Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

diplomiral z desetko! :bravo:

 

Odli?no! 10 x ?estitam

 

kupu komplet Webasto Thermo top C za CX-7 z vso napeljavo za 290? :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dec, za nagrado (v ?ast slavja) da? za 10 pirov, sm nekak ra?unu da jih ve? k 7,8 ne bo treba, pa si presenetu! :P:hohoho::rispekt:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odli?no! 10 x ?estitam

 

kupu komplet Webasto Thermo top C za CX-7 z vso napeljavo za 290? :bravo:

 

 

Jure... povej ve? o tem.... Ker bi si tudi jaz kak vebasto omislu, da bo avtu zjutraj topel bil.... :aaaaa:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jure... povej ve? o tem.... Ker bi si tudi jaz kak vebasto omislu, da bo avtu zjutraj topel bil.... :aaaaa:

 

Bo na plin vzgal takoj ce bo topel :bravo:

 

pojdi na ebay.de

vpisi Thermo Top C Benzin (oziroma dizel) in se licitira do 300? - novi! se 100? pa so z daljincem

thermo top c je za masine nad 2000ccm

 

Ce mas dizel je tukaj en kup iz tovornjaka

http://cgi.ebay.de/Brand-New-Webasto-Therm...=item27acd2ee97

 

za kupi takoj :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dec, za nagrado (v ?ast slavja) da? za 10 pirov, sm nekak ra?unu da jih ve? k 7,8 ne bo treba, pa si presenetu! :P:hohoho::rispekt:

 

 

bo treba mal proslavit ja :)

 

tvoj racun je bil brez krcmarja glede na to, da je blo precej truda vlozenega...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo me nazaj. Naredil 2.400 km, povpre?na poraba 8,45l/100km. Testiranja opravil, kako pa bo, bomo videli na za?etku februarja.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo me nazaj. Naredil 2.400 km, povpre?na poraba 8,45l/100km. Testiranja opravil, kako pa bo, bomo videli na za?etku februarja.

 

Kok te pride taka pot dons? Si kaj razmi?ljal prek trsta/benetk k je ful zastonj skor...? Al si en takih ki se rad vozi (likewise...)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O ja, rad se vozim. Samo da te?ejo kilometri na ?tevcu, pa je v redu, he he. Rad sem avto-mobilen. ?e je avion si takoj odvisen javnega prevoza, ki ga ne pozna? ... itd. Vo?nji v prid govori tudi uporaba navigacije. Pred navigacijo se nisem prav veliko premikal z avtom.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Takoj, ko ga bom zvagal ker na homologacijo, prometno in niti uradne podatke ni? ne dam ker je povsod druga?e. :whatever: Je pa cca 1100kg oziroma naj bi bilo malo manj. Ja vem lahek je ?e vedno.

 

?e je 300kil mala razlika pol pa ne vem. :ne vem:

 

1100 kil 8,1 l/100 km

 

1400 kil 8,5 l/100Km

 

Smo kar nekje tam, tam.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet se nisva razumela. :P Malo manj kot 1100kg. Sicer pa sva res po porabi na te?o zelo na istem. :bravo:

 

Saj to sem ti hotu povedat. :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lol, sem ?el ra?unati. Jaz imam porabo 7,36 l/100km na tono, ti pa 6,0 l/100km na tono. :hohoho: Zmaga?.

 

Pozabil: Tole pi?em iz Windows 7. :bravo: Na Acerju z 2Ghz, 1,25 Gb DDR2 rama (256 Mb, mi pobere Atijevag grafi?na, ?e imam naro?ena ?e 2Gb torej bom imel kmalu 3Gb in raje 512Mb vrgel stran) dela hitreje kot so delali XPji, ki so se na tem disku matrali ?e dve leti in pol. :ouje:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lol, sem ?el ra?unati. Jaz imam porabo 7,36 l/100km na tono, ti pa 6,0 l/100km na tono. :hohoho: Zmaga?.

 

Pozabil: Tole pi?em iz Windows 7. :bravo: Na Acerju z 2Ghz, 1,25 Gb DDR2 rama (256 Mb, mi pobere Atijevag grafi?na, ?e imam naro?ena ?e 2Gb torej bom imel kmalu 3Gb in raje 512Mb vrgel stran) dela hitreje kot so delali XPji, ki so se na tem disku matrali ?e dve leti in pol. :ouje:

 

Jst mam EliteBooka 8530p, 4Giga, pa mi sam 2,96 podpira. To zato kr mam 32mbit WIN7?

 

Bi blo na 64 kej bol?

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst mam EliteBooka 8530p, 4Giga, pa mi sam 2,96 podpira. To zato kr mam 32mbit WIN7?

 

Bi blo na 64 kej bol?

 

ti 1GB grafika mogoce vzame??

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?er sm bil na star?evskem te?aju (nose?nice in zravn partnerji) in sm bil po obsegu pasu podpovpre?en! :danzoman::harhar::hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

32bit podpira samo do 3GB...

 

to ni vedno tako... vezano je na na neko tabelo dodelitve memorije pri grafi (tudi, ?e si grafa ne deli rama z osnovnim) tako, da recimo jaz imam 3,6GB frej na 32bitnih XP-jih.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moram se pohvaliti.

Moj zakoniti naslednik je danes na FERI-ju diplomiral z 10

 

Rocky?

 

ha ha ha

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....
    • Da ne omenjamo lastnikov Škodilakov.
    • Z veseljem! zoom zoom!  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.