Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

?la medvedka po nakupih ?

 

 

Js sem direkt zdele pomalcu B)

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne Yavar, mdvedja mati je sla n izobrazvanje za nov siht, huhu to bo gnara pr his in okol nje! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po dveh mesecih bitke z naravo

post-2637-1292339260_thumb.jpg post-2637-1292339307_thumb.jpg post-2637-1292339491_thumb.jpg post-2637-1292339638_thumb.jpg

 

Najbolj je pa to ?akal mali japanac, ki je odstopil garazo miatici

post-2637-1292339754_thumb.jpg

 

P.S. Slike so zelo majhne, a ne Ajvar

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jures, kul je tole...kok je stal?

 

Stal mi je dolgo............ene 2x dons

 

p.s. 3900 by jures

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Va?no da smo se vidl, labija dra?l :hudicek: , za desert pa ?e na?rl. :harhar:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hvala fantje za prijetno dru?bi in vse ostalo

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hvala fantje za prijetno dru?bi in vse ostalo

 

Kaj je pa Maja kaj rekla ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj je pa Maja kaj rekla ?

 

ni?-po teb je spra?evala

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ni?-po teb je spra?evala

 

Sej sem vedu da sem zajebu, ker sem mogu letet. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj smo (pri 1°C v gara?i!) zmontirali, danes je zalaufal. Kak posnetek vo?nje po vasi brez haube (pogledi bogaboje?ih ljudi - priceless) ?e sledi. :hudicek: Samo ?e mojster Hemingway (Tunkka) zrihta predv?ig pa bo. ?e bodo ceste naklonjene (suhe) bo lastnik kmalu spustil iz vajeti (ulaufal) te konje ?eprav jih bo malo pod 400. :blush:

Objavljena slika

Objavljena slika

 

PS: brez haube res pride do izraza zvok motorja in turbine, ?e pa predv?ig ni ?isto to?en pa ?e poka iz avspuha. :hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj smo (pri 1°C v gara?i!) zmontirali, danes je zalaufal. Kak posnetek vo?nje po vasi brez haube (pogledi bogaboje?ih ljudi - priceless) ?e sledi. :hudicek: Samo ?e mojster Hemingway (Tunkka) zrihta predv?ig pa bo. ?e bodo ceste naklonjene (suhe) bo lastnik kmalu spustil iz vajeti (ulaufal) te konje ?eprav jih ?e bo malo pod 400. :blush:

Objavljena slika

Objavljena slika

 

PS: brez haube res pride do izraza zvok motorja in turbine, ?e pa predv?ig ni ?isto to?en pa ?e poka iz avspuha. :hudicek:

 

:bravo: Nissanova raketa

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nobena ketna ne pomaga, prej?njo je 500Nm in 380hp raztegnilo za pol ?lena in je zdaj nova notri. Aja govora je o ketni za odmi?ne. :P

 

Sm se ?e ustra?u da je hotu z valarjev pobegnit, po svoje kot kak bikoborski bikec! :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah kje, bikoborski bikci so pa Lamborghiniji. :P

 

Kot obljubljeno, posnetki. Ko smo vse parkrat preverili smo ga zakurblali. No verglali pa ni bilo ni?. Eden izmed poskusov je bil kar zanimiv. :D Aja v cilindru je bilo nekaj olja ker je bila nova ma?ina.

 

Sam ta klump ni in ni hotel v?gati ?eprav je imel v?ig, bencin...

 

Ker je bia pozna ura smo nehali in samo, da je majster pri?el domov se mu je posvetilo kaj je bilo narobe. No in naslednji dan je v?gal v prvo, ko me ni bilo zraven. No ko je kolikor toliko delal je bil ?as, da se zapelje. No ja mal je nasedel. :P

 

Tule je bil ?e ?isto raz?telan predv?ig in ena vakum cevka sneta ampak glavno je, da avto z 255 letnimi gumami v ?tandgasu drifta in, da smo se vozili brez haube pa brez keten v pritlja?niku. :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Popoldne grem v ljubljano gledat neke lu?ke al kaj, full sem zadovoln, ker bom z fu?em zamudu za 1 dan. :danzoman:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.