Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

16 :)

 

 

P.S. Pa prvi? skorajda pozabil par minut pred polno?jo zaradi problemov v Ostravi, dobro da smo delali pozno v no? 

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm... jaz pa ze celo vecnost :) ... 32 let bo letos jeseni  :) ... pa prej ene par let podlage 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes pride sosed spet po med. In mi re?e, da imam tako ceno ?e od vsega za?etka in da pakiram v kozarec 100 gramov ve? kot ostali in da je med res kvaliteten in da ?e imam kaj proti, ?e mi pla?a dva evra ve?.

 

No, normalno, da nimam ni? proti. Sem bil pa tako presene?en in ?okiran, da sem kar lep ?as stal in buljil vanj ko tele...

 

Ponavadi vsak, ki pride, najprej vpra?a za popust, potem ?ele vpra?a za ceno. In ?e se vsakemu zdi predrago...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je to je super zadeva. Do St.Moritza? Jaz bom tam teden dni kasneje z mopedom

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rezerviral zeeelo lep piknik prostor za ?portni piknik (ne popivanje)! To bo danes ?ez 14 dni. VELJA SPLO?NO VABILO!  :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.