Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Oddal punco za 23dni na visinske priprave v Francijo :danzoman::pepsi: homealone :mi pijemoo:

 

Drugace sem pa ravno tankal 52l prevozu pa sem 640km :huh: ce matematika ne laze to znese 8.2l na 100km = :jupiii:

 

Dobr si upa tale tvoja te samga pustit 23 dni,svaka ji cast :D

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmm, hmmm ... kaj pa obratno? :hudicek:

 

Glede na to, da je najbolj?a profesionalna plavalka na?e dr?ave, ne vem kolk ji ostane cajta, ko minejo treningi. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kul, zdaj pa samo ?e zmagati na tekmovanju, kar bo sicer verjetno te?je ampak OK, polovica dela je narejenega ?e s tem da sem iz?reban.

 

:prstgor:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aaaaaaaaaaaa pre?vela tale nori teden,..mi je pa ratala najja?a poro?na torta do zdj,..bravo js,..pa ?e hvala bogu je nehal scat lih takrat ko sva jo pelala v restavracijo, druga? bi blo tud veselo,...?la vmes ?e na drink,..aja nov sanjski avto mam od dons naprej :D , pr?la domov in nardila ?e dve torte, zdj sm pa koma,..

 

Morm pa ?e pohvalt moja zlata, pridna otroka k sta res neverjetno potrpe?ljiva,..to mata zihr po fotru ... :party0035:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes raznesu okoli 20 letakov. S kolesom prefural celo novo mesto in kar je blo mazd vsem zataknu letak. Seveda za zadni brisalec...

------------------------------------------------------
All the way Miata :)My way is sideway :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Totalno svetovno dobre volje sem. :party0035::party0035::party0035:

 

@Feri - ti ima? tiste prvo?olske letake, ki niso vredni tega imena. Moramo ti v kratkim priskrbet letake, ki sta jih zrisala Palovi? in Kr?e (hvala obema, ker dobro izgledajo). Ti letaki so do?iveli "premiero" na sobotnem dogodku v Celju, kjer jih je Zazo-va bolj?a polovica veselo delila okrog. :punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Totalno svetovno dobre volje sem. :party0035::party0035::party0035:

 

@Feri - ti ima? tiste prvo?olske letake, ki niso vredni tega imena. Moramo ti v kratkim priskrbet letake, ki sta jih zrisala Palovi? in Kr?e (hvala obema, ker dobro izgledajo). Ti letaki so do?iveli "premiero" na sobotnem dogodku v Celju, kjer jih je Zazo-va bolj?a polovica veselo delila okrog. :punk:

 

Zmaj za te tanove bi te pa ?e jst prosu :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zamenjal izpu?ni kolektor na avtu za bolj?ega, se usedel na motor, ?el do Kr?kega in na progi testiral novega Clia RS 200 EDC, ki je reeees dober. Motor vle?e iz nule do blokade maksimalno, lega je kot vedno, odli?na. Edino na EDC se mora ?lovek navaditi. Clio GT ima pa sicer isti menjalnik, gre seveda bistveno slab?e (1,2 120hp), ampak ima zadovoljivo lego, pa un r-link je smeh, ko ima? v avtu zvok GT-Ra ali ?esa podobnega. Skoraj deluje kot nekak ego booster. :hohoho:

Objavljena slika

Na koncu sem pa ?e enega GT-Ra sre?al z nem?kimi tablicami in se spomnil, da ima Clio iste obvolanske ro?ice za ?altati. :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dons na ?ihtu ?e pil kavo iz nove ?alce ki sm jo naro?u iz Kitajske :P

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Ha ha ha

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Totalno svetovno dobre volje sem. :party0035::party0035::party0035:

 

@Feri - ti ima? tiste prvo?olske letake, ki niso vredni tega imena. Moramo ti v kratkim priskrbet letake, ki sta jih zrisala Palovi? in Kr?e (hvala obema, ker dobro izgledajo). Ti letaki so do?iveli "premiero" na sobotnem dogodku v Celju, kjer jih je Zazo-va bolj?a polovica veselo delila okrog. :punk:

 

A ni na tistih k sva jih nardila z wanklom blo za en lanski meet?.. ste jih pol saj updejtal za novi meet:).. kako slikco gor.. gasa:).. njoy

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj popoldne, ?k.Loka, Kranj, Britof, Jezersko, ?elezna kapla, do Ravn na koro?kem, sfriziral en laserski varilni stroj, pol pa po isti poti nazaj.

 

Izkoristu ovinke,navor, konje, gume,pogon, brisalce in blinkerje maximalno. :jezicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V ponedeljek sem bil primoran zamenjati zadnjo roko ker je do?ivela "nesre?o", v torek pa sem prostovoljno menjal izpu?ni kolektor (original, le ne od mojega avta) in sede?e (isto kot prej). Ko dobim ?e par delov pa pride gor ?e sesalni kolektor potem bo pa dosti za nekaj ?asa.

 

Obenem je od tega tedna spet rezerviran hotel blizu Nurburgringa. Sicer bom letos le sopotnik ne?emu s 300+hp ampak vseeno. :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.