Skoči na vsebino

Pohvalite se,...

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Zdaj se zacenja sezona raznih taksnih in podobnih obnovitvenih opravil :) ...

 

Vceraj smo postavili konstrukcijo za en nadstresek in za trto za hiso ...

 

Pasted_Image_10_03_2021__11_49.thumb.png.7a51edd31058e64c7caef74ed61ec5c5.png

 

Sedaj je treba pa tole se postrihat... pa potem se nove ploscice ...

 

Drug teden pa pridejo barvat vsa okna ... 

 

  • Všeč 3
  • Ljubim 2

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano

tega bo pa glancu :D

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano
Pred eno uro je Bini napisal:

Za 40 mučenikov dobil en dober mojstrski Japonski nož.... :jupiii:

IMG_20210315_151038.jpg

Vidiš, kako skrbi tvoja draga, da boš še več kuhal. 

Dobro, da nisi dobil novega, sesalca. :aaaaa:

 

 

Napisano

Mogoče bo komu zanimivo za pogledati. Sicer ni vezano na avtomobilizem. A mi je uspelo rešiti kolegovo kitaro vredno nekaj jurjev(narejeno malo število kitar, kitara je stara 40let). Na enem izmed špilov jo je mimoidoča obiskovalka koncerta ruknila in odlomil se je vrat. 😬 Ponavadi je s takimi kitarami konec ali pa jih nestrokovno poskušajo popraviti a kmalu vrat zopet poči. Meni je uspelo. 😊

Spodaj par slik, kako je to potekalo. Spet sem se nekaj novega naučil. 😊

IMG_20210303_100042.jpg

IMG_20210304_094553.jpg

IMG_20210305_093125.jpg

IMG_20210305_104153-01.jpeg

IMG_20210306_130129.jpg

IMG_20210306_183145.jpg

IMG_20210309_115420.jpg

Screenshot_20210315_190043.jpg

Screenshot_20210315_190110.jpg

  • Všeč 6
  • Začuden 3
  • Ljubim 2

 

 

Napisano

profi narejeno,..

  • Všeč 2
  • Ljubim 1

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano

Fantje,to kar bom jaz narezal bo moja skuhala,tako je to pri nas na Štajerskem......:harhar:

Druga Japonska stvar pri hiši,oba dobro režeta ,Mazda ovinke nož pa vse ostalo :bravo:

Ps; reže pa fenomenalno,občasno ga je pa res treba zglancat in gre naprej....😃

Napisano

Kje si pa nabavil če ni skrivnost ?

 

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano
pred 17 minutami je Alex napisal:

Mogoče bo komu zanimivo za pogledati. Sicer ni vezano na avtomobilizem. A mi je uspelo rešiti kolegovo kitaro vredno nekaj jurjev(narejeno malo število kitar, kitara je stara 40let). Na enem izmed špilov jo je mimoidoča obiskovalka koncerta ruknila in odlomil se je vrat. 😬 Ponavadi je s takimi kitarami konec ali pa jih nestrokovno poskušajo popraviti a kmalu vrat zopet poči. Meni je uspelo. 😊

Spodaj par slik, kako je to potekalo. Spet sem se nekaj novega naučil. 😊

IMG_20210303_100042.jpg

IMG_20210304_094553.jpg

IMG_20210305_093125.jpg

IMG_20210305_104153-01.jpeg

IMG_20210306_130129.jpg

IMG_20210306_183145.jpg

IMG_20210309_115420.jpg

Screenshot_20210315_190043.jpg

Screenshot_20210315_190110.jpg

Kdor zna pač zna.:prstgor:

pred 2 minutama je TiEn napisal:

Kje si pa nabavil če ni skrivnost ?

 

Ne vem kje so nabavili ,če te res zanima lahko vprašam.👍

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Napisano

Maj bom že pogulgu hvala. Ni treba jih spraševat

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano
pred 2 minutama je TiEn napisal:

Maj bom že pogulgu hvala. Ni treba jih spraševat

No problem....:prstgor:

Napisano

@Rockstarr: :jupiii::jupiii:👍

 

Je tudi ženin brat nekaj saniral eno polomljeno kitaro. Največ težav je imel, da je vrat spravil v linijo! Krasno si tole porihtal! :bravo:

Napisano

Zjutraj lepih 50km z mtb po gozdovih okoli Panc, Grosupljega, Javorja... Vmes j*bal m***r enemu cucku ki se mi je zaganjal proti bajku/nogam (šele kasneje ugotovil da je bilo to rahlo čudno slišati... Pse imam rad... Me pa ne rajcajo..) 

 

In potem odspal pred nočno, ki bo upam mirna... 

pred 22 urami je Alex napisal:

Mogoče bo komu zanimivo za pogledati. Sicer ni vezano na avtomobilizem. A mi je uspelo rešiti kolegovo kitaro vredno nekaj jurjev(narejeno malo število kitar, kitara je stara 40let). Na enem izmed špilov jo je mimoidoča obiskovalka koncerta ruknila in odlomil se je vrat. 😬 Ponavadi je s takimi kitarami konec ali pa jih nestrokovno poskušajo popraviti a kmalu vrat zopet poči. Meni je uspelo. 😊

Spodaj par slik, kako je to potekalo. Spet sem se nekaj novega naučil. 😊

IMG_20210303_100042.jpg

IMG_20210304_094553.jpg

IMG_20210305_093125.jpg

IMG_20210305_104153-01.jpeg

IMG_20210306_130129.jpg

IMG_20210306_183145.jpg

IMG_20210309_115420.jpg

Screenshot_20210315_190043.jpg

Screenshot_20210315_190110.jpg

Zakon. Sicer sam skoraj ne ločim triangla od trzalice, ampak zgleda res hudo. Da se pa popravlja stare stvari in kupuje vedno novih, je pa itak nekaj boljšega. 

Napisano
pred 44 minutami je Nejc1986 napisal:

Zjutraj lepih 50km z mtb po gozdovih okoli Panc, Grosupljega, Javorja... Vmes j*bal m***r enemu cucku ki se mi je zaganjal proti bajku/nogam (šele kasneje ugotovil da je bilo to rahlo čudno slišati... Pse imam rad... Me pa ne rajcajo..) 

 

In potem odspal pred nočno, ki bo upam mirna... 

Zakon. Sicer sam skoraj ne ločim triangla od trzalice, ampak zgleda res hudo. Da se pa popravlja stare stvari in kupuje vedno novih, je pa itak nekaj boljšega. 

Pri teh kitarah je zanimivo to, da bolj kot so stare in "uničene, izrabljene" bolj jim cena raste. Recimo določene kitare znamke Gibson, točno določene serije iz leta 59 dosegajo tudi  cene 400000$ in več 

  • Všeč 1
  • Začuden 1

 

 

Napisano
pred 34 minutami je Alex napisal:

Pri teh kitarah je zanimivo to, da bolj kot so stare in "uničene, izrabljene" bolj jim cena raste. Recimo določene kitare znamke Gibson, točno določene serije iz leta 59 dosegajo tudi  cene 400000$ in več 

Tale je še poceni. Skoraj skoraj se jo splača kupit. 😋

https://guitarpoint.de/en/product/1959-gibson-les-paul-standard-flametop/

 

 

Napisano

Doma dobil zeleno luč (od šefice:D), da kupim kombi in ga predelam v kemper:jupiii::punk:

  • Všeč 2
  • Haha 2
  • Ljubim 1

N7rRRL1.jpg

Napisano

Uf, to se boš pa kar nadelal...Sem zadnjič malo bral in to in..hja...nekateri so rekli, da skor ni računice..

 

Res pa da lahko narediš kot tebi paše. :)

Napisano

U, zakon... Moj fotr je nekaj razmišljal da bi naredil isto. Ampak... Križev pot je to... Na koncu je kupil že predelanega in homologiranega. 

Napisano

Hja, če res nimaš nekih specifičnih želja..itak.

 

Tkole pa, lej sej lahko da ga pa ful veseli, sej kul to.

 

Jaz tko poznam mal folka s kampov pa tko, pa sem z dvema mal pričal ko sta sama delala, pa noben ni rekel, da bi šel še enkrat skoz to 🙂 

 

Napisano
pred 20 minutami je FuManchu napisal:

Doma dobil zeleno luč (od šefice:D), da kupim kombi in ga predelam v kemper:jupiii::punk:

Pričakujemo slike in redno obveščanje :)  

Čestitam :) 

Napisano
pred 5 minutami je SpEkTr napisal:

Hja, če res nimaš nekih specifičnih želja..itak.

 

Tkole pa, lej sej lahko da ga pa ful veseli, sej kul to.

 

Jaz tko poznam mal folka s kampov pa tko, pa sem z dvema mal pričal ko sta sama delala, pa noben ni rekel, da bi šel še enkrat skoz to 🙂 

 

Po moje gre pri takih velikih  projektih bolj za "gušt", za užitek pri samem delu. in na koncu si ponosen, da si nekaj ustvaril in je tudi uporabno. Vsaj pri meni je tako. Je pa tudi res, da se velikokrat finančno ne izplača. 🤔

pred 27 minutami je FuManchu napisal:

Doma dobil zeleno luč (od šefice:D), da kupim kombi in ga predelam v kemper:jupiii::punk:

Veselo na delo. Mislim, da boš užival pri tem, ker vidim, da vedno nekaj ustvarjaš in ne moreš bit pri miru.😊

  • Všeč 3
  • Ljubim 1

 

 

Napisano

Jaz poznam kar nekaj kamperistov. Konec koncev sem vsa poletja preživel v kampu (šotor, prikolica) in še zdaj sem po duši kamperist. Da se ne izplača, je jasno. Apartma je cenejši. Še ceneje pa je ostati doma... Ampak... Če je gust (tako kot je meni) je pac gust. 

 

Kot rečeno, fotru je AD od nekdaj želja. Gledala sva povišanega traffica... In potem kako to predelati.. Ok, če vržeš notri jogi in par stolov in magari tendo potem ok... Če pa hočeš homologirati, se pa pripravi na križev pot. Da ga homologiras kot AD moraš imeti umivalnik, plin, okno na isti steni kot je plin, mizico... Pa potem če želiš vpeti zadaj klop... Je še večji problem.  Na koncu je kupil podaljšanega Fiat Dobla, ki je že predelan v AD. Zdaj obožuje ta avto in ga uporablja kot naveden avto in kot nekakšen mini AD. 

 

Jaz sem ti fous, ker meni je smisel AD zakon, ampak vem da se meni nebi dalo ukvarjati s tem :) jaz bi vrgel jogi, par omaric, zatemnil šipe in to je to. Je pa včasih problem že dobiti ohranjen kombi (tu bi jaz gledal predvsem transporterja ali ducata). 

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Napisano

Že dober kombi bo problem dobiti. Saj to ne bo, kar takoj zdele. Pač počasi bom začel gledati v to smer. Sva že imela to v planu. Pa sva potem hišo iskala in kupila ter  se podala v obnovo (to tudi ne grem več delat). Zdej je hčerka prišla na svet spet ni časa preveč nikoli. 

Imam še nekaj okoli hiše v planu prvo naredti in potem kemper. Kupil bom že kombi... potem se komaj začne fešta:D

 

Odvisno bo seveda tudi veliko od šihta. Dva velika projekta imam sedaj in treba to izpeljati (znajo padati vikendi, nadure, itd...)

 

Kakorkoli že imam plac in kombi lahko poačasi rihtam v kemper. Se ne mudi. Najraje bi kupil že kemper ampak ni to tisto pravo zame:jupiii:

Mora biti švic, solze in kaka kaplja krvi vpletena v delu na njemu. O vsem boste obveščeni.

 

Kot je rekel Alex uživam v projektih takih in drugačnih. Ni dneva doma, da nebi nekaj naredil, posodobil ali vsaj imel idejo za izboljšavo.

Tudi službo imam tako. Razvojni oddelek v firmi je zame čista poezija. 

 

Uglavnem... kemper... It's on:punk:

N7rRRL1.jpg

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Zidar, vrtnar in električar se prepirajo katero delo je starejše. Reče zidar: - "Mi smo gradili že piramide!"  Izjavi vrtnar: - "Mi smo urejali rajski vrt!" Se oglasi električar: "To ni nič! Ko je Bog rekel naj bo luč, smo imeli mi že vse kable položene..."
    • Neka ženska vstopi v center za socialno delo, spremlja pa jo petnajst otrok. – »Ojoj, saj niso menda vsi vaši?!« – »Pa, so...«  – »No, prav. Vse vas moram vpisati v knjigo. Povejte mi njihova imena.« – »To je moj najstarejši sin; ime mu je Saša. In to je najstarejša hči, Saša. Naslednji hčerki je ime Saša, nato pa se je rodil sin, Saša...« – »Ali je vsem ostalim tudi ime Saša?« – »Seveda, pravzaprav je to zelo praktično. Na primer, ko jih kličem na kosilo, samo zavpijem Saša in vsi pritečejo. Ko želim ustaviti nekoga, ki hoče steči na cesto, zavpijem Saša in kdor koli že je, se takoj ustavi. To je bila verjetno moja najpametnejša odločitev – da sem jih vse poimenovala enako.« Socialna delavka malo razmisli o teh argumentih, nato pa previdno vpraša: – »To razumem, ampak kaj pa, če želite, da pride samo en, določen otrok, in ne vsi?« – »Aha, takrat jih pa pokličem po priimku...«
    • Kaj je še hujše od slona v trgovini s porcelanom?   Jež v tovarni kondomov...
    • Tri ženske so skupaj delale v isti pisarni in so imele žensko za šefico. Vsak dan je šefica odšla iz službe že precej pred iztekom delovnega časa. Punce so to opazovale kar dolgo in potem so sklenile, da bodo tudi one začele odhajati prej. Konec koncev, šefica ni nikoli poklicala nazaj v službo in le kako naj bi vedela, da jih ni tam? Črnolaska je odšla prva. Napotila se je naravnost domov in se lotila vrtnarjenja. Presadila je nekaj zelenjave in obrezala vrtnice, potem pa je prišla njena hčerka iz šole in ji je pomagala napraviti domačo nalogo. Potem je skuhala kosilo in zvečer je šla zgodaj spat. Rdečelaska je bila srečna, da je lahko odšla prej, kajti fant jo je povabil na večerjo in je imela tako dovolj časa, da se je lepo uredila in pripravila zanj. Šla je h kozmetičarki, potem sta šla na večerjo s svečami in potem k njemu in naravnost v posteljo. Blondinka je bila zelo vesela, da bo lahko prišla domov prej in presenetila svojega brezposelnega moža. Ampak, ko je prišla domov, ga ni bilo nikjer. Potem je iz spalnice zaslišala čudne glasove. Potiho se je prikradla do vrat spalnice in jih rahlo odprla. Imela je kaj videti... Njen mož je bil v postelji z njeno šefico. Ona je jahala na njem in iz grla so ji prihajali nerazločni zvoki. Prav potihoma je zaprla vrata in se kradoma izmuznila iz hiše. Naslednji dan, ob opoldanski kavi, sta črnolaska in rdečelaska objavili, da bosta spet odšli prej iz službe. Vprašali sta blondinko, če bo tudi ona odšla prej. Bjonda odgovori: - "Ni govora, včeraj bi me šefica skoraj dobila..."
    • Janez in Micka praznujeta trideseto obletnico poroke. Pa gresta na sprehod po domačem kraju in obujata spomine...  - "Micka, se spomniš - tukaj na tem placu, ko zdaj stoji hiša - tu je bila veselica in sva se midva spoznala!" - "Seveda se spomnim Janez, kako bi pozabila...". Pa gresta dalje. - "Micka, se spomniš - tukaj, ko je zdaj asfalt - tu je bilo grmovje in sva se midva prvič poljubila!" - "Seveda se spomnim Janez, kako bi pozabila...". Pa gresta dalje. - "Micka, se spomniš - tukaj na tem pašniku - tu se ni pa nič spremenilo. Se spomniš Micka, kaj sva tu prvič počela?" - "Seveda se spomnim Janez, le kako bi pozabila..." - "Micka - glej, nobenega ni v bližini - kaj ko bi midva še enkrat poskusila, da vidiva, če je še tako lepo kot pred tridesetimi leti. Si za to Micka moja...?" Micka je za to... - "Micka! Ti si pa ja veliko, veliko bolj živahna kot pred tridesetimi leti!!" Micka močno drgetajoč: - "Janeeez; prrrrred trrrrrrrrrridesetimi leeeeti tuu ššššeee ni bilooooo eeeelektričneeega passstirrrja....."
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.