Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Ja fajn je. Tokrat grem kar s Hemingwayem. Saj ve? un, ki je imel Fiesto pa je od Fieste obdr?al samo motor pa ga dal v MR2. B)

 

A bo? ?raufou ? :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Simon, lih u?eri sm biu pr njemu na domu, pa je reku, da ko me bo enkat pelju, naj imam vre?ko za bruhanje s sabo! :P:blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Simon, lih u?eri sm biu pr njemu na domu, pa je reku, da ko me bo enkat pelju, naj imam vre?ko za bruhanje s sabo! :P:blush:

 

Pa Lojza s sabo vzemte, zdej ma cajt k ne bo mel ve? interneta... naj se na hitrost navadi, da bo vsaj lahko v praksi preveril ?esa se najbolj boji.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa Lojza s sabo vzemte, zdej ma cajt k ne bo mel ve? interneta... naj se na hitrost navadi, da bo vsaj lahko v praksi preveril ?esa se najbolj boji.

 

...pa kak?no bo?ico naj s sabo vzame rujnega,da ga bo srknil,ko ga bo strah vratolomnih hitrosti. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

imejte se skrajno lepo, jaz se pripravljam na 3 tedensko odsotnost - abstinenco od M foruma pa verjetno tudi od ve?ine ostalega interneta... :P

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj bo to; Bora Bora (upam samo da ne Tora Bora - Afganistan) al kar Banovci? :P

 

minhen for tri viks...

 

Drinktec 2009

 

www.drinktec.de

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko se pohvalim, da mi ni treba jutri na norve?ko za en teden, pohvalit se pa moram da sem se 4 dneve trudil in prepri?eval ?efe da mani ni treba it,da je orodje ok in celo uspel na koncu. :danzoman:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No je tole ne vem ?e je stvar za pohvalt...

 

Kon?no bom mel mal mir u bajti ?ez vikend, danes proslavim tako da grem po paket pira se ga butnem pred PC in po dolgem ?asu malo nasekan nabijam ?pile. Geekanje v?asih prov sede. Brez da me vsakih 5 minut kdo gnjavi. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri?el iz Mad?arske, King of Europe drag race. Blo je noro, dirke so bile zakon. Obenem sem na ?rno raziskoval opu??eno sovjetsko voja?ko letali??e, hangarje in razturano voja?ko naselje za njihove dru?ine. Ob?utek je bil kot bi uletel v ?ernobil, polno tistih klasi?nih komunisti?nih blokov, zapu??enih, ?e malo zara??eno, ni? zaklenjeno, notri smo na?li pe prazne fla?e z vodko :P ruske ?asopise v cirilici z letniki od 88-91 saj je maja 1991 odletelo zadnjih 45 Mig-ov. Ko so od?li so vse razsuli, en blok je po celi debelini prestreljen, najbr? s tankom. ?zmeden? (da infrostrukturo ne bi uporabljali Mad?ari) Potem je en varnostnik uletel ter nas napodil. :hohoho:

http://www.kiskunlachaza-airport.hu/conten.../13/35/lang,en/

 

Slike sledijo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Popoldne sem naredu en krog z "navorom", samo me ni navdu?il. <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne samo da je avto poserisiran, tudi senzor za temperaturo na avtoplin instalaciji menjan, ter ena in edina nastavitev mozna tartarinija za LPG CX-7 preko programske opreme nastavljena na max. in sedaj avto vle?e brez 'zama?kov', ko na bencinu.....

:bravo:

 

Popoldne sem naredu en krog z "navorom", samo me ni navdu?il. <_<

 

a ste balirali?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz bom pa jutr delal kroge z navorom :)...v bistvu bo v naslednjih 10-tih dnevih konkreten road trip:

LJ-amsterdam-LJ-Pristina-LJ = 4500km

 

u ti pi...., tole bo pa orng :rispekt: pozdrav "ribe" tam gor, pa glej, da pride? u enem kosu nazaj :P;)

Lp,

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz bom pa jutr delal kroge z navorom :)...v bistvu bo v naslednjih 10-tih dnevih konkreten road trip:

LJ-amsterdam-LJ-Pristina-LJ = 4500km

 

a je obvoz mimo Trebnja?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne samo da je avto poserisiran, tudi senzor za temperaturo na avtoplin instalaciji menjan, ter ena in edina nastavitev mozna tartarinija za LPG CX-7 preko programske opreme nastavljena na max. in sedaj avto vle?e brez 'zama?kov', ko na bencinu.....

:bravo:

a ste balirali?

 

V bistvo sem peljal k vulkanizerju, da je potegnil ven ?ebelj in dal noter ?toflc. :angry2:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najpomembnej?e sem pa paozabu, zato ker sem se tud sam ustra?il.

Anti?lender zadeva v mojem avtu dela, js sem se ustra?il :policaj: so pa butasto gledali, ko sem se odpeljal mimo in naprej. :ouje:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Anti?lender?? Aaam... ajvar hitro povej ki me bo sigurno zanimalo..... :D

 

?e ti povem ceno te verjetno ne bo ve?. <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.