Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

http://www.24ur.com/v-kopru-nastaja-avtomobil-na-vodo.html

 

iz 1,2kW elektrike in s pomo?jo 1L vode je dobil 23000kW (23000000W)? ?zmeden??zmeden??zmeden?

 

lahko re?em samo :vskalo::vskalo::vskalo::vskalo: kake bule, da glava pe?e

 

ima kdo telefonsko od onih iz KP

 

jaz sem se zajebo pa dal plin noter namesto da bi ?el na toto zadevo bi lahko ?e hi?o zraven grel :jupiii:

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na tudi Tomos je obupal nad Slovenijo.... :(

 

lahko re?em samo :vskalo::vskalo::vskalo::vskalo: kake bule, da glava pe?e

 

ima kdo telefonsko od onih iz KP

 

jaz sem se zajebo pa dal plin noter namesto da bi ?el na toto zadevo bi lahko ?e hi?o zraven grel :jupiii:

 

Po moje ce jaz webasto predelam da se segreta hladilna voda mesa z nafto, naredim se powerbox ob enem

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej ne se zajeb... Dejansko je po fizikalnih zakonih povsem izvedljivo to, da z 1,2kW mo?no napravo za elektrolizo pridelamo vodik in kisik ki potem v neki drugi napravi lahko oddaja mo? 23 000kW.

Aja, energija je pa ?ist ena druga pesem :( Saj fantje nastopajo?i v prispevku to zagotovo vedo (?eprav se delajo da ne), ampak ko bodo to spoznanje osvojili glupi novinarji, potem ne bodo v vsaj enem do slo medijev na vsake 14 dni objavljene take neumnosti.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Here we go....razprodaja - mogo?e nas tujci re?ijo, tako kot na Hrva?kem

http://kr-og.sta.si/2012/10/vlada-se-razvi...u-za-avtoceste/

 

verjetno tudi razlog, da se cestninske ne podirajo, samo adaptirajo...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Here we go....razprodaja - mogo?e nas tujci re?ijo, tako kot na Hrva?kem

http://kr-og.sta.si/2012/10/vlada-se-razvi...u-za-avtoceste/

 

Sej vem da se heca? - ?e to dobi v roke koncesionar bodo AC-ji tako dragi, da se jih ve?ina doma?inov ne bo mogla privo??it, tako kot na Hrva?kem.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To sem pa ?e jaz ujel. Pa to da ima T?rk pri konkurentoma rad vztrajnost. :hudicek:

 

Ta je bla tud lepa - sicer malo pod pasom ampak poanto smo pa dojeli. Moram pa re?t, da so bli kr zabavni ... Pahor je dobro stisnil Zvera v kot, Turk je pa ?isti diplomat. Se pa Zveru vidi, kako je odvisen od Majerja in tudi z besedico si ni upal mimo njega it - to ga bo neslo. Pahorja pa bo neslo to, da zna v besedah biti odlo?en v dejanjih pa ne.

 

Ker pa smo zadnje ?ase tako polni var?evalnih ukrepov bi bilo tudi od nas volilcev najbolj prav, da podalj?amo mandat trenutnemu predsedniku ?e v prvem krogu pa pri?paramo stro?ke drugega kroga, kjer bo itak dobu ne glede kdo bo protikandidat. :whatever:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej vem da se heca? - ?e to dobi v roke koncesionar bodo AC-ji tako dragi, da se jih ve?ina doma?inov ne bo mogla privo??it, tako kot na Hrva?kem.

 

Ja, bomo pla?ali vinjete + uporabnino koncesionarja :blink:

Sej je lepo, ampak 10 ali ve? let prepozno vse skupi...

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bomba v Velenju

 

V bistvu imajo Velenj?ani sre?o - spet naj na pomo? pokli?ejo tista dva superheroja, ki kontrolirata bicikliste s kolesi za dva jurja sem pa tja in s torbami, ki jih v bistvu ne rabijo, ?e imajo kolo in gledata, ?e se je kdo za?vicu, fuŁ ... pa ?e je imel v torbi kaj trdega, ro?ne bombe pa take fore...

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bomba v Velenju

 

V bistvu imajo Velenj?ani sre?o - spet naj na pomo? pokli?ejo tista dva superheroja, ki kontrolirata bicikliste s kolesi za dva jurja sem pa tja in s torbami, ki jih v bistvu ne rabijo, ?e imajo kolo in gledata, ?e se je kdo za?vicu, fuŁ ... pa ?e je imel v torbi kaj trdega, ro?ne bombe pa take fore...

 

jebem jim sunac, da nebojo kdaj kake take bombe nardil, da bo ?e Polzelo odnesl :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa bom res moral mojo nem??ino malo potrenirat; :D

 

http://www.kamnican.si/bo-obcina-kamnik-km...ila-z-avstrijo/

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa bom res moral mojo nem??ino malo potrenirat; :D

 

http://www.kamnican.si/bo-obcina-kamnik-km...ila-z-avstrijo/

 

pol loh za maloobmejno prosi?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj mi v firmi bomo pa mogli trenirati nem??ino ker nas bojo verjetno avstrijci kupili. Samo tole v Kamniku bi pa naredili hecen pas, naj vsaj sto metrov ?irok pas naredijo da bo vsaj izgledalo. :D

 

Vsaj nekaj se dogaja v Morav?ah pa magar da oropajo banko. Drugi?, po prvem ropu so vse zaprli, zablindirali, dodali varnostnika (nekaj ?asa, zdaj jih ni bilo ve?). Prejle pa na podstre?ju sli?im zavijanje siren in uleti sestra da so banko oropali, zazvoni mobitel pa mami oz Morav? isto live streaming mela, da so ravno oropali banko. :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj mi v firmi bomo pa mogli trenirati nem??ino ker nas bojo verjetno avstrijci kupili. Samo tole v Kamniku bi pa naredili hecen pas, naj vsaj sto metrov ?irok pas naredijo da bo vsaj izgledalo. :D

 

Vsaj nekaj se dogaja v Morav?ah pa magar da oropajo banko. Drugi?, po prvem ropu so vse zaprli, zablindirali, dodali varnostnika (nekaj ?asa, zdaj jih ni bilo ve?). Prejle pa na podstre?ju sli?im zavijanje siren in uleti sestra da so banko oropali, zazvoni mobitel pa mami oz Morav? isto live streaming mela, da so ravno oropali banko. :hohoho:

 

(Kamink) Steinik :hohoho:

 

Symon kaj ti bo pol facebook, ?e ma? big brother familijo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsaj nekaj se dogaja v Morav?ah pa magar da oropajo banko. Drugi?, po prvem ropu so vse zaprli, zablindirali, dodali varnostnika (nekaj ?asa, zdaj jih ni bilo ve?). Prejle pa na podstre?ju sli?im zavijanje siren in uleti sestra da so banko oropali, zazvoni mobitel pa mami oz Morav? isto live streaming mela, da so ravno oropali banko. :hohoho:

 

jao pa lih tkrt k se kej zanimiuga dogaja v morav?ah mene ni v va?ih koncih ... je pa res da je blo zadne ?ase ?e use skup bl doug?s, nikjer nobenga ve? nikjer n? dogajal razdn dele spet mal pr jurk sam toj pa tud to ...

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo tole v Kamniku bi pa naredili hecen pas, naj vsaj sto metrov ?irok pas naredijo da bo vsaj izgledalo. :D

 

Vsaj nekaj se dogaja v Morav?ah pa magar da oropajo banko.

Moramo tud mi preu?it mo?nost, da potegnemo en pas od Morav? do Kon?ka pa da mejimo s ?tajerci. Bo kohezijskega cvenka na pretek.

 

Mater jim, a tist neki evrov pod minimalcem jim je blo pa te?ko pla?evat za varnostnika da so ga skenslal? Upam da v Morav?ah niso kaj z mojga ra?una ukradl.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.