Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Narod ga serje, naj raje kak?nega sodelavca pri zavo?enju slovenije raje malo po?latajo ?e ?e morjo, koga ?latat.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma nima? kej - to je drhal, ki se skriva za besedami "dru?ina" v bistvu so pa homofobi, ki nimajo tistih jajc, da bi to javno povedali.

 

Mislim s ?em se ljudje ukvarjajo - raje naj poskrbijo, da se izkorenini nasilje v dru?ini in to bi bilo DALE? najve? kar lahko naredijo za dobrobit otrok. :angry:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In ves v cem je najvecja fora?! Zakon sploh ne predvideva posvojitev istospolnih partnerjev ampak samo da lahko posvojijo istospolni pari katerih en clan ZE IMA BIOLOSKEGA OTROKA od prej?!

Se pravi, sploh ne vedo proti cemu gredo.

 

komentarje sem pa prijavil na spletno oko in so zaklenjeni. thank god. psihopati.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jures-u ziher ?e seka muzika na u?esa. :hudicek:

Js za?nem ob 14:00 :hudicek::hudicek::hudicek:

Prvi komad bo THUNDERSTUCK,

Drugi MOTORI,

....

....

....

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jures-u ziher ?e seka muzika na u?esa. :hudicek:

Js za?nem ob 14:00 :hudicek::hudicek::hudicek:

Prvi komad bo THUNDERSTUCK,

Drugi MOTORI,

....

....

....

 

A ni ponavadi na teh motoristi?nih ?urkah otvoritveni komad Steppenwolf - born to be wild?

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zato bo do konca ze spet se en

 

In to o temeljnih ?lovekovih pravicah. Ga. zagovornica pedofilov v ?rnih kiklah luda mila si blazno ?eli v naslednejm mandatu greti svojo rit v poslanskih klopeh in je izra?unala, da je v sloveniji dovolj goveda, da ji tak?en na?in promocije koristi. Bruh...

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko sli?im famozni rek: "treba bo zategnit pasove!", si mislim kam bi jaz tebe zategnu, wosu naklada?ki! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In to o temeljnih ?lovekovih pravicah. Ga. zagovornica pedofilov v ?rnih kiklah luda mila si blazno ?eli v naslednejm mandatu greti svojo rit v poslanskih klopeh in je izra?unala, da je v sloveniji dovolj goveda, da ji tak?en na?in promocije koristi. Bruh...

 

jep. jaz se sploh ne sekiram vec... sam prijavljam se vse kar vidim in preberem, ze 2 prijavi sta sle naprej na policijo. :) 2 sta pending.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko sli?im famozni rek: "treba bo zategnit pasove!", si mislim kam bi jaz tebe zategnu, wosu naklada?ki! <_<

 

Ma ja zategnt. ?e ste poslu?al un neformalen pogovor ko pravi da rezerva je ?e ?e bo treba pomagat Portuglcem, sam ?e gre pa ?panija navzdol bo treba dat pa miljardo to pa ne bomo mogli :huh: . In ?e ne bomo ve? na unem vlaku.... Va?n da navzven zgleda lepo, se vidi manekenske korenine. Ma res ko levica za?ne ?parat na sociali, se vpra?a? kaj je alternativa :vskalo:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak?na levica? kje je levica?

pri nas ni levice.

pri nas sta dve veji

- postkomunisti?ni kvazi demokrati (s pridihom liberal-demokracije)

- postkomunisti?ni kvazi demokrati (s pridihom republikanskega klerikalizma lol)

 

oboji so bolj prvo kot drugo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In drugi zmerjajo prve s "tranzicijska levica" in se ne zavedajo, da s tem tudi sebi dajo etiketo "tranzicijska desnica"

 

 

Sicer pa primitice spozna? ?e po izjavah in sploh ni ve? ?udno, da se tud folk tko obna?a.

 

http://delo.si/novice/politika/vodja-posla...-blondinko.html

 

?e teli spet pridejona oblast bo o?itno treba kufre spokat, ker nevzgojenega goveda pa res ne mislim prena?at.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pa najbolj boli to, da zdej keri vladajo pa? vladajo, medtem ko alternativa jim je (plus, minus) enako slaba! Se prav se nam obeta res izjemno svetla prihodnost, zato si raj?i takoj natanknite son?na o?ala! B):whatever:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e teli spet pridejona oblast bo o?itno treba kufre spokat, ker nevzgojenega goveda pa res ne mislim prena?at.

 

Menim, da slab?e vlade od trenutne ne moremo dobit, pa ?e orangutane posadimo na ministrske stol?ke in za premierja vzamemo ?impanza. :dudek:

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Menim, da slab?e vlade od trenutne ne moremo dobit, pa ?e orangutane posadimo na ministrske stol?ke in za premierja vzamemo ?impanza. :dudek:

 

ta homofobna gamad s cukjatijem na ?elu?

bi rad ?el v pravno kameno dobo?

Nevem kako jan?a ne zarobanti, tak idiot pa tudi on ni...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Še 2x toliko pa bi že drugega Forda, ups Mazdo dobil 😁
    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....   in še en podatek 🤣, vozil sem tudi Hondo 2.4 z 190km (torej enako kot mazda 2.5) in ni nek presežek proti 2.0, ter začuda tudi hondo 2.0 dizel 140km/150km (kar je enako mazdi dizl 150km) in če bi izbiral med vsemi motorji je dizl se najboljsi in najbolj prijeten za vozit...heh, samo izbral bi Hondinega dizla in ne Mazdinega (zal so pa že v letih...)...
    • Da ne omenjamo lastnikov Škodilakov.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.