Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Fous, jaz sem ze pozabil kasen je obcutek...

 

Fajn izkoristi dopust.

Hvala, bom poizkusil...

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neposredno po sluzbici skocil na Kokrsko sedlo in bil gor celo par min hitreje kot sem si zamislil. Forma je kar na nivoju, vsaj za grice (in nocne aktivnosti, hehe). :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pelko opravil redni servis, zatem Zelenc 318i s pohvalo opravil tehnicni pregled. Skoraj polnoleten, pa dober :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prodal lani kupljeno specialko.... ?e kdo misli,da avti hitro izgubljajo vrednost... ?koda besed...

 

Vseeno vesel.

Sem skoraj eno leto iskal rabljeno mazdo 6 karavan bencin, za meni "normalno" ceno in po mojem mnenju ti avti prepo?asi izgubljajo ceno...

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 Ker res RABIM svojo dozo mo?ganov na off nekje na malo vi?ji nadmorski vi?ini....

Pri pomanjkanju kisika zaradi visokih nadmorskih vi?in resni?no pride do efekta na mo?gane da ti je ravno do Koro?ke. Sprobano. Stranski efekt je glavobol. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri pomanjkanju kisika zaradi visokih nadmorskih vi?in resni?no pride do efekta na mo?gane da ti je ravno do Koro?ke. Sprobano. Stranski efekt je glavobol.

Ja,sem kar nekaj ?tudij prebral na to temo.... Ampak.... 2500m vseeno ni tako visoko... Se cuti razlika,ni pa nevemkaj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem nabavil to zverino, da se lahko spopadem z modernej?im zvokom, kot je bil pred 12 leti, ko smo prenehali z aktivnim igranjem. Pa sem si rekel, nova zgodba, novi zvok.

Ampak, kako to ?ge.Se bomo vrnili kot totalni heavy metal band.:)

post-399-0-18051900-1563997746_thumb.jpg

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem nabavil to zverino, da se lahko spopadem z modernej?im zvokom, kot je bil pred 12 leti, ko smo prenehali z aktivnim igranjem. Pa sem si rekel, nova zgodba, novi zvok.

Ampak, kako to ?ge.Se bomo vrnili kot totalni heavy metal band. :)

Jaz se na te stvari ne spoznam, spljoh, ampak tole pa zgleda ko kak?en star radijo.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.