Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Nejc, globok priklon... ker tole je pa podvig - vsa ?ast, res. :jupiii: :jupiii:

Ja,hvala,cenim ful... Samo da pridem do hrane in kak?ne ure spanca (startali smo ob polno?i iz Trdkove v Prekmurju, pred 16h sem ?e navalil na makarone na portoro?ki pla?i...), Pa opisem zadevo.

 

Res, fenomenalna izku?nja...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fenomenalen zaklju?ek ?portno naravnanega dopusta. Prvi? uspel narediti ve? kot 500km v treh dneh, spoznal in se dru?il s kupom fajn ljudmi, za konec pa se ?e konkretno najedel in si prvi? po parih letih privo??il sladoled. Pasalo je .

 

Haters gonna hate..

post-9068-0-23624500-1560784688_thumb.jpg

post-9068-0-71796800-1560784702_thumb.jpg

post-9068-0-96671800-1560784733_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Majn pic bi pojedel pa si kak sladoled ve? privo??il hehe :P

 

Drga? pa ?estitke za 500km :)

Sem jih 10let konkretno preve? jedel in vem kolk ene trme je bilo potrebno, da sem pri?el do to?ke, da se mi pizza/kaksen ostali junk zalusta 1x na mesec ali pa ?e to ne. :)

 

Hvala :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ze druga denarnica ki jo najdem ta teden.. Poiskal sem lastnike jih poklical. Na eni cca 300e na drugi 420e. Ampak vse se je dobro koncalo.

Pohvalno. Upam,da so te lastniki znali nagraditi,ceprav vem,da ni bil to namen vra?anja denarnic.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lep stroj in najlep?a mo?na barva (za moj okus, hehe).

 

Jaz pa grem ju3 malo dopustni?ko u?ivat. :ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eno sem najdu na eni klopci ki jo je pozabil en kolesar, samo zahvalil se je in rekel da se obstajajo posteni ljudje itd. drugo pa danes zjutraj sredi ceste sem jo pobral in sem mislil da je prazna da jo je nekdo vn iz avta vrgel.je pa stric rekel da jo je pozabil nad avtom in mi je stisnil 20e v roke. Prvi je bil avtoelektrical drugi oa je imel presajeno srce. Vsaj tako kartico sem videl v denarnici.

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No da se ?e jaz malo pohvalim ?..sicer ni Mazda ampak prvih 1000km je za nami :jupiii:  :jupiii:

Alex bo rekel da je to za penzioniste ....pa ?e dizel ni  :lol:  :lol:

To je avto za penzi?e... pa ?e benzin, polom. :) Ne, lepa barva pa naj ti dobro slu?i. Sej kie so znane po neproblemati?nosti.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No da se ?e jaz malo pohvalim ?..sicer ni Mazda ampak prvih 1000km je za nami :jupiii::jupiii:

Alex bo rekel da je to za penzioniste ....pa ?e dizel ni :lol::lol:

Korejci nagajajo :)

 

https://www.fiawtcr.com/standings/

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar sem se pa? z otroci vrnila s sprehoda po okolici - pa? glede na to, da smo doma sredi gozda, je bil pa? zelo lep sprehod.

 

Zdaj pa glodajo zajtrk.

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar sem se pa? z otroci vrnila s sprehoda po okolici - pa? glede na to, da smo doma sredi gozda, je bil pa? zelo lep sprehod.

 

Zdaj pa glodajo zajtrk.

No to pa je zgodnji sprehod...

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tata je "?agal drva" do zajtrka. Pa? sploh ni opazil ne kdaj smo ?li ne kdaj smo pri?li nazaj. Pa pet otrok pa? ne zna priti potiho v hi?o...

 

Pa? je zgodaj svetlo, na vrhu hriba sonce pa? zgodaj posije in otro?ka soba je na vzhodni strani hi?e. In so se otroci pa? zgodaj zbudili. No, ?kodilo jim pa? vsekakor ni, jaz bi pa pa? vseeno raje delala dru?bo mojemu mo?u...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.