Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

A sem ga kar kupil in postavil.

 

Koliko pa je to mo?no v watih in DB?

To je lampa?kih 120 W, na ful je okoli 110 db. Lampa?kih 120W je toliko, da ?e v stanovanju da? samo na tri ?etrt glasnosti zna kako steklo po?it.Box je pa 4x70 W =280W,izkoristek 109db,se pravi da je to res glasna stvar. ?e tistega malo sluha bo ?lo. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je lampa?kih 120 W, na ful je okoli 110 db. Lampa?kih 120W je toliko, da ?e v stanovanju da? samo na tri ?etrt glasnosti zna kako steklo po?it.Box je pa 4x70 W =280W,izkoristek 109db,se pravi da je to res glasna stvar. ?e tistega malo sluha bo ?lo. :)

Sem ravno prav mahnjen na glasbo (in trdim da se mora glasba poslu?ati na glas in nikakor zgolj za ozadje), da se mi zdi tole totalno Kul :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je lampa?kih 120 W, na ful je okoli 110 db. Lampa?kih 120W je toliko, da ?e v stanovanju da? samo na tri ?etrt glasnosti zna kako steklo po?it.Box je pa 4x70 W =280W,izkoristek 109db,se pravi da je to res glasna stvar. ?e tistega malo sluha bo ?lo. :)

 

A bo? prebijal zvo?ni zid?

:zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oddelal zadnji dan pred dopustom,ki se mi za?ne v ponedeljek..

 

Kot ponavadi so mi ?li na roko in dal ju3 frei, da se bom lahko v miru spakiral.

 

Sem prav vesel, da bo ju3 de? , da ne bom trmasto hitel ?e danes in ?e ju3 ?elel iti.

 

Ugotavljam,da ?edalje te?je pricakan dopust...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdele naro?il nekaj dobrega v Dobri vili, da mi dostavijo, kot se spodobi za zadnji dan pred dopustom. Sledi 14 aktivnih dni na zelo razli?nih lokacijah. :wub:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdele naro?il nekaj dobrega v Dobri vili, da mi dostavijo, kot se spodobi za zadnji dan pred dopustom. Sledi 14 aktivnih dni na zelo razli?nih lokacijah. :wub:

 

Lepo, lepo.

 

Sem mislil, da se samo mi med dopustom selimo kot la?.

 

 

 

(Na na?ih planotah je pregovor: Kjer la? zajtrkuje, tam ne ve?erja. Drugod po Sloveniji sem sli?al nekaj podobnega: La? ima kratke noge...)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes tudi uspesno podaljsal registraciji plinskega Zelenca, ker je bila vmes titalna komplikacija, saj mi je teden nazaj poteklo voznisko dovoljenje in njegova neveljavnost mi kot lastniku blokira registracijo vozila. Danes dobil zacasni kartoncek in je reseno oboje, huhu

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Zadnje case mam sreco pri drzavnih uradih, narocil super torbo za motor - dry roll bag za 40? itak free shiping, kitajec je sam dal value 18$ in nihce ni jic spraseval samo prisla je. Torba fenomenalna (enake od firm so nad 100?), ta ima se celo obesek na kateri nekaj pise v azijskih hieroglifih spodaj pa italjanska zastava, verjetno mal fusajo pa prodajajo medtemnko delajo za ita firmo :)

 

Tiger je bil zelo ugodnih 14.000?, ker smo bili ze v juzni italiji je na pogodbo dal 12.000? kar je davcna upostevala, tako je motor na cesto prisel 15.200? + 92? Amzs postopek za pline, po eurotaxu je ta model, letnik in 13.000km 18.750? brez kufrov ki so pri triumphu z nosilci 1300?....nov je pa 23.500?.

 

Sem ze dobil ponudbo za 18k (v slo ni niti enega vsaj v oglasih - zadnji model)

 

:)

Pocasi bom za rabljene motorje in avte gledal samo se v ITA. Kolegi za motorje delajo to ze leta in leta. Izi, izbira ogromna.

 

Zdaj pa samo cakam da bo kdo rekel da so taka vozila rizicna, nategi......

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja prva 61ka tudi. Sem jo jaz uvozil. Ta nova pa iz doj?land.

Jaz sem samo en avto do sedaj kupil v slo in ?e s tistim so bili sami problemi.

Verjamem, da je motor bolj?e kvalitete kot za na? drugorazredni trg in ti bo dobro slu?il. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nedvomno... japonci imajo zagotovo drugo linijo B-kvalitete motorjev za tistih nekaj 100 mazd, ki jih skupaj letno prodajo v dr?avah EX-juge.

To ne, imajo pa drugo za??ito plo?evine in podvozja. Zato pa moja iz Italije nima pikice rje, kupljene pri nas so pa isti letniki ?e gnile na odpadu... nekaj je na tem. Zato pa sem to zadnjo kupil v nem?iji, ker so baje najbolj?e izdelane za nem?ki trg(1.liga-champions ligue), za Slovenijo (3.liga-zapad).

Tako pa? je...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Testiral na sodelavcu, aka IDIOT-u? :)

Ne, na kolesarju , ki mi je izsilil prednost, jebal mater, hotel odpreti avto (jaz pa zaklenjen) in usekal po ?ipi...

 

Nek gnoj star 60+ , ki mu je iz gobca smrdelo po alkotu

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prvi? v ?ivljenju uporabil solzivec.... Jebeno dober ob?utek

A zdej se pa vi avtomobilisti ?e s solzilcem s spravljate nad nas kolesarje. A ni dost to da nam kar naprej izsiljujete prednost pa prehitevate na pol centimetra v ?karje.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

haha so pr?li kifelci?

Sem jih klical , tip je medtem odpeketal. Jaz sem jih potem spet klical in povedal da je tip od?el in kar se mene ti?e niti ne rabijo ve? hoditi .tako da potem niso prisli

A zdej se pa vi avtomobilisti ?e s solzilcem s spravljate nad nas kolesarje. A ni dost to da nam kar naprej izsiljujete prednost pa prehitevate na pol centimetra v ?karje.

Ja,res sem grozen...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Use j to fajn pa krasn, sam men tuki neki ni čist jasn. Mrbit zato k sm kmet an s hribu doma... Al pei zato k je pozna ura...   Ko je Orban začel postavljati ograjo, so šli vsi v luft. Pred volitvam so vsi strašili, da se Janša zgleduje po Orbanu in da bo tudi on postavil ograjo in bomo zarešetkani... Potem je Cerar začel postavljati ograjo, pa je nekako šlo skozi...  Nato je Golob začel umikati ograjo in nihče ni protestiral. Vsi pa imate toliko za povedat čez ilegalce, ki zdaj toliko lažje prehajajo mejo... In zdaj se zdi, kot da so Avstrijci in Italijani krivi za napačne odločitve naše vlade oz. za napačne odločitve Slovencev na volitvah... In zdi se, da so severni in zahodni sosedje krivi, ker nas povezujejo z Balkanom, kamor smo sami prodali paradne konje našega gospodarstva... In zdaj so oni tisti tagrdi, ki bi Schengensko mejo potegnili severno in zahodno od Slovenije in nas tako priključili k Balkanu. Da bi pa naši politiki od Hrvaške zahtevali čuvanje Schengenske meje, pa nikomur niti na misel ne pride. Da bi naši politiki Hrvatom zagrozili, da bodo spet uvedli Schengensko mejo na meji med Slovenijo in Hrvaško, pa nikomur niti na misel ne pride. Da bi pa naši politiki še podaljšali ograjo od meje z Madžarsko do Jadrana in naj imajo Hrvati ilegalce, če ne znajo čuvat Schengenske meje, pa nikomur niti na misel ne pride.   Mah, kaj, itak bo na koncu Janša kriv za vse. Kot vedno...
    • Seveda so dragi, posledično pa ravno zaradi visokih cen novih vozil, ki so napihnjene ravno zaradi forsiranja električnih, ki se z visoko ceno nikakor ne morejo uveljavit pri večjem številu kupcev....  Za enako ceno bi se pa lahko prodalo več električnih vozil le več polnilnic še rabimo in 30% večjo kapaciteto baterije in bi se mogoče izšlo..... 🤔
    • Pushing, lizing, krediti... 
    • Tako kot si napisal, CX5 s polno opremo je cca. 47k, nova M6 v npr. PHEV verziji bi bila sigurno čez 50k, glede na to da se CX60 povzpne do 65k. Adijo cena. Tudi sam si je kot zaprišeni oboževalec ne bi kupil za ta denar, edino o rabljeni bi lahko razmišljal.
    • U ja, še mal pa boš tudi ti na Krku nogice namakal 😂
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.