Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

In ti Magni oziroma jodlarjem brezpogojno verjame?? Sploh kadar imajo mo? postavljanja pogojev - lepo te prosim no. Patrija tudi ni podkupovala, a ne, ker pa? finci ne podkupujejo. Kdor verjame koorporacijam in je prepri?an v njihovo po?tenost in resnicoljubnost je hmmm... ne bom nadaljeval, da koga ne u?alim.

 

Sej ne verjamem tudi politikom, ampak v teoriji je mnogo bolj verjetna mo?nost pogojevanja lokacije s strani Magne, kot pa da je Magna pri?la in rekla ponudite nam kakr?nokoli lokacijo, sploh ni va?no kje, mi pridemo in zgradimo. Ti si se po defaultu odlo?il, da ne verjame? vladi, ker so bebci in avtomatsko se potem mora? postaviti na stran Magne.

 

Kerih rokov pa se niso dr?ali - okoljevarstveno dovoljenje imajo, katero je najpomembnej?e a na to, da se nekdo na to prito?i pa se ?al po na?i zakonodaji ne da vplivati.

 

 

Drugi tir:

Pa kej hudi?a si prebral, da me ne moti ?panovija z Orbanom? Seveda mi gre na ?ivce ampak ?al ne vem ozadja - mogo?e gre za to, da bi Mad?arska se nato bolj vezala na luko Koper in ne toliko kot zdaj na Rijeko. In ker so mad?ari v sporu s hrvati glede Ine je to seveda dejansko realna mo?nost. II tir se mora pokriti in to se bo s pretovorom ve?je koli?ine robe, kar bo seveda omogo?al drugi tir. Poleg tega pa bi ?e dodatno pove?al preto?nost robe na tako imenovani jantarjevi poti.

 

Zakaj mad?arsko posojilo... ne vem, mogo?e zaradi zaveze, da se ne pove?uje javni dolg (zaveza EU in zlato pravilo v ustavi), ki bi se ?e bi dr?ava izdala obveznice. Bi pa na?eloma se moral drugi tir sam pokrivat vse stro?ke tako posojil, obresti itd. S pove?anjem pretovora se to pokrije nekje v 30 letih oziroma na?eloma ne bi smelo obremenjevat prora?una in to je bistvo.

 

Druga?e pa res ne vem... s tem se nisem preve? ubadal, zato imamo Kova?i?a and SDS :hudicek: . Ampak odpovedat se drugemu tiru tudi, ?e je Koperski ?upan za se mi zdi strel v koleno.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Napisal sem samo to,da ?e je na? ?upan za to smrdi na dale?.

Ker ?e malo cajta nazaj je bil prvi proti in najve?ji zagovornik proti.

Ga predobro poznam,da bi ga kdo lahko prepri?al v nasprotno kar tako z besedami.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako si predstavlja? "humano"?

Mar nima? vsake 4 leta mo?nost izbire?

Umanotera organizacijo sem komentiral, vec kot ocitno :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nek zajebant je danes po zupancicevi jami na avte lepil reklame, ki so zgledale kot obvestila redarstva. Ko sem sel zjutraj domov sem gledal po avtih...pa mi je bilo cudno, sosed ki ima dovolilnico, listek, en lusen civic s sosednjega bloka, listek. Vsi ostali avti...listki. Spredaj je stala ena zenska in zaprepasceno gledala & en stari cica ki je oboleval da kaj se pa zdej grejo, sej imajo vsi avti dovolilnice. No pa smo odprli eno in...ja, reklama.

 

Danes zjutraj je zelo veliko ljudi stisnilo pri srcu ko so prisli do avta.

 

10/10 troll

 

oops napacna tema :$

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A niso letaki za brisalci prepovedani?

Pojma nimam. Vem da v cityparku je obvestilo, kjer pi?e da tam to ni dovoljeno... A samo po sebi ni dovoljeno pa ne vem...

 

Je pa debilno v vsakem primeru..

 

Cakam da kdaj kakega ?tudentka dobim k mi dviguje brisalce....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tole pa so specialci - in potem nekateri pravijo, da pri nas traja gradnja in da so ?ehi dale? pred nami

 

http://moski.hudo.com/lifestyle/avtomobilizem/cehi-za-gradnjo-90km-avtoceste-rabili-skoraj-40-let/

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A si videl kako so se ven zmazali... zdaj so zadovoljni le s tem, da je Magna obljubila industrijski tir in to bo "kao" ful zmanj?alo onesna?evanje. Umanotera po novem namre? sitnari zaradi prometa (prej so bili pa drugi vzroki), ki se bo tam pove?al, zdaj jim je pa en tir dovolj, da se ne bodo prito?ili. V bistvu so pa na njih pritisnili, da bo ogromna ?koda, ?e se Magna umakne in da bodo nosili posledice izgube delovnih mest. Potem so jim pa dali bombon?ek v tirih, da so se lahko izmazali brez da bi pojedli besedo.

 

Po doma?e so jih stisnili v kot in zdaj sploh ni ve? pomembna lakirnica kot taka, ampak logistika okoli nje. in pomembni so naenkrat samo kamioni, ki bodo dova?ali kose a po drugi strani pa stotiso?i tranzitnih kamionov ?ez slovenijo so iz okoljevarstvenega vidika pa ok, al kako? Sej sem napisal, enkrat je pomembna rodovitna zemlja, drugi? gozd, tretji? da se ne bodo lakirale karoserije ekolo?kih elektri?nih vozil, potem izpusti pa kanalizacija, pa pove?an promet... itd. Samo, da se nerga in nagaja.

 

http://www.delo.si/gospodarstvo/podjetja/umanotera-se-ne-bo-pritozila-zaradi-magne-steyr.html

 

A komu pomaga Umanotera... zdaj ve? o?itno nobenmu, ker je vrag vzel ?alo. ?e vedno pa se postavlja vpra?anje od kod (posredno) financiranje ene od slovenski strank s strani tuje dr?ave. Zame je to vme?avanje v notranje zadeve Slovenije in vplivanje na slo politiko preko finan?nih tokov in ker se je to dogajalo ravno v tem ?asu se ?e vedno resno postavlja vpra?anje s kak?nim namenom in zakaj je to?no ta stranka grmela proti poslu z Magno v Sloveniji. A so to res vse naklju?ja?

 

A Violeta bulc-- haha ta pa je ena ?amanka zme?ana, ki ne razume, da so cestnine namenjene za financiranje cest in ne za subvencioniranje elektri?nih vozil. Nisem vedel, da je bila neko? predsednica Umanotere, ampak mi je pa zato zdaj po?asi jasno od kod trosi take budala?tine.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj zdaj imamo novega heroja, ki se bo prito?il Slovenski E-forum Gorazd Marin?ek

 

http://siol.net/novice/slovenija/magna-steyr-vs-gorazd-marincek-kaksni-so-scenariji-ce-pade-pritozba-447998

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pejt mal zgodovino pogledat pa predvolilne programe in umaterine ocene strank glede na programe. Pa bo? mogo?e zaznal neobi?ajno dogajanje sploh 2008 in tudi 2011. Ampak posku?aj pogledati nepristransko. Ta poro?ila pred volitvami so samo ocene programov ampak imajo te?o v predvolilnem boju sploh za volilce, ki gledajo samo ekolo?ko komponento. Bodi pozoren kako je SDS vedno dobivala prednost med "velikimi" strankami, ki dejasnko krojijo parlamentarno ve?ino sede?ev. Obrobne stranke tudi pri vi?jih ocenah od tega nimajo kaj dosti in ne vpivajo na rejtinge velikih.

 

2008 - http://www.umanotera.org/upload/files/Porocilo_volitve2008.pdf

2011 - http://www.planbzaslovenijo.si/upload/manifest/analiza-volilnih-programov.pdf

 

2008 so bli NSI hudo u?aljeni na tako oceno  http://www.24ur.com/nsi/nova-slovenija-zavraca-oceno-umanotere.html

 

Sicer si pa dovolj pameten, da lahko pove?e? dogodke v zadnjem letu in kronologijo, kjer se pojavljajo Orbanovi, SDS, financiranje itd. SDS sama ne more zru?iti projekta in tudi ga direktno niti ne misli, ker se bo zamerila 90% potencialnim volilcem. Lahko pa si pomagajo z nevladniki.

 

Tale Marin?ek iz e-foruma je lep primer sploh, ?e nave?emo ?e na ogromne finan?ne te?ave e-foruma, ki je prakti?no brez priliva, Marin?ek pa celo poro kreditom. A taka oseba je res nepristranska pri svojih akcijah ali je mogo?e dobil "sponzorja", da v njegovem imenu vlaga prito?be z milo re?enimi banalnimi vzroki. Recimo, da zaveze za industrijski tir niso zapisane v okoljovarstvenem dovoljenju, pa zmanj?anje porabe pitne vode (zmanj?anje na osnovi ?esa - ?e niti ne vedo kak?na bo sploh poraba), po?arna varnost in ?e ena banalnost, kar je podpis direktorja in prokurista. Na?eloma naj bi v Magni veljalo, da lahko podpi?e direktor in direktor, prokurist in prokurist ter prokurist in direktor. Se pravi ni pravilen vrstni red podpisov in da je pogodba zato ni?na. Zakaj bi torej Magna podpisala soglasje, ?e ga zaradi ni?nosti podpisov lahko kdorkoli takoj razveljavi?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pojma nimam. Vem da v cityparku je obvestilo, kjer pi?e da tam to ni dovoljeno... A samo po sebi ni dovoljeno pa ne vem...

 

Je pa debilno v vsakem primeru..

 

Cakam da kdaj kakega ?tudentka dobim k mi dviguje brisalce....

 

 

Zakaj je debilno, tega pa res ne zastopim. Razen tega da so v svojem oglasevanju malo bolj...izvirni; povzrocili niso nic vec skode kot ce bi vsem lastnikom avtov te reklame pometali v postne nabiralnike.

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gverilski marketing ni ni? novega, ja ampak...no ja. Glede na odziv vecine ljudi se res bolj splaca delat TV reklame za tampone in vlozke ter suhoparne kataloge kaj vse je -10% v Sparu. :) 

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O?itno nam manjka teroristi?nih dogodkov pa malo bombe razstreljujemo pa raznorazne vre?ke ipd. Kaj bo naslednje? Aja sej res, otroci bodo spet ?li v ?olo pa bi bilo dobro kak?no pozabljeno torbico razstrelit - ?ist tko zarad varnosti.

No pa sa bom samocitiral, ker sem pred 14 dnevi napovedal, da bodo pred za?etkom ?ole razstrelili ?e kak?no torbo - pa me niso izneverili.

 

http://hudo.com/si/2017/08/30/specialci-razstrelili-sumljiv-nahrbtnik-na-metelkovi-v-ljubljani/

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa dobr, pa a je to nori?nica al kaj - a zdej so se bodo pa teli imbecili prito?ili.

 

http://www.24ur.com/novice/gospodarstvo/alpe-adria-green-s-pritozbo-na-soglasje-magni.html

 

In potem naj sploh ?e kdo resno tele nevladnike jemlje - o?itno mislijo, da je vse skupaj neka igrica tipa "?lovek ne jezi se".

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo za to investicijo so sprejeli poseben zakon in se ?e vedno ne zmorejo dr?ati lastnih rokov.

Neverjetna nesposobnost.

 

PS.: sedaj, ko so se zna?li ma "drugi" strani, vsaj vidijo s ?em vse se morajo ukvarjati nepriviligirani investitorji.

Morda jim pa ?e kak?na smiselna reforma uspe.

Ker traparija z umetni?kimi deli je nedoumljivo blesava.

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.