Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

pred 39 minutami je Alex napisal:

A drugače pa so nam prejšnja leta cel dopust plačali? 🤗

Nikjer ne piše niti ni zaukazano, da moraš bit nekje cel teden, če ti ne paše doplačati za en obrok dnevno. Si toliko, kot di odpustijo finance.Lahko si tudi samo štiri dni. 

Tisti, ki veliko potujete veste, da se da tudi dokaj poceni priti skozi,če se le malo znajdeš. Če pa greš z agencijo allinclusive je pa seveda tudi cena temu primerna. 

Vse skupaj me spominja na razvajene ga  froca, ki dobi avto v dar. 

Pa še pritoži, da kaj sedaj bo pa moral sam tankati, ali kako? 😏

 

Točno to . Verjemi,da jaz ne bom plačeval predragih kosil, večerij, niti masaž, sladoledov, nevem česa.... 

 

Nihče ne bo nikomur dal pištole na glavo.

 

Jebemu, še v hotelu v okolici  Bormia sem jedel instant testenine .. če bi bili vsi turisti taki kot jaz, kako bi šele potem masovni turizem propadal :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani




Vse skupaj me spominja na razvajene ga  froca, ki dobi avto v dar. 
Pa še pritoži, da kaj sedaj bo pa moral sam tankati, ali kako?
 


Res je, edino avto ni njegov ampak ga na črpalko samo pelje. Tam naj napolni rezervoar in si kupi sendvič, če je lačen. Oboje mora plačati sam ampak užitek v vožnji na črpalko (in nazaj!) je dovolj veliko darilo, froc naj bo hvaležen zanj.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Boss napisal:

Meni je pa nekaj drugega zanimivo:

 

Ukrep naj bi bil za pomoč turizmu in naj bi pomagal, da bi poleg vavčerja ljudje potegnili še kakih 200 EUR iz svojega žepa in doplačali za dodatnih nekaj dni. Ok, do tu vse lepo in prav, ker za oživljanje ekonomije in turizma pač mora denar krožit.

 

Večje je vprašanje zakaj lahko vavčer menjaš samo v okviru sorodstva, do drugega kolena al pa prvega umetnega kolka (pač kakor gledaš na situacijo). Če so namenjeni pomoči turizmu bi moralo biti vseeno kdo jih porabi, saj bi s tem še lažje finančno podprli turizem. OK, nekdo bo rekel, da se bo vzpostavila črna borza in recimo bodo ljudje prodajali 200 EUR vavčerje za 100 EUR gotovine. Pač nekdo bolj potrebuje tistih 100 EUR, vavčer se bo pa še vedno uporabil za pomoč turizmu.

 

Torej kaj zdaj, zakaj razlagajo eno po drugi strani pa ravno to bremzajo? Al se mogoče dejansko vrag skriva v podrobnostih, ki so napisane zgoraj v drugem stavku? Se pravi je vseeno želja, da ljudje čim več svojega denarja pustijo v turizmu in je vavčer samo vaba in da je želja, vseeno čim manj vavčerjev spraviti v promet a vseeno čim več denarja v turizem iz denarnic državljanov?

 

Ampak, kakorkoli že, vseeno bo slej kot prej prišlo do spoznanja, da brez tujih turistov pač ne bo šlo. Avstrija je točno to ugotovila in zato je odprla vse svoje meje, le na jug v Slovenijo in Italijo ne. Pa to ni protikoronski ukrep, to je poskus zadržati druge turiste (sploh Nemce), da ne bi potovali proti jugu in da bi jih čim več zadržali pri njih.

Meni se pa zdi prav,da ni možno vse povprek prodajati  bonov. Preprosto se mi nebi zdeli prav, da bi bila na Bolhi masa teh bonov. 

 

Ok, neka bakica verjetno res ne bo znala delati s tem bonom , rezervacijo, ampak kaj pa stane sorodnika,da to uredi namesto nje in jo pelje na sladoled na morje ? Tako bomo mi naredili (tisto glede obiska babice v domu par postov nazaj sem se seveda šalil). Zagotovo nekdo nima želje iti na dopust , ampak bo pa dal (prodal) sorodniku. 

 

Končno bodo ljudje imeli 1izgovor manj za ostati doma za 4imi stenami. Ker... Ko je človek po cele dneve doma... Takrat ni ok.

 

Dejstvo je, da lastno državo premalo poznamo, prevečkrat hodimo na drug konec sveta samo zato ker je tam "bolje za isti denar"... Pa je res? Je ok iti na morje v Grčijo, samo zato,da se reče,da si bil v Grčiji za isti denar kot na Hrvaškem? 

 

Ni ok iti z avionom v London na vikend shoping, ne iz vidika onesnaževanja okolja, ne iz vidika nacionalne zavednosti.  A ni za vse bolje iti na neko domačijo v Kočevske gozdove , magari v hotel v Portorož , raziskovati Pohorje , Kranjska gora...

 

In prej ko bomo začeli na vsakem koraku razmišljati lokalno (in sezonsko!)  ,prej bo bolje. Mogoče nam bo pa s takimi brcami v rit (kot so te boni) to prej prišlo v kri.

  • Všeč 2
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je Boss napisal:

Meni je pa nekaj drugega zanimivo:

 

Večje je vprašanje zakaj lahko vavčer menjaš samo v okviru sorodstva, do drugega kolena al pa prvega umetnega kolka (pač kakor gledaš na situacijo). Če so namenjeni pomoči turizmu bi moralo biti vseeno kdo jih porabi, saj bi s tem še lažje finančno podprli turizem. OK, nekdo bo rekel, da se bo vzpostavila črna borza in recimo bodo ljudje prodajali 200 EUR vavčerje za 100 EUR gotovine. Pač nekdo bolj potrebuje tistih 100 EUR, vavčer se bo pa še vedno uporabil za pomoč turizmu.

 

Če bi se jih dalo kar vsepovprek menjati bi pa ravno ti pisal, da bojo to ljudje goljufali, da bo Janša (in njegovi) to že tako speljal, da bo spravil v lasten žep polno tega denarja od vavčerjev. Ker ravno zaradi tega se jih ne bo dalo vsepovprek menjati, da bo manj zlorab. Ampak ja, ker je to od SDSa darilo je treba najti težave v rešitvah. Sem prepričan, da če bi bil na oblasti še Šarec, SMC, SD ali Levica bi jih ti hvalil ne glede na to, ali bi bili prenosljivi ali ne. Enostavno ne vidim drugega razloga za iskanje dlake v jajcu s tem, da NISO prenosljivi. Ne rabiš niti odgovarjati ali je res ali ne, mene ne boš prepričal, sam v sebi pa že veš ali drži ali ne. 😉

Popravljeno od Symon
  • Všeč 2
  • Haha 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hm, takole pa ne bo šlo tole reševanje turizma. 

Žena je danes malo poslala poizvedovanja po hotelih, apartmajih po gorenjski. Odgovor večine je bil, da ne bi dajali samo za dve-tri nočitve, da imajo že ful zasedeno julij - avgust. 😳Aja? Oni bi sedaj kar izsiljevali za cel teden? E, moji pacienti.Namesto, da bi bili majhni kot miške in bi bili veseli vsakega turista se še vedno obnašajo kot glavni na vasi. 

Ne vem točno kateri hotel, mislim da Jasna v Bohinju, je 140€/noč za dva, soba, z zajtrkom. Kake cene.😳🙄

Se pravi za nas štiri pride 280€  na noč. Bo bolj malo veselja  s temi cenami pri nas. Se mi zdijo precej nabite, še v Dolomitih je ceneje.Da ne bodo kaj jokali pozneje, ko ne bo folka. 🤔

 

 

  • Všeč 3
  • Haha 1
  • Začuden 2
  • Žalosten 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je Alex napisal:

Hm, takole pa ne bo šlo tole reševanje turizma. 

Žena je danes malo poslala poizvedovanja po hotelih, apartmajih po gorenjski. Odgovor večine je bil, da ne bi dajali samo za dve-tri nočitve, da imajo že ful zasedeno julij - avgust. 😳Aja? Oni bi sedaj kar izsiljevali za cel teden? E, moji pacienti.Namesto, da bi bili majhni kot miške in bi bili veseli vsakega turista se še vedno obnašajo kot glavni na vasi. 

Ne vem točno kateri hotel, mislim da Jasna v Bohinju, je 140€/noč za dva, soba, z zajtrkom. Kake cene.😳🙄

Se pravi za nas štiri pride 280€  na noč. Bo bolj malo veselja  s temi cenami pri nas. Se mi zdijo precej nabite, še v Dolomitih je ceneje.Da ne bodo kaj jokali pozneje, ko ne bo folka. 🤔

 

 

Tole pa ni slišati vzpodbudno. No,saj je bilo za pričakovati, da bodo dvignili cene.... Mah, bo kar bo...

 

Meni je vseeno, bom pa izkoristil bon oktobra magari.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 urami je Alex napisal:

A drugače pa so nam prejšnja leta cel dopust plačali? 🤗

Nikjer ne piše niti ni zaukazano, da moraš bit nekje cel teden, če ti ne paše doplačati za en obrok dnevno. Si toliko, kot di odpustijo finance.Lahko si tudi samo štiri dni. 

Tisti, ki veliko potujete veste, da se da tudi dokaj poceni priti skozi,če se le malo znajdeš. Če pa greš z agencijo allinclusive je pa seveda tudi cena temu primerna. 

Vse skupaj me spominja na razvajene ga  froca, ki dobi avto v dar. 

Pa še pritoži, da kaj sedaj bo pa moral sam tankati, ali kako? 😏

 

 

Sicer nisi odgovoril na moje vprašanje ampak si začel pisati kr neke nebuloze? Ok, bom še 1x vprašal samo čisto v enem stavku, da ne bo zablode.

 

A so ti boni namenjeni za reševanje slovenske turistične dejavnosti (ker bo drugače v čisti riti) ali zato, da se bodo/boste zastonjkarji fino imeli?

pred 14 urami je Nejc1986 napisal:

Meni se pa zdi prav,da ni možno vse povprek prodajati  bonov. Preprosto se mi nebi zdeli prav, da bi bila na Bolhi masa teh bonov.

In kaj je tu narobe? Saj rešujemo turizem ali pač? :nevem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je Symon napisal:

 

Če bi se jih dalo kar vsepovprek menjati bi pa ravno ti pisal, da bojo to ljudje goljufali, da bo Janša (in njegovi) to že tako speljal, da bo spravil v lasten žep polno tega denarja od vavčerjev. Ker ravno zaradi tega se jih ne bo dalo vsepovprek menjati, da bo manj zlorab. Ampak ja, ker je to od SDSa darilo je treba najti težave v rešitvah. Sem prepričan, da če bi bil na oblasti še Šarec, SMC, SD ali Levica bi jih ti hvalil ne glede na to, ali bi bili prenosljivi ali ne. Enostavno ne vidim drugega razloga za iskanje dlake v jajcu s tem, da NISO prenosljivi. Ne rabiš niti odgovarjati ali je res ali ne, mene ne boš prepričal, sam v sebi pa že veš ali drži ali ne. 😉

V bistvu si ti obseden za njim, samo se ne zavedaš. Obseden si pa tako, da v vsakem postu iščeš, kako bi nekega politika branil pred nekim zlobnim in pokvarjenim forumašem. Vidim pa da imaš dobre insajderske informacije in je to darilo od SDS-a in ne od vladne koalicije. Zanimivo.

 

Ampak, kakorkoli že, še enkrat enako vprašanje... saj s tem rešujemo turizem? Če da, potem bi bilo dobro, da pride čimveč vavčerjev v to dejavnost, če so na razpolago. Da ne bodo na koncu pa spet ljudje (verjetno kaviar komunisti in levi zombiji) krivi, ker niso vavčerje izkoristili... ali kaj podobnega.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 45 minutami je Boss napisal:

 

Sicer nisi odgovoril na moje vprašanje ampak si začel pisati kr neke nebuloze? Ok, bom še 1x vprašal samo čisto v enem stavku, da ne bo zablode.

 

A so ti boni namenjeni za reševanje slovenske turistične dejavnosti (ker bo drugače v čisti riti) ali zato, da se bodo/boste zastonjkarji fino imeli?

In kaj je tu narobe? Saj rešujemo turizem ali pač? :nevem:

Ti bom kar takoj odgovoril. Če mislijo hotelirji s takimi cenami srati, mislim, da jih jaz ne bom preveč reševal. Kak podaljšan vikend, da, izkoristim te bone in to bo to, ker za kaj več tudi ne bo. Sicer pa itak ne zdržal več kot par dni na istem mestu. .Med dopustom se moram premikati. Drugi del dopusta pa bo na naši slovenski obali... seveda brez hotelov in gostincev in njihovih navitih cen. Vidim, da se niso ničesar naučili. ☹️

  • Všeč 1
  • Hvala 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Drži, ker očitno sama turistična panoga ne razume, da je bolje imeti turista za en teden, ki bo recimo dal 500 EUR, kot pa takega, ki bo za dva dni dal 200 EUR. Sploh takrat, ko je borba za goste in bodo večino hoteli imeli proste kapacitete. Ampak to bodo eni doumeli drugi pa pač ne in bo konec leta spet stok in jok.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Symon……. Ampak ja, ker je to od SDSa darilo , hmmmm kolko jaz gledam je to darilo nas samih davkoplačevalcev ker na koncu bomo mi to plačali. Če pa bo to slučajno pokrila SDS pa mi javi ker potem jih še jaz volim na naslednjih volitvah. Tak da dale kretenko ( se opravičujem izrazu) Janez se kr nekaj tja v  3 dni po prsih tolče.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je robertk6 napisal:

Symon……. Ampak ja, ker je to od SDSa darilo , hmmmm kolko jaz gledam je to darilo nas samih davkoplačevalcev ker na koncu bomo mi to plačali. Če pa bo to slučajno pokrila SDS pa mi javi ker potem jih še jaz volim na naslednjih volitvah. Tak da dale kretenko ( se opravičujem izrazu) Janez se kr nekaj tja v  3 dni po prsih tolče.

Dejte no nehat  s temi levimi floskulami. A če pa dajo direktno v turizem milijone bo pa to plačal dedek mraz, ali kako? 

V vsakem primeru bo potrebno turizem reševati, tako v Slo, v hrvaški, v Španiji, v Italiji... Zdaj se samo odločite, ali bomo dajali milijone vsi  v turizem in mi od tega ne bomo imeli nič ali damo prav tako  milijone v turizem in bomo prvič v dvajsetih letih imeli vsi nekaj od tega. Sej v končni fazi se lahko tudi odrečete teh bonov. Nihče nikogar ne sili, da jih mora koristiti. 😉

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja saj verjetno sem res hecno napisal. SDSovo darilo, ker so pač največja stranka. Saj, če bi to dal Šarec bi pa rekli, da je njegovo darilo. Nima veze, dejstvo je, da denar gre od nas, to je res. 
Boss a zdaj si pa raje obrnil plato in napadel mene kot, da bi sebe branil? Meni je vseeno. Insajderske informacije, ne nakladaj. 
Ne moreš zanikati, da če bi bili prenosljivi bi pa ljudi motilo, da se bo z njimi trgovalo, da bi zagotovo kdo našel kake luknje preko katerih bi lahko določeni fajn zaslužili. In težko je reči, da so ti vavčerji čisto in samo slaba ideja, se pa išče potem luknje, ki se jih kritizira.

Hecno, ne glede na to, kaj dobimo od katere vlade, ljudje najdejo dlako v jajcu. Samo, da nergajo in kritizirajo nekoga, ki ga ne marajo. Saj razumem, težko je dati za prav nekomu, ki ga ne maraš. Za kaj takega moraš imeti že karakter. Lažje je slepo hvaliti ene in kritizirate druge ter gledati svet kot črno bel, vmesnih nians pa ni.

Popravljeno od Symon
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res smo eni pacienti, da nam ni pomoči. Ko poslušaš razne modele , ki jim je glavno  to glede teh bonov, kako bi kaj z njimi zaslužili. Grem na "fake" dopust h kolegu(mami), ki ima apartmaje, mu dam bone, on meni vrne polovico keša, ko dobi denar od države. Pa sej folk več ni normalen, častna beseda. Kot da so spustili ovce iz ograde in ne vedo več, kaj bi naredili s sabo oz. kje bi naredili kakšno piz****jo. Čisto se jim je "spipalo".🤪😲

 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 45 minutami je Alex napisal:

Res smo eni pacienti, da nam ni pomoči. Ko poslušaš razne modele , ki jim je glavno  to glede teh bonov, kako bi kaj z njimi zaslužili. Grem na "fake" dopust h kolegu(mami), ki ima apartmaje, mu dam bone, on meni vrne polovico keša, ko dobi denar od države. Pa sej folk več ni normalen, častna beseda. Kot da so spustili ovce iz ograde in ne vedo več, kaj bi naredili s sabo oz. kje bi naredili kakšno piz****jo. Čisto se jim je "spipalo".🤪😲

 

Saj že nekaj časa pravim; folk je pokvarjen in prtegnjen...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

Res smo eni pacienti, da nam ni pomoči. Ko poslušaš razne modele , ki jim je glavno  to glede teh bonov, kako bi kaj z njimi zaslužili. Grem na "fake" dopust h kolegu(mami), ki ima apartmaje, mu dam bone, on meni vrne polovico keša, ko dobi denar od države. Pa sej folk več ni normalen, častna beseda. Kot da so spustili ovce iz ograde in ne vedo več, kaj bi naredili s sabo oz. kje bi naredili kakšno piz****jo. Čisto se jim je "spipalo".🤪😲

 

Tko pač je, ljudje hvatajo krivine povsod. In če so se odločili za tako 'darilo' naj ga pa imajo. Sej s tem podpirajo turizem. Še vedno bo dobil 100 eur, in to oba. Volk sit, koza cela ::)

  • Všeč 1
  • Zmeden 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je SpEkTr napisal:

Hja lej, žal je večinoma res tako. Ampak tale 'workaround' načeloma ni tako hud. Konec koncev, noben nobenemu nič ne 'ukrade' oz . ga prikrajša. Vsak nekaj dobi..

Ja,res je,ampak.... Recimo jaz sem kao prespal nekje, 200eur ostane ponudniku, meni da recimo 50eur. Kaj pa če je takrat hotel/domacija polna? A bo kdo kontroliral to?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nevem, bomo videli. zdej lastnik če bo / je pameten, bo naredil tako, da se ne bo prekrivalo itd...Še vedno pa ima lahko na črno koga notri ...mislim da nekih preverjanje ne bo, ker je to težko izvest...

 

Veš kok je takih situacij še...nebroj...Se spomnim, ko je meni parodontologinja delala 2 posega, pa je potem v vmvesnem času ko sem imel kontroli, gladko pisala poseg, čeprav ga nisem imel, in sem ji plačal še 50 eur za čiščenje kamna. Država ji je pa refundriala še 200EUR za poseg + 50EUR mojih...Do the math...To pa je svinjsko. 

  • Všeč 2
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Symon napisal:

No ja saj verjetno sem res hecno napisal. SDSovo darilo, ker so pač največja stranka. Saj, če bi to dal Šarec bi pa rekli, da je njegovo darilo. Nima veze, dejstvo je, da denar gre od nas, to je res. 
Boss a zdaj si pa raje obrnil plato in napadel mene kot, da bi sebe branil? Meni je vseeno. Insajderske informacije, ne nakladaj. 
Ne moreš zanikati, da če bi bili prenosljivi bi pa ljudi motilo, da se bo z njimi trgovalo, da bi zagotovo kdo našel kake luknje preko katerih bi lahko določeni fajn zaslužili. In težko je reči, da so ti vavčerji čisto in samo slaba ideja, se pa išče potem luknje, ki se jih kritizira.

Hecno, ne glede na to, kaj dobimo od katere vlade, ljudje najdejo dlako v jajcu. Samo, da nergajo in kritizirajo nekoga, ki ga ne marajo. Saj razumem, težko je dati za prav nekomu, ki ga ne maraš. Za kaj takega moraš imeti že karakter. Lažje je slepo hvaliti ene in kritizirate druge ter gledati svet kot črno bel, vmesnih nians pa ni.

 

Hmmm, a imaš občutek, da jaz Šarca al pa kergakol levičarja branim za vsako ceno - sej so odrasli pa naj se branijo sami. Ogromno levih kretenov smo imeli, ampak je vsaj volilno telo take lepo pospravil na smetišče zgodovine. In ne vem kaj je narobe, da če z nekom nisi zadovoljen, da mu rečeš hvala lepa. A znate na desni tako odreagirat in po 30 letih ene in iste face s celim kupom afer le tega spraviti v penzion? Še mal pa bo ujel Broza po številu let na vrhu ene stranke.

 

Drugače pa ne podtikaj nekaj meni, kar si najprej naredil sam (napadel mene osebno, kako, da nisem zaljubljen v nekega politika in da ga, o groza, celo sovražim) in v mojem razmišljanju, kjer se nisem dotaknil vprašanja ali je taka rešitev z vavčerji ustrezna, si našel napad na velikega vodjo. Preberi še enkrat tisti moj prvotni prispevek in najdi zapis, da sem naredil kritiko ukrepa ali sem samo postavil vprašanja. Ja vprašaj na koncu stavka pomeni, da se sprašuješ in ne pomeni trditve.

 

A zdaj smo prišli že tako daleč, da če se kdo s politiko ne strinja oziroma postavlja vprašanja, ki so lahko neprijetna si pa takoj sovražnik cele države al kako? Ja tako se rojevajo totalitarizmi. Enega smo preživeli pred 30 leti, nimam nobene potrebe, da bi vajo ponavljal.

 

Glede teh vavčerjev pa se spomni kratice TNSTAAFL. Kdor ne ve kaj to pomeni "There is no such thing as a free lunch". Sicer pa čas bo pokazal - upam, da bo prava rešitev. Pa ne rešitev za nas, ampak za obstoj turizma.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 35 minutami je Nejc1986 napisal:

Ja,res je,ampak.... Recimo jaz sem kao prespal nekje, 200eur ostane ponudniku, meni da recimo 50eur. Kaj pa če je takrat hotel/domacija polna? A bo kdo kontroliral to?

Kdo bo kontroliral.. sej še vejo ne kako bodo kontrolirali, ali si vavčer že porabil ali ne. Najprej je bilo mišljeno, da se izkažeš samo z davčno številko. Se pravi naslednji dan greš pa k drugemu ponudniku in spet poveš svojo davčno. Verjetno bo potreben kakšen zanesljiv online sistem.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In za tak zanesljiv online sistem bodo po moznosti zapravili se enkrat toliko denarja, kot so jih namenili za vavcerje 🤪

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.