Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

to je pa dons sledil, sam ne dela najbol?... :glare: morm en drug sistem pogruntat :ne vem:

 

v kak?nem smislu?

 

Jaz se moram tud lotiti tega ?e, ?e posebej ker ima MX-5 'katapult' sistem prtlja?nika, samo odhakla pa se pokrov dvigne sam :bravo:

 

Danes druga?e TOP DOWN v Ljubljano in nazaj....

 

folk zijal ko prtegnen

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v takem, da premalo potegne oz imam preveliko izgubo energije... (k se zajla drgne ob pleh) pa ?e neki je bla baba te?na pa sm pustu za dons :glare:

mam ?e novo zamisu kako nardit :bravo:

 

?E zdru?im

da premalo potegne oz imam preveliko izgubo energije + pa ?e neki je bla baba te?na ...... :rolleyes:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v kak?nem smislu?

 

Jaz se moram tud lotiti tega ?e, ?e posebej ker ima MX-5 'katapult' sistem prtlja?nika, samo odhakla pa se pokrov dvigne sam :bravo:

 

Danes druga?e TOP DOWN v Ljubljano in nazaj....

 

folk zijal ko prtegnen

 

Tud Labija so tkole gledal pol je bil pa kr neki cajta prkovan na posteljo ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tud Labija so tkole gledal pol je bil pa kr neki cajta prkovan na posteljo ;)

 

ne pa ne :harhar:

odkar sem zacel plavat, ni vec zime za moj hrbet

 

so me gledali, ko sem sel smucat s streho dol, smucke pa na sovoznikovem zicu :D

 

sicer pa sem pozabil kako zgleda mx5... :(

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolega, ki fura 2006 6-ko Navor, sm skoraj ze prepri?u, d menja za Wanklco - drug tedn grema vrjetn ?e kako probat pelat! :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nov kiler ?e ?aka v prtla?nku na menjavo :bravo: ca.117?, je to ugodno? :ne vem:

 

to je OK

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ni ?lo brez zapletov :( Mi je prjazna gospodi?na prvo dala napa?en kiler (za 1.3 motor BA verzija??),sm ?ez dvajset minut ?e nazaj uletu in sva ga hit zamenjala za tapravga ;) Heh,po katalo?ki ?ifri je bla razlika samo v zadnji cifri, pa je poj ?ist drga?en model kilerja :S

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ni ?lo brez zapletov :( Mi je prjazna gospodi?na prvo dala napa?en kiler (za 1.3 motor BA verzija??),sm ?ez dvajset minut ?e nazaj uletu in sva ga hit zamenjala za tapravga ;) Heh,po katalo?ki ?ifri je bla razlika samo v zadnji cifri, pa je poj ?ist drga?en model kilerja :S

 

Kje in kako si to nabavil :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nov kiler ?e ?aka v prtla?nku na menjavo :bravo: ca.117?, je to ugodno? :ne vem:

 

Za moj zaj?nik sta oba(klima,voda) bla 280? s prevozom na dom.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri smo na Mazdi uspe?no nadgradil navadno centralno, v daljinsko, ko?tal je pa samo 70 EUR (material in delo skupej)! :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?krtuha, zihr brez ra?una al pa je celo kak sosed vgrajeval, tko da morda sta zrela za ovadbico, kje je na? :policaj: - Lojz po imenu?! :P:harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?krtuha, zihr brez ra?una al pa je celo kak sosed vgrajeval, tko da morda sta zrela za ovadbico, kje je na? :policaj: - Lojz po imenu?! :P:harhar:

 

ra?un, ebay...vse legitimno

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Malo je BTjka sama hrupna, malo so bili "hrupni" potniki, tudi italijanske avtoceste niso tako super, kot jih nekateri hvalijo...   Ne, nisem slišal. Slišal sem danes, ko sem se sam peljal v službo. In čedalje bolj opažal, da v ovinku ne drži smeri. Pa sem mislil, da je guma bolj prazna. No, na črpalki ugotovim, da so gume v redu in posumim na kolesni ležaj. Parkiram pred firmo, vzamem dvigalko, dvignem levo, zavrtim - nič nenavadnega. Spustim, prestavim na desno, začnem dvigat - in niti ne dvignem do konca guma gre kar po svoje. Najprej sem pomislil, da so kolesni vijaki popustili... Pa sem kmalu obsedel tam zraven avta in čakal, da dojamem, kaj sem odkril...
    • Bravo, pravi mojster si.... 😉
    • Lani avgusta na tehničnem niso nič opazili...
    • Po parih mesecih obupnih poizkusov končno uspelo. Naša tamala ima na svojem otroškem koleščku 11 redni zobnik in SLX menjalnik. 3 mesece sem se zaj... da bi ji ga naštelal, pa ni ratal. Vsi so mi prodajali teorijo da je ziher skrivljen nosilec menjalnika ali pa menjalnik sam. Iz dojčland naročil orodje za ravnanje nosilcev, poravnal v nulo, pa spet isto sranje. Potem pa danes (končno) opazil, da zobniki rahlo poplesavajo ker očitno en šalabajzer na drugem koncu sveta ni znal zategnit ringa kasete. Zategnil, in sedaj vse dela BP. Ampak je pa trajal.  
    • CIA V opozorilo ostalim da se ne nagibajo na rusko stran.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.