Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Jaz ne bom nikoli pozabil (mislim da je bilo konec aprila 2016), ko sem imel operacijo v SB Celje (skratka nujna nujna pot). Zvečer se vsedem v avto, da se odpeljem na predoperativni posvet in potem nazaj v lj in zjutraj na OP(seveda imel letne gume). Na tomacevem 6stopinj in dež... Trojane sneži na polno, 10cm snega na avtocesti.

 

Kdor je kdaj vozil po celem snegu z letnimi gumami ve kako je to. Kmalu potem zaprejo AC, cel kaos po cestah. Ker se mi ni dalo jebat še nazaj grede z letnimi gumami, sem raje šel v Celju v hotel in lepo prespal noč. 

 

Nauk: v aprilu je lahko vreme še zelo zimsko, sploh če je to edini avto pri hiši in če te zna cakati neodlozljiva pot. Jaz jih pred koncem aprila ne menjam+verige so celo zimo v avtu. Sestrično je lani na passo stelvio v avgustu pričakal snežni metež in bi bilo brez verig zelo "zabavno". 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne razumem ljudi, ki gredo v takih razmerah z letnimi pnevmatikami na pot. Če ste se vsaj enkrat z letnimi pnevmatikami vozili po snegu veste o čem govorim, to ti je čista drsalnica in loterija, pri kateri ne ogrožate samo sebe ampak tudi druge.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je Alex napisal:

Fak, sedaj je začel snežni metež tudi na obali. Kaj takega... celo zimo nič... 

Zjutraj je bilo 13°C potem je pa v pol ure padlo na 1°C.😬

Ja res jeee..🤣🤣🤣saj to bo nehalo pri nas na obali ...😉😁😁😁lp😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Damijani napisal:

že štafmamo... 👍

To je edin kar ti preostane, ker so kekci zaprli vsa smučišča a vreme se še kar trudi, da bi podaljšalo smučarsko sezono in vsaj malo rešilo žičničarje. Ampak se odločevalci ne dajo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Boss napisal:

To je edin kar ti preostane, ker so kekci zaprli vsa smučišča a vreme se še kar trudi, da bi podaljšalo smučarsko sezono in vsaj malo rešilo žičničarje. Ampak se odločevalci ne dajo.

... na Primorskem in na obali se tudi trudi, da bodo imele zavarovalnice več dela. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

... sej sem ti hotel voščit vesel božič pa zapet kakšno v stilu "let it snow"

 

sploh tale verz je cool za te korona čase.

 

And since we've no place to go
Let it snow, let it snow, let it snow

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jup, konec je z njim, ker se podira. So ga majstri tako vrhunsko sezidali, da ga je letos čisto razgnalo. Sezidan z navadno opeko, povsod voda zatekala, zmrzal ga je razgnala, kurišče obloženo s stiroporjem... :D:D:D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Damijani napisal:

Jup, konec je z njim, ker se podira. So ga majstri tako vrhunsko sezidali, da ga je letos čisto razgnalo. Sezidan z navadno opeko, povsod voda zatekala, zmrzal ga je razgnala, kurišče obloženo s stiroporjem... :D:D:D

Da bi meni tako kdo naredil bi ga sabo odnesel domov.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni švoh:prstgor:

 

d25bea350e903d5c3a76.jpeg
WWW.ZURNAL24.SI

Toyota je predstavila drugo generacijo športnega kupeja, prihaja v Evropo konec letošnjega ali na začetku prihodnjega leta.

 

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 minutami je FuManchu napisal:

Ni švoh:prstgor:

 

d25bea350e903d5c3a76.jpeg
WWW.ZURNAL24.SI

Toyota je predstavila drugo generacijo športnega kupeja, prihaja v Evropo konec letošnjega ali na začetku prihodnjega leta.

 

 

GT86 mi je bla vizualno velik lepša

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.