Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

blo kr zanimivo dons u Cirkusu z Borutom, Dragom in pa jelenom ... uglaum sami gorki tipi na kupu :D:bravo:Objavljena slika

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj ?em... grem zaj diske menjat zadaj na Mazgi...

 

fazit: plo??ice 50 EUR, set tesnil za ?eljusti 50 EUR, zadnji diski, par 50 EUR, cene so okvirne.... :P

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj ?em... grem zaj diske menjat zadaj na Mazgi...

 

fazit: plo??ice 50 EUR, set tesnil za ?eljusti 50 EUR, zadnji diski, par 50 EUR, cene so okvirne.... :P

 

sode? po ra?unih jih je moja dobila ?e pri 110.000km...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

saj sem ti rekel da za zavari je najbolj ziher.

 

Ne sem naredu spe?l koleno.

 

 

Pa morm se pohvalt da sem v?eraj gleal "Udar po mo?ko" Vid Vali? in Denis Avdić, 2 uri crkovanja od smeha.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sode? po ra?unih jih je moja dobila ?e pri 110.000km...

 

jaz mam zaj na avtu 125k km... te sem torej v terminu :)

 

s tem da pa sprednjih ?e sploh nisem menjal... bojo na vrsti verjetno spomladi

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz mam zaj na avtu 125k km... te sem torej v terminu :)

 

s tem da pa sprednjih ?e sploh nisem menjal... bojo na vrsti verjetno spomladi

 

prednji 90.000km :blush::glare:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

prednji 90.000km :blush::glare:

 

sem gledal sprednje, in ?e niti nimajo po?tenega roba, niti z zadnje strani :)

 

po ra?unih so ?e prvi... ni nikjer videti, da bi bili menjani, razen ?e je bilo delano v garanciji :ne vem:

 

tak da bojo spomladi samo plo??ice na vrsti :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nabavu nov TV :)

 

hotel nabaviti 37, ki je stal 730 EUR, pa sem vzel enakega vendar 42 :):hudicek: in to za 750 EUR, potem pa prodajalec re?e, jo... zadnjega ste vzeli, ki ima pa kot darilo dodan ?e WiFi dongle in pa Internet Remote v vrednosti 100 EUR...

 

TERNA :)

 

bruahhah... pa ?e bon za 100 EUR sem dobil, ki ga morma do konca januarja 2012 skoristiti...

 

odli?no zapravljenih 750 EUR :hudicek::bravo:

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem pozabil, da se mal pohvalmo, od leta 2008 so na?e HPC re?itve glavne za ani+macije Pixarja, Sony animated studios... :bravo:

http://www.bull.com/bulldirect/N38/planet51.html

http://www.bull-world.com/v_IU7xAQ_en_plan...eme_performance

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mal kolege (mazda?e) po sms-u tipam za na?o dobrodelno akcijo, pa so zelo zainteresirani za dat svoj prispevek! :danzoman::rispekt::ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Me zanima ?e je kdaj kdo od vas ?e prejel DO?IVLJENJSKO garancijo, ko je kupil ?portne copate - po doma?e superge??? :harhar:

 

Meni se je to zgodilo v?eraj, ko sem ?el kupit neke copate za v dvorano, za treninge na parketu. No kupim neko zadevo za mislim da 15 EUR, firma VTY oz. dalj?e VICTORY, pa povem prodajalki da sem ?e imel enkrat to firmo, ampak so mi po nekaj mescih "zacvetele". Ona pa pravi, da naj jih prinesem nazaj, ker ima ta firma do?ivljenjsko garancijo! WTF ?zmeden?:whatever::aaaaa:

 

Jo vpra?am ?e enkrat, ?e sem prov zastopu, pa da itak nimam ve? ra?una itd., pravi da ni panike, naj prinesem, pa mi vrnejo denar (?e so copati deformirani oz. se je material iztro?il), ali pa imam tudi opcijo da vzamem druge za protivrenost oz. eventuelno dopla?am. No pa sem se odlo?il da danes testiram ?e to dr?i, da imajo teli Victory do?ivljenjsko garancijo, spakiram stare, jih dostavim (drugi) prodajalki, ona mi napi?e dobropis, vzamem druge copate (iste firme - prostovoljno, glede na tole ugodnost), dopla?am nekaj EUR, ker so bile tele dra?je) in se odpravim iz trgovine.

 

Kej takga pa ?e ne, kupioval sem ?e Adidas, Reebok, Converse, Puma (najve?krat) za KONKRETNE cekine, ma kej takega se mi ?e nikoli ni zgodilo oz. si nisem upal niti pomisliti na tak?no ugodnost.

 

TOTALNA POHVALA trgovini Deichmann (poslal sem imel s temi iz Qlandie Kamnik) oz. ?e bolj firmi VICTORY oz. skraj?ano VTY za izredno ter potro?niku nadvse prijazno potezo! :cheers::danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moram re?t, da zanimivo - obraba zaradi uporabe ni bila nikoli stvar garancije, kar se pa samega pojma do?ivljenska garancija ti?e to ne pomeni, da je to garancija za vse ve?ne ?ase. Na?eloma pa pomeni neko obdobje uporabe izdelka oziroma neko kratko obdobje ?e po ukinitvi izdelka. To lahko pomeni teoreti?no samo eno leto ali pa ?e si ga kupil na za?etku prodaje tudi 10 let ali ve?.

 

V glavnem pa super, da so ti takole zamenjali brez te?av - re?e? hvala in gre? takole :danzoman: domov :bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.