te, pa ne glede kdo bo na oblasti. SEm mislil, da smo z enopartijskimi sistemi opravili enkrat za vedno pa o?itno so te?nje po vrnitvi le tega. ?e ne bodo komunisti bodo pa neki drugi fa?isti.

 

 

 

****Alex, hecam se, ta je bila za konec prvo aprilskega dneva.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam res a pozna kdo koga, ki je pozitiven na ta virus? Jaz ne

V mojem kraju jih poznam ve? kot 10. Od kolega brat v MB na intenzivni star 43 let, njegov kolega pa umru star 60 let...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e junija bo trajalo...in julija...

Zakaj? Ker ljudje ne spo?tujejo samoizolacije. Bolani se sprehajajo...

Boss, kako prisiliti ljudi, da so zaprti, kot so bili Kitajci?

Ja sej bo skos trajalo, ?e v eni fazi pa? ne re?emo "jebi ga, se bomo obna?ali tako kot do gripe". ?e jih je gripa letos 150 jih bo pa korona ?e nekaj deset. Druga? pa v Sloveniji letno umre cca 2500 ljudi zaradi vseh mogo?ih vzrokov vklju?no s starostjo in boleznimi. Tega ne more? prepre?iti pa ?e da? tiso? karanten za naslednjih 100 let.

Ni va?no. Sam pa? kolikor jaz vem je bila najmlaj?a ?rtev v Sloveniji stara 67let..

 

Je pa ?alostno v vsakem primeru

 

Kolk je pa najmlaj?a leto?nja ?rtev gripe? Kolikor vem je to en dojen?ek.  :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, kako bi re?il problem z migranti? Tisti, ki ?ivijo ob meji, bi radi videli vojake...

 

Pa ?e to...se ti bi fu?kalo, ?e ti bognedaj svojci zbolijo in umrejo za korono, ker jih je nekdo oku?il, ki je vedel, sa je oku?en in se ni dr?al navodil o karanteni? Da ti sin, h?i, brat, sestra, o?e, mati ali kdo umre zaradi takega idiota?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sej bo skos trajalo, ?e v eni fazi pa? ne re?emo "jebi ga, se bomo obna?ali tako kot do gripe". ?e jih je gripa letos 150 jih bo pa korona ?e nekaj deset. Druga? pa v Sloveniji letno umre cca 2500 ljudi zaradi vseh mogo?ih vzrokov vklju?no s starostjo in boleznimi. Tega ne more? prepre?iti pa ?e da? tiso? karanten za naslednjih 100 let.

 

 

Kolk je pa najmlaj?a leto?nja ?rtev gripe? Kolikor vem je to en dojen?ek. :ne vem:

Pojma nimam... Itak je pa vpra?anje ali je nekdo umrl ZARADI korone/gripe/nevemcesa ali "zgolj" S korono/gripo/nevemcim...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e vedno nisi razlo?il zakaj Hojs razlaga, da na meji ni problemov in da sodelovanje s Hrvati deluje. Torej kje je zdej fora, da je uvedba teh pooblastil tako nujno potrebna. In zakaj v finan?ne ukrepe vtikajo ?lene o nadzoru ljudi preko mobilnih aparatov? Zelo hitro ste se nekateri pripravljeni odre?i demokraciji in z ustavo predpisani svobodi. Kaj je pa naslednji korak? uvedba izrednih razmer, razpustitev parlamenta ali pa ukinitev pooblastil parlamenta? In Jano? bo isto kot je zdaj Orban. Ne vem, a nikogar ni vsaj malo strah, da se v Sloveniji zgodi Orbanizacija. Ne vsi zdaj pani?arite zaradi coronavirusa, jajo and Co. vam demontirajo pravno dr?avo pred o?mi.

Kaj ima zdaj tukaj sodelovanje z Hrvati, enostavno se gre za to da ko je ta drhal ?e pri nas je vojak nima pravice ustavit, legitimirat kaj ?ele zadr?at. Ti kvazi begunci se ti samo smejijo in lepo naprej ker ustavlja jih lahko samo policaj. 

Pa da ti malo ori?em kaki so ti begunci bili 2015 in so ?e sedaj isti:

- vsi so brez dokumentov ( pojdi ti v drugo dr?avo brez ?e lahko) , vsi rojeni 1.1.2000

- nekateri imajo pri sebi velike vsote gotovine ( najve?ji znesek m ki smo ga videli na ?entilju je bil 155.000 Eur) 

- v papu?ah ali celo bosi so prehodili od Srbije a noge lep?e urejene kot marsikeri

- z hrano, ki smo jo mimogrede pla?ali davkopla?evalci se igrajo in obmetavajo , v SLO pa la?ne dru?ine 

pa da ne na?tevam ve? kaj vse sem videl na ?entilju. In temu se potem re?e begunec , ki be?i pred vojno in bi naj bil vesel ko pride nekam kjer je mir in dobi obleko, hrano....

A tega pa te ni strah, NE bolj te je strah vojaka lastne dr?ave.

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sej bo skos trajalo, ?e v eni fazi pa? ne re?emo "jebi ga, se bomo obna?ali tako kot do gripe". ?e jih je gripa letos 150 jih bo pa korona ?e nekaj deset. Druga? pa v Sloveniji letno umre cca 2500 ljudi zaradi vseh mogo?ih vzrokov vklju?no s starostjo in boleznimi.

 

OK druga tema, ampak se pa da potegniti vzporednico. Nekateri radi posplo?ujejo, da jebiga, pa? par ljudi umre, ne bomo se zaradi tega prilagajali. 

1.) Zaradi "nekaj mrtvih" na cestah bi nam radi dali ?rne skrinjice v avto. Zakaj, saj itak zaradi takih in druga?nih vzrokov umre polno ljudi, par gor ali dol.

2.) Ko terorist v Franciji naredi masaker z nelegalnim kala?nikom bi vsi prepovedali oro?je (kljub temu, da se kriminal dogaja z nelegalnimi kosi). Zaradi parih mrtvih bi Fajonka prepovedala ?e no?e (I shit you not, prvopodpisana je bila pod enim predlogom!), v UK so celo o sekirah razmi?ljali, da bi jih regulirali.

3.) Po drugi strani pa zaradi "parih migrantov", ki delajo ?talo (in so tisti, ki mahajo z oro?jem in no?i, ter vpijejo "open borders or die") pa taista politi?na opcija ne bi storila ni?, oziroma bi spet spu??ala vse ?ez mejo, bognedaj, da bi jih lahko vojak legitimiral. Al bodimo dosledni ali pa ne.

4.) Zaradi take in druga?ne droge umre v Sloveniji gotovo kar nekaj Slovencev. In dr?ava kar prepove droge, brezveze, kdor je neumn naj se pa drogira.

Tako nekako se ljudje danes obna?ajo do coronavirusa in karantene.

 

 

Boss, kako bi re?il problem z migranti? Tisti, ki ?ivijo ob meji, bi radi videli vojake...

 

Pa ?e to...se ti bi fu?kalo, ?e ti bognedaj svojci zbolijo in umrejo za korono, ker jih je nekdo oku?il, ki je vedel, sa je oku?en in se ni dr?al navodil o karanteni? Da ti sin, h?i, brat, sestra, o?e, mati ali kdo umre zaradi takega idiota?

 

Podpis.  :rispekt: V bistvu kratko in jedernato. In ja, tudi jaz imam prijatelja, ki je patruljiral na meji, in malo poznam situacijo dol. Mimogrede, a so se novinarji, ki so namigovali, da se je un dedek sam ugrabil ?e opravi?ili?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako bi se po?util, ?e bi prijatelj oku?il nekoga od tvojih o?jih z gripo. In bi bognedaj potem umrl. Sigurno ne bi bil tako nastrojen proti njemu kot se dogaja sedaj.

 

OK druga tema, ampak se pa da potegniti vzporednico. Nekateri radi posplo?ujejo, da jebiga, pa? par ljudi umre, ne bomo se zaradi tega prilagajali. 

1.) Zaradi "nekaj mrtvih" na cestah bi nam radi dali ?rne skrinjice v avto. Zakaj, saj itak zaradi takih in druga?nih vzrokov umre polno ljudi, par gor ali dol.

2.) Ko terorist v Franciji naredi masaker z nelegalnim kala?nikom bi vsi prepovedali oro?je (kljub temu, da se kriminal dogaja z nelegalnimi kosi). Zaradi parih mrtvih bi Fajonka prepovedala ?e no?e (I shit you not, prvopodpisana je bila pod enim predlogom!), v UK so celo o sekirah razmi?ljali, da bi jih regulirali.

3.) Po drugi strani pa zaradi "parih migrantov", ki delajo ?talo (in so tisti, ki mahajo z oro?jem in no?i, ter vpijejo "open borders or die") pa taista politi?na opcija ne bi storila ni?, oziroma bi spet spu??ala vse ?ez mejo, bognedaj, da bi jih lahko vojak legitimiral. Al bodimo dosledni ali pa ne.

4.) Zaradi take in druga?ne droge umre v Sloveniji gotovo kar nekaj Slovencev. In dr?ava kar prepove droge, brezveze, kdor je neumn naj se pa drogira.

Tako nekako se ljudje danes obna?ajo do coronavirusa in karantene.

 

 

 

Podpis.  :rispekt: V bistvu kratko in jedernato. In ja, tudi jaz imam prijatelja, ki je patruljiral na meji, in malo poznam situacijo dol. Mimogrede, a so se novinarji, ki so namigovali, da se je un dedek sam ugrabil ?e opravi?ili?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Včeraj sem imel srečo, da sem imel za cel dan na voljo  belo cupro formentor vz5. ❤️ Z njo sem naredil okoli 400 km. Ali mi je všeč? Zelooo. Predvsem zvok, ko globoko hrope in poka ob zmanjšanju plina. Poraba? Na trenutke 1 liter /5 kilometrov. 😊 Bremze fenomenalne. Obuta je bila v nove, samo en dan stare  pnevmatike Michelin pilot sport 5. V glavnem, če bo imel kdo šanso, naj proba to izkušnjo. Ali bi jo imel?  Ne. Ker že sedaj lahko samo čakam, da pride kaka položnica. 😬
    • Še dobro, da me ne bo na dan volitev v Sloveniji in mi ne bo rabilo volit enih večjih pacientov od drugih. 😊
    • Gledam AI dirko, brez voznikov. Pa zgleda jih je že zmedel Safety car    
    • Navdušeno ugotovil, da ne potrebujem karavana ali pa prtljažnika ali prikolice, da greva s hčerko nekam kolesarit; 26 in 24-colski.   Zgolj na 26 sem odvil prednje kolo, verjetno bi šlo tudi brez tega. Gecko stroj od Hyundajca!
    • Tole je tud nenavadno kako se hitro pogodijo, da ne pride na sodišče. Če bi prišlo bi bil to en najbolj udarnih procesov proti kateremu koli podjetju in sigurno ne bi ostal neopažen.    
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.