Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

@JureS, ?e te je strah da bi folk preve? vedel osebnih stvari o tebi (kot si enkrat napisal glede tega foruma), pol ni lih preve? pametno lepit slikce domovanja in bli?nje okolice, kjer se vidi kaj imate na vrtu itd. (zraven ?e nekdo pove?e ko napi?e? kdaj in kolko dni bo? v Bukare?ti, od kdaj do kdaj v Parizu, Budimpe?ti, itd., pa je takoj lahko kaka neprijetnost). To je samo moje mnenje (dobronamerno pa?). :blush:

 

Ma? ?ist prav, ni? ne re?em, smo se ravno o tem na morju pogovarjal, kolk kaj kdo o komu takole izve preko spleta. In zaklju?ek je bil da moja ?ena najve?krat pove da me ni :rolleyes:

 

Po drugi strani pa je to tudi obramba - marsikdo se izpostavljenim izogne, nazadnje je zavarovano.

Nikoli ne ve? kaj je prav. Pri nas za enkrat tok tok, vse je zunaj ampak ni? ne izgine, ?e mazda je bila celo no? odklenjena s klju?i na havbi :hudicek:

 

Moj namen je bolj - osebni podatki, na stvari nisem vezan, tudi ?e kdo pride mi bo samo pomagal dobiti novo televizijo in kak PC, to je pa vse.

 

Namre? zadnje 2 leti me kli?ejo na vse mo?ne ?tevilke - ?E VE? - za?nejo, vi ste o?e dveh otrok, enega ?olo obveznega, ali imate zavarovano pri AS, vas zanima na?a ponudba, potem - ker ste velik uporabnik prenosa podatkov v tujini....ITD ITD

 

Kje da fak, jim to???

 

No dana?nja najnovej?a - kopiram SMS, ki ga dobivam od banke ob tranzakcijah:

Hypo bank d.d.: Odliv z racuna 33000-0000xxxxxx

Opis: TRAJNIK-ZAV.TRIGL...

Znesek: 9,00 EUR

Datum odliva: 18.6.2012

 

Jaz pri Triglavu nimam ni?esar, niti ne nih?e od nas 4h v dru?ini!!!!!!!!!!!!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

No dana?nja najnovej?a - kopiram SMS, ki ga dobivam od banke ob tranzakcijah:

Hypo bank d.d.: Odliv z racuna 33000-0000xxxxxx

Opis: TRAJNIK-ZAV.TRIGL...

Znesek: 9,00 EUR

Datum odliva: 18.6.2012

 

Jaz pri Triglavu nimam ni?esar, niti ne nih?e od nas 4h v dru?ini!!!!!!!!!!!!

 

Dokler je dnar gor ga je treba dol pipat ?e sam ne da? :blink:

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma? ?ist prav, ni? ne re?em, smo se ravno o tem na morju pogovarjal, kolk kaj kdo o komu takole izve preko spleta. In zaklju?ek je bil da moja ?ena najve?krat pove da me ni :rolleyes:

 

Po drugi strani pa je to tudi obramba - marsikdo se izpostavljenim izogne, nazadnje je zavarovano.

Nikoli ne ve? kaj je prav. Pri nas za enkrat tok tok, vse je zunaj ampak ni? ne izgine, ?e mazda je bila celo no? odklenjena s klju?i na havbi :hudicek:

 

Moj namen je bolj - osebni podatki, na stvari nisem vezan, tudi ?e kdo pride mi bo samo pomagal dobiti novo televizijo in kak PC, to je pa vse.

 

Namre? zadnje 2 leti me kli?ejo na vse mo?ne ?tevilke - ?E VE? - za?nejo, vi ste o?e dveh otrok, enega ?olo obveznega, ali imate zavarovano pri AS, vas zanima na?a ponudba, potem - ker ste velik uporabnik prenosa podatkov v tujini....ITD ITD

 

Kje da fak, jim to???

 

No dana?nja najnovej?a - kopiram SMS, ki ga dobivam od banke ob tranzakcijah:

Hypo bank d.d.: Odliv z racuna 33000-0000xxxxxx

Opis: TRAJNIK-ZAV.TRIGL...

Znesek: 9,00 EUR

Datum odliva: 18.6.2012

 

Jaz pri Triglavu nimam ni?esar, niti ne nih?e od nas 4h v dru?ini!!!!!!!!!!!!

 

Jures, to tut mene najdejo pa ne dajem neki velik podatkov na splet, pa? zvohajo ;) pa me je zadnji? isto klicala iz AS, da mam kot njihov zavarovanec ?e neke posebne ugodnosti... sm ji kr reku, da kolker js vem nimam pri njih n? zavarovano... je rekla a res ne... potem je pr?lo pa do pomote...

U glavnem preizku?ajo folk, ker eni se res zavarujejo pa sploh nevejo kaj kje pa kok mako zavarovano.

 

 

U?eri z Neykotom (Mercedes gangsterjem) osvojila prvega 2-tiso?aka v sezoni 2012. Sledilo je pa ?e kopanje v Klopinjskem jezeru, noooro! :punk::cheers:

 

a je blo vsej 10 stopinjsko? :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@JureS, ?e te je strah da bi folk preve? vedel osebnih stvari o tebi (kot si enkrat napisal glede tega foruma), pol ni lih preve? pametno lepit slikce domovanja in bli?nje okolice, kjer se vidi kaj imate na vrtu itd. (zraven ?e nekdo pove?e ko napi?e? kdaj in kolko dni bo? v Bukare?ti, od kdaj do kdaj v Parizu, Budimpe?ti, itd., pa je takoj lahko kaka neprijetnost). To je samo moje mnenje (dobronamerno pa?). :blush:

 

to je tud razlog zakaj nocem dat podatkov za klub...

tako, da ko se bova vidla v zivo bom prispeval to kar sem obljubil...ce ne gre brez podatkov

:cheers:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spo?tujem tvojo odlo?itev, ni kej. :)

 

Danes pa sem v imelu Mazda klub-a podpisal 1. pogodbo o poslovnem sodelovanju in ugodnostih. Trenutno pa sem kar konkretno aktiven s povpra?evanji za poslovno sodelovanje (razposlal kar nekaj meilov na razli?ne naslove), ker ?elim ?lanom kluba ponudit kaj ve? kot majico in 2 nalepki! :aaaaa: TRUDIMO SE! :jezicek::jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zraven ?e nekdo pove?e ko napi?e? kdaj in kolko dni bo? v Bukare?ti, od kdaj do kdaj v Parizu, Budimpe?ti, itd., pa je takoj lahko kaka neprijetnost

 

Namiguje? koliko ?asa bo ?ena "sama" doma? :hudicek:

 

Baje lahko pri?akujemo par?ek (?eprou jemljem vse skupi bolj z rezervo) :jupiii:

 

Opala, tako kot so bile ?elje, ?estitke. No ?e bo seveda tako. :D

 

 

Da se pohvalim, tankal sem dizla, 260 litrov, od tega 200 litrov v sod. :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Podpisal ?e 2.pogodbo o sodelovanju s Klubom. Ju3 upam da ?e sledi naslednja, pa v ?etrtek ?e najmanj ena. :cheers::jupiii:

 

Dans ?e dewam, ju3 pa malo na Obalo. :vesel::prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to je tud razlog zakaj nocem dat podatkov za klub...

tako, da ko se bova vidla v zivo bom prispeval to kar sem obljubil...ce ne gre brez podatkov

:cheers:

 

Pomoje da te je bolj strah da kdo ne pride po un znameniti prst :hudicek:

 

 

Kon?no vsaj pred bajto ni ve? off road.

 

Zdaj bo? spoznal radost tlakovcev-pometanje, rast mahu in trave iz fug...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lepo! ke zivis to? enkat sm te vidu na brodu,vleku neko prikolico za sabo :lol: tablco si zapomnu

 

Pod pirnicam :)

Ja ja - krava ma za vlect, tud ta nova oma ze kljuko (ki je zakon za kolesa!!!)

Pa ti?

 

Pomoje da te je bolj strah da kdo ne pride po un znameniti prst :hudicek:

Zdaj bo? spoznal radost tlakovcev-pometanje, rast mahu in trave iz fug...

 

To se zgodi samo ko z avtomobilom ali podobno nanasas travo in plevel, ce redno mivkas ni panike, se posebej pa ker se pripeljem po makadamu

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pre?ivel sem super dan na Obali, v dru?bi Mazda?ev in kon?no spoznal Alex-a! :cheers::jupiii:

 

Aja pa danes smo sklenili pogodbo z U-style tuning majstrom in pa klub ima 2 dodatna ?lana. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pre?ivel sem super dan na Obali, v dru?bi Mazda?ev in kon?no spoznal Alex-a! :cheers::jupiii:

 

Aja pa danes smo sklenili pogodbo z U-style tuning majstrom in pa klub ima 2 dodatna ?lana. :)

 

dober izkori??en dan :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zaaral sm novo CX-5 za fotra.. :jupiii:

 

lepo sli?at da familija tok prisega na mazde :bravo:

ps.s fotr je zahinavu pa ?altu na francoza <_<

dobr da saj jest v familiji ustrajam pri mazdi ( japoncu ) :jezicek::D

 

Pre?ivel sem super dan na Obali, v dru?bi Mazda?ev in kon?no spoznal Alex-a! :cheers:

 

Aja pa danes smo sklenili pogodbo z U-style tuning majstrom in pa klub ima 2 dodatna ?lana. :)

 

pohvalno :bravo:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vceraj prezivel lep dan v Krskem (Raceland), kamor nas je povabil Lenovo na druzenje in dirkanje ...

 

Po dogodku pa sem sel se v Bistrico ob Sotli pogledat en dvokolesnik...

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Naredil tudi en krog in prvi vtis je zelo pozitven... :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Po dogodku pa sem sel se v Bistrico ob Sotli pogledat en dvokolesnik...

 

Objavljena slika

 

Naredil tudi en krog in prvi vtis je zelo pozitven... :)

 

Mali brat od velikega GW, ki pa so imeli prej?nji viken sre?anje v ptujskih termah.

 

Objavljena slika

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ez 1h za?nemo s slu?benim piknikom v Kamn. Bistrci, katerga jaz organiziram, upam da bo fajn! :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torek-sreda naredu cca 2400 kilometrov in sem ?e vedno ?iv. <_<

 

 

IN TO Z DIZLOM

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torek-sreda naredu cca 2400 kilometrov in sem ?e vedno ?iv. <_<

 

 

IN TO Z DIZLOM

 

:punk::prstgor:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.