Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Sj ne vem a je to za v jamralnik al sm ampak bom dau kr sm :D

U?eri u mercatoru kupu chivasa in mi je prodajalka rekla za osebno :P

 

Sicer ne vem kolk si star, ampak ?e zgleda? mlaj?i je to pohvalno...jaz sem pri 26. moral pokazati osebno, da sem ?el v babilona...

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer ne vem kolk si star, ampak ?e zgleda? mlaj?i je to pohvalno...jaz sem pri 26. moral pokazati osebno, da sem ?el v babilona...

 

Eni morajo pokazat osebno....

 

...organom pregona. :P:hudicek:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sj ne vem a je to za v jamralnik al sm ampak bom dau kr sm :D

U?eri u mercatoru kupu chivasa in mi je prodajalka rekla za osebno :P

 

Upam, da si se lepo zahvalu prodajalki za tak kompliment. :bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer ne vem kolk si star, ampak ?e zgleda? mlaj?i je to pohvalno...jaz sem pri 26. moral pokazati osebno, da sem ?el v babilona...

 

No ja str sm sam 23 pa se mi je mal fajn zdel pa fajn sme?n pa najprej mi ni blo n? jasn kr je tko za?ela da sm mislu da bo rekla ?e mi loh ostane 2 centa dou?na pa jst ja ja kr ni panike, ona pa men da nj ji dam osebno :D sm kr tm se za?eu smejat na puno pa sm ji pa? dau osebno in je blo to to :D sam ja je kr fajn u?as k te ma folk za mlaj?iga.

 

In ne nism se zahvlau za kompliment sramezljiv

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja str sm sam 23 pa se mi je mal fajn zdel pa fajn sme?n pa najprej mi ni blo n? jasn kr je tko za?ela da sm mislu da bo rekla ?e mi loh ostane 2 centa dou?na pa jst ja ja kr ni panike, ona pa men da nj ji dam osebno :D sm kr tm se za?eu smejat na puno pa sm ji pa? dau osebno in je blo to to :D sam ja je kr fajn u?as k te ma folk za mlaj?iga.

 

In ne nism se zahvlau za kompliment sramezljiv

 

Sej mrbit je pa sam hotla podatke od kod si... po moje si ji v?e? :bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej mrbit je pa sam hotla podatke od kod si... po moje si ji v?e? :bravo:

 

Al je pa kje sli?ala da ma Hondo, pa je ?elela pol enkat po mo?nosti sli?at kako se VTEC uvklaplja pa kako kej blokada zveni! :harhar::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Heh, kje so te cajti ko sem bil cca. 10 pa sem za fotra vin pa pir kupoval, pa ni noben spra?eval.. :D

 

Hja, pa ?ike tud in vsem je blo jasno, da to za star?e kupuje? in ne za lastno uporabo. ?e bi pa kdo od mulcev to zase kupil bi pa itak bil sam odgovoren pa ?e star?i bi ga nalomil ko prasca.

 

Danes so pa vsi drugi krivi sam mulc ne, ki bi si alko al pa ?ike kupil. Ne otrok pa res ne sme bit kiv, kriv mora bit prodajalec - le kam gre ta svet, da se prav trudmo vzgojit nesamostojno mladino, ki nikoli ne bo znala nosit odgovornosti - no ja bojo pa vsaj psihiatri dobro slu?ili, ko se bo ta mno?ica neprilagojenih mladi?ev zna?la pred problemom imenovanim "?ivljenje".

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

So pa moji brisalci dra?ji kt za maseratti-ja ?zmeden?:whatever:

 

Sej ve? kako gre tisto pri Hondi, kot je razlo?il neki pravoverni honda?... "...gre Honda enostavno hitreje od vseh ostalih, tudi ?e jo slednji prehitijo" :bravo:

 

Ergo .... Tko je pol tud pri cenah - ne more? met najhitrej?i avto pa met najcenej?e dele. :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

po?ila mi je ''dihtunga'' pri ?portnem filtru :(

 

ampak ravnokar zamenjana z novo, avto gre spet ko ?us :danzoman:

 

filter je fiksno prisraufan na karoserijo ne motor zato se ne premika skupaj z motorjem ko ga spana pri gasu sn ti pozabo povedat je ze blo tak pa sn pozabo prestavit meni je tudi ze eno vtrgalo daj si resi to ce se nisi :D

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Han?o, ko bomo ?li od LItije do ?ate?a, ne bo? rabu benza, niti servisa (upam da niti o?ivljanja), tko da upam da ne bo? zahinavu! :danzoman::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

filter je fiksno prisraufan na karoserijo ne motor zato se ne premika skupaj z motorjem ko ga spana pri gasu sn ti pozabo povedat je ze blo tak pa sn pozabo prestavit meni je tudi ze eno vtrgalo daj si resi to ce se nisi :D

 

 

ja to sm opazu da je pr?raufan na tisto za?i?ito ukol filtra. Pol je bol? da ga od?raufam ?

 

Han?o, ko bomo ?li od LItije do ?ate?a, ne bo? rabu benza, niti servisa (upam da niti o?ivljanja), tko da upam da ne bo? zahinavu! :danzoman::P

 

n? bat :) sam na blokado pa bomo mel takoj frej cesto :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja to sm opazu da je pr?raufan na tisto za?i?ito ukol filtra. Pol je bol? da ga od?raufam ?

n? bat :) sam na blokado pa bomo mel takoj frej cesto :)

 

ja odrsafli ga tam stran

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.