Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

http://m.24ur.com/novice/crna-kronika/vec-psov-pasme-pitbul-napadlo-zensko-ta-naj-bi-zaradi-poskodb-umrla.html

 

S5 ne bo noben ni? kriv...

 

In ravno danes sva se na sihtu s sodelavko zgrazala, ko je majstr sredi ljubljane peljal neprivezan trop treh pitbullov....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

saj nevem, ce ne ni nilo bolje, ce bi tole dal v ono temo z vici in ?alami ;) ...

 

Sem nasel na FB...

 

post-10-0-66030000-1505932649_thumb.jpeg

 

Robotska kosilnica za zavarovalnico ni vrtno orodje... ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne, robotska kosilnica... sej je prav napisano. So pa to tipi?ne poteze bednih zavarovalnic in potem taki pri?akujejo, da bo? podalj?al zavarovanje in se ?udijo, da jih ljudje pol po?iljajo v 3PM.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ni zanimivo. Zjutraj so temperature 3-6, v KG celo 0, na prelazih sneg...ob vseh strokovnjakih ki se pojavijo 15.11 zdaj nitu en tega ne opazi....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne, robotska kosilnica... sej je prav napisano. So pa to tipi?ne poteze bednih zavarovalnic in potem taki pri?akujejo, da bo? podalj?al zavarovanje in se ?udijo, da jih ljudje pol po?iljajo v 3PM.

Sej, ljudje hodijo na razne "?udne" zavarovalnice,pa kao sem ful majn pla?al,potem pa, ko je treba kak?no ?lodo izpla?ati je pa problem in i??ejo te zavarovalnice dlako v jajcu. Zavarujte pri priznanih zavarovalnicah in ne bo nikoli problemov. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej, ljudje hodijo na razne "?udne" zavarovalnice,pa kao sem ful majn pla?al,potem pa, ko je treba kak?no ?lodo izpla?ati je pa problem in i??ejo te zavarovalnice dlako v jajcu. Zavarujte pri priznanih zavarovalnicah in ne bo nikoli problemov. ;)

To jaz vsakemu pravim pri zavarovanju avta, 90% ljudem je merilo cena in pika

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej, ljudje hodijo na razne "?udne" zavarovalnice,pa kao sem ful majn pla?al,potem pa, ko je treba kak?no ?lodo izpla?ati je pa problem in i??ejo te zavarovalnice dlako v jajcu. Zavarujte pri priznanih zavarovalnicah in ne bo nikoli problemov. ;)

 

Joj, kot da "priznane" zavarovalnice ne posku?ajo nategniti strank pri ?kodnih primerih. Misli? da Triglavi slu?ijo miljone dobi?ka tako da prostovoljno talajo denar nazaj? :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res da pi... nad Triglavom, ampak prepri?an sem da obstajajo ?e slab?e. Pri predzadnji prijavi ?kode pri triglavu je bilo pametno, da nisem takoj na vrat na nos tekel na zavarovalnico in sem raje po?akal na zavarovalnega agenta ki na terenu prodaja zavarovanja. On mi je razlo?il ?esa ne smem napisat v prijavo ?kode ?e ho?em kaj dobit. Sicer so potem ?e malo posku?ali, ?e? da moram dostavit neka poro?ila z za??ite in re?evanja (ki niso obstajala), na koncu so pla?ali. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Joj, kot da "priznane" zavarovalnice ne posku?ajo nategniti strank pri ?kodnih primerih. Misli? da Triglavi slu?ijo miljone dobi?ka tako da prostovoljno talajo denar nazaj? :P

Jaz sem na znani zavarovalnici pa ?e nikoli niso komplicirali,ne okoli avta ne

za kak?en ?kodni primer doma.

Recimo,so mi razbili obe ?ipi na balkonu pa niso niti pri?li pogledati ampak so mi verjeli na besedo.

Verjetno pri kak?ni ?udni bi moral dodati ?e slike in ne bi bilo dovolj.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri priznanih zavarovalnicah ?e nisem imel te?av... je pa res, da nisem skos na zavarovalnici in imam malo ?kodnih dogodkov. Sem prepri?an, da me zato manj podrobno preverjajo kot kak?nega, ki ve?krat letno prijavi kak?no ?kodo - mislim da je to ?isto razumljiva reakcija zavarovalnice.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole je pa bila komedija in festival neartikulirane razprave s strani nasprotnikov zakona o drugem tiru

 

http://www.rtvslo.si/slovenija/referendum-2017/burno-soocenje-razlicnih-pogledov-na-drugi-tir/433146

 

Desnica/nasprotniki je pripeljala neuravnove?ence in napol podivjane osebke, ki so za v psihiatri?no ustanovo ne pa za na televizijo.

 

Tam se ti kretenoid Egidij kozjek, ki je mimogrede pri?el v coklah, trenirki in barvastih debelih ?tumfih. dere o zmaju, ki vsak dan po?re deset otrok in enega odraslega, da bodo v Slo prevladali Srbi in neka podobna bluzenja. Pol se dere in prekinja sogovornika, da ga morajo varnostniki pospremit ven . Pol pa ?i?ko, ki je obsojeni kriminalc in o?itno ?e ni pozabil navija?kega obna?anja, da ga naj ne tepejo in navali proti varnostnikom.

 

Ludnica ?ista kaka drhal se je zbrala v taboru proti. ?u? mlaj?i, ?i?ko pa ?e Primc za povrh. Sami ultradesni?arji pa ?e demagogi in bluzatorji za povrh, ki so iz ust spravili le to, da se krade, da se bo kradlo in da se je kradlo - se pravi to je dost za razpravo al kako.

 

Kova?i? pa kljub temu, da je kolovodja ne spravi iz sebe dveh normalnih stavkov skupaj. Ena sama zmedenost, ki zraven, ko nagovarja nasprotnike sploh ne opazi, da ni nobene ?enske in jih naslavlja gospe in gospodje. Razen, ?e jih je mislil trolat, ker pol mu je ratalo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole je iz Financ: https://www.finance.si/8860531/Proti-Zakaj-pri-drugem-tiru-ne-zaupamo-vladi-Mira-Cerarja

 

Ker verjetno nimate dostopa, samo nekaj citatov:

O 9000 delovnih mestih:

Zakaj dvomimo, da je ?tevilka devet tiso? sploh uresni?ljiva? Vladna ocena temelji na ?tudiji Mednarodne organizacije dela iz leta 2010, ki je govorila o tem, koliko delovnih mest je nastalo v ZDA pri infrastrukturnih projektih. Pozor, to je Amerika in to je bila finan?na kriza, ko so bili infrastrukturni projekti generatorji zaposlenosti.

Poleg tega je vlada nekorektno povzela Mramor/Boletovo ?tudijo

Pravijo, da bodo on progi nastala nova delovna mesta, a na gradbena dovoljenja (?e nisi magna) podjetja ?akajo 10+ let. Ravno danes so predstavniki vlade povedali, da bi druga?na trasa potrebovala 6 let za okoljevarstvena dovoljenja...

 

In ?e vrsto drugih razlogov.

 

 

Neodlo?enim pa samo vpra?anje: ali bi Cerarju zaupali vodenje financ va?ega gospodinjstva?

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tvoj dvom o 9000 delovnih mestih se mi zdi upravi?en. Ampak je.. t ga, smo v kapitalizmu - najverjetneje bodo delali prekarni delavci iz vzhodnoevropskih dr?av. 

 

Veliki infrastrukturni projekti so neko? v ?e pravem (ne turbo) kapitalizmu sicer ustvarjali mnogo novih delovnih mest. Moj praded je delal na progi Dunaj - Trst. Kdo je pa v tistih davnih ?asih zmagal na referendumu ne vem.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej to ni mi?ljeno 9000 delovnih mest na projektu - je neka groba ocena kolk bi lahko po dograditvi 2.tira ve? pretovora in koliko vsaka dodatnih milijon ton tovora statisti?no prinese novih delovnih mest v logistiki. To se pa? niso glih izmislili ampak so podatki raznih ?tudij - v realnosti se pa bo lahko videlo ?ele leta 2025, ko bo projekt predvidoma kon?an. V vsakem primeru pa bo sigurno precej novih delovnih mest bolj je vpra?anje kdo jih bo zasedel. Druga?e pa tudi sam ne verjamem, da jih bo 9000 ampak to s samim projektom kaj dosti nima veze.


Neodlo?enim pa samo vpra?anje: ali bi Cerarju zaupali vodenje financ va?ega gospodinjstva?

 

To pa je argument vreden tele razprave na predreferendumskem soo?enju. :bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neodlo?enim pa samo vpra?anje: ali bi Cerarju zaupali vodenje financ va?ega gospodinjstva?

 

To vpra?anje ?e odlo?enim (ZA) zbuja dolo?eno neodlo?nost in dvom...

 

 

 

Tvoj dvom o 9000 delovnih mestih se mi zdi upravi?en. Ampak je.. t ga, smo v kapitalizmu - najverjetneje bodo delali prekarni delavci iz vzhodnoevropskih dr?av.

 

Najverjetneje bodo ti prekarni delavci iz vzhodnoevropskih dr?av in Balkana, ki ?e delajo v Luki Koper in okolici, delali ?e toliko ur ve?, ne pa da bodo zaposleni dodatni delavci... Je.. t ga, smo v kapitalizmu...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To vpra?anje ?e odlo?enim (ZA) zbuja dolo?eno neodlo?nost in dvom...

 

 

 

 

 

Najverjetneje bodo ti prekarni delavci iz vzhodnoevropskih dr?av in Balkana, ki ?e delajo v Luki Koper in okolici, delali ?e toliko ur ve?, ne pa da bodo zaposleni dodatni delavci... Je.. t ga, smo v kapitalizmu...

To?no tako.Od teh delovnih mest mi ne bomo imeli ni?,ker se zaposluje itak ?e sedaj samo delavce od drugod za enega ?rnega enega belega.

To so le floskule,ki smo jih sli?ali ?e ne?tetokrat.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa a smo res navadni ljudje tisti, ki moram odlo?ati o infrastrukturnih vpra?anjih in zakonih? A res Alex, Boss, Slivka, Tadej itd vemo o projektu gradnje dovolj, da lahko ocenimo ali je trasa dobra ali ne, ali je cena dobra ali ne (itak se ?e ne ve kak?na bo dokler ne pridejo ponudbe na razpis). A vemo vse o odkupljenih zemlji??ih, konfiguraciji terena, nosilnosti, naklonih vodovarstvenih podro?jih, naturi 2000, standardih ?elezni?ke infrastrukture itd itd, da se bomo relevantno odlo?ali na referendumu Za ali Proti.

 

Tukaj na?eloma gre samo to, da tisti, ki bodo ?li na voli??e zaupajo enim ali drugim, ker samega zakona ni prebralo 99,99% volilcev.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se kar strinjam, a vendar preberi mojo povezavo na prej?nji strani - vladna propaganda trdi nekaj, v zakonu pi?e druga?e.

Po izku?njah z AC, Te?6... lahko upravi?eno dvomimo v ?tevilke, ki segajo is 700-1700mioEUR l

Poleg tega je uradno, da grei itak samo za ocene!

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.