Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

ceprav dezevn dan je bil kr uspesen..

 

dobil sm rezervno gumo s feltno vred za pameten dnar.

 

pa na mazda servisu BTC so mi nudil popust na glavni servis 50ojrov cenejse kot mo?nikova ponudba v kranju, zdej sam morm it pa preverit kok stane pri mo?niku servis.. :D

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v jamralniku se na veliko pi?e o raznih razdrtih zvezah, prebolevanju itd...fantje, glavo pokonc (ta zgorno :D ), pa n? se sekirat, babe znajo bit ?leht, desci smo pa k ku?ki, capljamo za njimi k da so kraljice :zvizga: jst sm se v?asih kr mal zamislu, kok sm prpravln nardit in ?rtvovat za 10dag poscanga mesa ?zmeden?

No, da se zdej mal pohvalm, ?e dolg se nism n?...dokon?no sm pometu z nekaterimi ?enskami, s katerimi sm mel posla in sm vidu, da to nikamor ne pelje, sploh ne na dolgi rok :blush: in sm odpru nov list v ?ivljenju ter se odlo?u, da je pri tridesetih ?as, da si najdm ENO fajno resno de?vo :D bol? da zdele za?nem, da se bo do 40.leta ?e kej prjel :dudek: Ja ni kej, staram se, zdej ko je pa ?e mercedes pred hi?o je treba pa res mal miselnost spremenit :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ak mal, a nisi ti Milf Hunter? :hudicek:

 

hja o?itno zelenc ne obeta veliko :hudicek:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pohvalit moram ustanovno ekipo AMD Mazda kluba, ki se je trudila za ustanovitev dru?tva, obenem pa bi se zahvalil za pomo? tudi "stri?ku iz ozadja", ki se ne ?eli izpostavljat, nam je pa v veliko pomo?, bo ?e vedel kdo je, TNX! :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Postavlja se vpra?anja ali si v podzavesti vedel, da ti bo po?ila guma in si zato pravo?asno nabavil rezervo ali pa je guma po?ila ravno zato, ker si nabavil rezervo :hudicek: **

 

 

 

 

 

 

**spet sem preve? Slavoja ?i?ka poslu?al

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Postavlja se vpra?anja ali si v podzavesti vedel, da ti bo po?ila guma in si zato pravo?asno nabavil rezervo ali pa je guma po?ila ravno zato, ker si nabavil rezervo :hudicek: **

**spet sem preve? Slavoja ?i?ka poslu?al

 

sj guma ni po?la ampak je ventil notri padu un senzor.. :angry2: drugac sm si js tudi postavljal tako uprasanje..ali sm prov naredu da sm si rezervno kupu ali ne...

 

 

 

pozabu sm se pohvalit da sm se peljal CX-5 in je res stroj..masina cist tiha skoraj da jo ne slisis..fotr je navdusen..tko da mogoce pade se ta avto pri hisi.. :ouje::ouje::ouje:

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sve?ke so bile po cca. 31000km o?itno godne za menjavo, zlasti je bilo to opazno pri vo?nji na LPG, rezultat menjave pa je zelo dober, stro?ek pa le 75? za 4 komade (Pelko zrihtal, itak)! :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sva se zgresila...jaz sem pustu mx5 pri njemu ob 8.30

 

Vidu sem jo, lepa je k zmaj! :cheers::jupiii:

 

Danes sem se prov odlo?u, da ?elim imet ?e eno extra nalepko na avtu; Avto Pelko d.o.o., ker to je res tak majstr, da mi bo v ponos imet njegovo nalepko na avtu! Dober ?lovk in mehankar a klase! Dabest! :rispekt::ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

TAXI ?

 

?e bi blo to res, bi bil sigurn prvi in ?e dolgo edini v sloveniji z mx5 taxijem :D

 

 

Sicer sm vedno z veseljem taksist ?e treba koga kdaj kam dostavit, ampak se bo trenutno obra?unavala 'le' kilometrina od/do delovnega mesta na terenu..

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.