Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

spredi nism probal. zadi pa ko ata na mamo.

 

pol pa tud spredi ziher

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Max. hitrost, ki smo jo s polno Insignio (4 osebe s polnim prtlja?nikom) dosegli ....

 

Objavljena slika

 

Insignia je navornik 2.0 Eco Flex s 160 konjicki pod havbo ...

 

Seveda na nemski AC, da se ne bo kdo spotaknil, da je omejitev samo 130 km/h... :bravo:

 

Od Ljubljane do Hannovra smo imeli povprecno hitrost nekaj manj kot 120 km/h ... in povprecno porabo 6.4 l ... Tankali smo na Jesenicah polno, tik pred Hannovrom pa se je prizgala lucka za rezervo ... :bravo::bravo:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

slabs k nova 6-ka

 

 

Jaz z mojo (140 KM) se nisem prisel cez 215 ... Po tovarniskih podatkih ima "tastara" 197 km/h ... Insignia pa 215 km/h se mi zdi ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

koncna ni trendi :)

 

 

kve?jemu te ozna?uje za divjaka :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aja ne jaz sem se obesil na porabo (to je trendi saj ves)

koncna ni trendi :)

 

mah ta poraba je vedno bolj aktualna v kolikor si kilometra?....

ti si itak izvenserijski razred, sam sem v pol leta dal 2.500?

http://www.poraba.com/usage_view.php?carid=11885

 

Torej 5.000? letno pri porabi 7,24, ?e gledam spet Mirai CD129 recimo da pri?param vsaj liter ?e ne ve?, to pomeni 700?....

matr sam ?e ?tevilke smo

 

P.S. A se ?e komu zdi, da so cene bencina veliko bolj pripomogle k upo?asnitvi prometa kot astronomske kazni? :whatever:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mah ta poraba je vedno bolj aktualna v kolikor si kilometra?....

ti si itak izvenserijski razred, sam sem v pol leta dal 2.500?

http://www.poraba.com/usage_view.php?carid=11885

 

Torej 5.000? letno pri porabi 7,24, ?e gledam spet Mirai CD129 recimo da pri?param vsaj liter ?e ne ve?, to pomeni 700?....

matr sam ?e ?tevilke smo

 

P.S. A se ?e komu zdi, da so cene bencina veliko bolj pripomogle k upo?asnitvi prometa kot astronomske kazni? :whatever:

 

Definitivno. :bravo: V Italiji sem bil z 125km/uro ?e pravi divjak in so me prehiteli le eni trije iz slo, slova?ke in en ?vicar (pa ?e ta je bil vpra?ljivega izvora).Aja, pa enih par olimpijcev-italjanov,seveda.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Definitivno. :bravo: V Italiji sem bil z 125km/uro ?e pravi divjak in so me prehiteli le eni trije iz slo, slova?ke in en ?vicar (pa ?e ta je bil vpra?ljivega izvora).Aja, pa enih par olimpijcev-italjanov,seveda.

 

v italiji je tudor naredil svoje....jaz sem dal danes tempomat na 130 pa sem ga ve?krat izklopil in potem obupal

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v italiji je tudor naredil svoje....jaz sem dal danes tempomat na 130 pa sem ga ve?krat izklopil in potem obupal

 

Enako, samo s tem, da sem ga zmanj?eval.Vsaj poraba je padla. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar sem sestavil imeil z vsebino opozorila na pomanjkljivo varnost tegale tobogana, ki se nahaja v parku Vol?ji potok. Me zanima ?e bodo moje opozorilo resno vzeli (moja tamala, tule gor tudi na sliki, je malo glavo molila ?ez tistole ozna?eno odprtino in ?e bi bila malo bolj ?toraste sorte, bi znala tudi ?ofnit z vi?ine cca. 3m, kar ne bi bilo ravno fajn in se ne bi dobro kon?alo. Skratka prevzel sem pobudo v svoje roke, v dobro varnosti otrok). :danzoman::ljubezen:

 

P.S. - se opravi?ujem zaradi velikosti slike, ampak sem ?elel pokazat in opozorit na tale problem, na katerega upam da se bodo v Arboretumu odzvali in ustrezno popravili tobogan. :blush:

post-185-1331060022_thumb.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar sem sestavil imeil z vsebino opozorila na pomanjkljivo varnost tegale tobogana, ki se nahaja v parku Vol?ji potok. Me zanima ?e bodo moje opozorilo resno vzeli (moja tamala, tule gor tudi na sliki, je malo glavo molila ?ez tistole ozna?eno odprtino in ?e bi bila malo bolj ?toraste sorte, bi znala tudi ?ofnit z vi?ine cca. 3m, kar ne bi bilo ravno fajn in se ne bi dobro kon?alo. Skratka prevzel sem pobudo v svoje roke, v dobro varnosti otrok). :danzoman::ljubezen:

 

P.S. - se opravi?ujem zaradi velikosti slike, ampak sem ?elel pokazat in opozorit na tale problem, na katerega upam da se bodo v Arboretumu odzvali in ustrezno popravili tobogan. :blush:

 

a po toboganu pa ne more ?ofnt stoje takole dol?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno lahko, sicer je moja tamala za svojo starost stra?no spretna (nikoli pa ne ve?), ampak tistale ozna?ena luknja pa zelo bode v o?i in kar vabi otroke, da malo pofirbcajo preko nje, zato sem jih tudi opozoril na to "razgledno to?ko". :hudicek:

 

Sicer pa bomo vidli ?e bodo kaj postorili. :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.