Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

pred 1 uro je Slivka napisal:

Kljub "kolesarski deželi" robo v trgovine še vedno prevažajo s tovornjaki in tovornjakci...

Pa naj Wolt al pa Globo angažirajo, ker pravijo da pripeljejo s kolesom vse od futra do kondoma :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Slivka napisal:

Sm kmet an s hribu doma, pa ne zastopm prou preuč usega tega. Kej mi lohko kdo razloži taku, po domače...

 

Berem tale članek in piše, da morajo zmanjšat živinorejo za 30%. Zdaj, po moji kmečki pameti, cena živil se oblikuje po principu 'ponudba in povpraševanje'. Glede na to, da se cene živil v zadnjem času dvigajo, pomeni, da jih primanjkuje. Logično, saj nam 'servirajo' odgovor v smislu, da je to zaradi vojne v Ukrajini - kot da je od Ukrajinskega kmetijstva živelo 3/4 svetovnega prebivalstva. Če zdaj še Nizozemci zmanjšajo živinorejo za 30%, bo hrane na trgu manj, kar pomeni, da se bo še podražila.

 

To je v teh časih nevarno, da preveč sprašuješ, ker boš teoretik zarote, ravnozemljaš al pa še kaj hujšga... recimo antivaxer 🤨

 

pred 3 urami je Slivka napisal:

Zdaj pa prvo vprašanje: Bo tudi za to podražitev kriva vojna v Ukrajini?

 

Ne, Putin in Rusija.. vsaj tajko pravi Biden in njegovi potrčkoti v EU.

 

pred 3 urami je Slivka napisal:

Gremo naprej. Nizozemska mora zmanjšati živinorejo zaradi zmanjšanja emisij dušikovih oksidov. V redu. Ampak Evropski trg bo to hrano potreboval. Torej jo bodo pridelali drugod.

 

Von der Lajna pravi v prenesenem pomenu. Če hrane ne bomo potrebovali, manjko le te ne bo problem. To je sicer rekla za plin ampak verjetno velja tud za hrano.

 

pred 3 urami je Slivka napisal:

Zdaj pa še drugo vprašanje: A na tej drugi lokaciji pridelave hrane pa ne bo nastajal NOx, se pravi dušikovi oksidi? Bodo to hrano pridelovali na Veneri, pa potem NOx ne bodo vplivali na Zemeljsko ozračje?

 

Če bodo pridelovali pravi in izbrani, izpusti dušikovih oksidov ne bodo problem. Velike koorporacije imajo nasmeh do ušes.

 

pred 3 urami je Slivka napisal:

Gremo naprej. V zadnjem času se je v Sloveniji namnožilo divjih živali, tako "navadne" divjadi kot tudi velikih zveri.

 

Zdaj pa tretje vprašanje: A od njih pa ni NOx? Bo tudi tu treba zmanjšati za 30%

 

Tole bom preskočil, ampak kak lovec bi pa znal ploskati taki odločitvi.

 

pred 3 urami je Slivka napisal:

Gremo naprej. Tudi število ljudi na planetu se je precej povečalo.

 

Še zadnje vprašanje: A iz iztrebkov ljudi pa ne izhajajo NOx? Bo treba tudi populacijo ljudi zmanjšati za 30%? Ali pa bodo vsakemu človeku na rit nabili katalizator pa še DPF za vsak slučaj. Saj AdBlue ima itak vsak že s seboj...

 

DPF bo bolj malo pomagal, Ad Blue bo pa treba nekako speljat do zadnje plati, najbolje v kako pleničko, kar pomeni po domače, da se najprej polulaš v pleničko nato pa skozi to mokro pleničko še veselo prdneš (prej ne smeš, ker ne bo delovalo). V glavnem, za bolj podrobno delovanje si lahko vsak pogleda kako delujejo SCR katalizatorji.

 

pred 3 urami je Slivka napisal:

Kot rečeno, sm kmet an s hribu doma, pa ne zastopm prou preuč usega tega...

 

Ne rabiš razumet, sej drugi mislijo namest tebe... neka pametna glava je nekoč rekla, če bi ljudje vedeli kako neumni ljudje nam vladajo, bi jih bilo pošteno strah.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 38 minutami je Boss napisal:

Pa naj Wolt al pa Globo angažirajo, ker pravijo da pripeljejo s kolesom vse od futra do kondoma :hudicek:

 

Res so neumni, poglej nas Slovence kako hitro pridemo do rešitve.

 

Drugače pa to reševanje je za nas Evropejce pljunek v morje, dokler bosta USA in PRC, pa še kakšna Indija imele svoj lifestyle kot ga imajo.

  • Všeč 3
  • Ljubim 1

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj jim Pogi dela... že drugi dan zapored odnesel etapno zmago. Modelom ni nič več jasno. Jumbo Visma so pa kekci, da jih ni večjih... ne razumem kaj Roglič ostaja pri njih.

  • Všeč 3
  • Ljubim 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A mi zna kdo tole razložit. Včerajšnji zmagovalec etape na touru je bil kovid pozitiven pred tem. In model skoraj 100km v samostojnem jurišu... pa kakšna je ta bolezen, ki ti da krila :nevem:

  • Všeč 1
  • Zmeden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 47 minutami je Boss napisal:

A mi zna kdo tole razložit. Včerajšnji zmagovalec etape na touru je bil kovid pozitiven pred tem. In model skoraj 100km v samostojnem jurišu... pa kakšna je ta bolezen, ki ti da krila :nevem:

 

Samostojni pobeg je bil edini način, da je bil v izolaciji.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

EU res ne kaže dobro... mogoče bi naredili še kakšen paket sankcij proti Rusiji v veselje Amerom, ki so končno našli način kako oslabit Evro. Res en velik aplavz brusljski politiki - prekleti 🤡🤡🤡

  • Všeč 3
  • Žalosten 1
  • Ni všeč 2

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Brez MAJKE mu bo precej težje, naj mu dajo vsaj fotra v pomoč;

 

https://www.24ur.com/sport/kolesarstvo/pred-kolesarji-vroci-dnevi-v-alpah-danes-do-megeva.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je FuManchu napisal:

Kmalu bomo revčki ratal. Eni se sploh ne zavedajo tega:rolleyes:

Če bodo golobovci tako nič delali in lagano šli na dopust bo narod res nasrkali. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Alex napisal:

Če bodo golobovci tako nič delali in lagano šli na dopust bo narod res nasrkali. 

 

Ne, ne, če bodo Golobovci tako nič delali in lagano šli na dopust, bo narod plesal. Če bi pa Golobovci res začeli kaj delati, eee, takrat bi pa narod res nasrkal...

  • Haha 2
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je TiEn napisal:

Sej Majka dirka drugače...

aha pa res so mu pustili naprej pedalirati, zaenkrat.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Alex napisal:

Če bodo golobovci tako nič delali in lagano šli na dopust bo narod res nasrkali. 

tko k JJ ni nč pametnega pametnega naredu , tud golobovci ne bojo ... 
mene čudi to da se nekateri še vedno niste tega naučil ... levi in desni so ista banda ki vsaka po svoje nateguje narod pod taktirko koorporacij, amerov in bruslja ... 

jeseni in pozimi bo pestro ...

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 urami je canyon napisal:

tko k JJ ni nč pametnega pametnega naredu , tud golobovci ne bojo ... 
mene čudi to da se nekateri še vedno niste tega naučil ... levi in desni so ista banda ki vsaka po svoje nateguje narod pod taktirko koorporacij, amerov in bruslja ...

 

Jaz sem pa Kenijska princesa.

 

Ne verjameš?

 

Nič hudega, saj jaz tebi tudi ne...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Z M A J napisal:

 

Jaz sem mogu z obvoznice dol, ker gume niso več odvajale toliko vode. Tržaška je bila pa cela razruvana potem, nekje sem bil skor kot podmornica :S

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.