Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Danes vozil M3, tapravo in ne Mazda3. :harhar:

 

Ups, nisem je vozil, raj?i sem bil le sovoznik, je pa E36, 1994 letnik, me je voznik zapelju od Medvod proti KR in zadeva leti k sto mater (precej podoben ob?utek kot je imel Lumpi v starih dobrih ?asih 2.5 V6 & T). Serija E30 mi je pa ?e bolj v?e?. :zvizga:

 

Cao

 

Po?teno, vozil si se vsaj zame s pravim BMWjem in to se po mo?nosti M, E36 mi ima res svetovno obliko, E30 je pa sploh :punk: ' tako da ja zakon :cheers:

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cao

 

Po?teno, vozil si se vsaj zame s pravim BMWjem in to se po mo?nosti M, E36 mi ima res svetovno obliko, E30 je pa sploh :punk: ' tako da ja zakon :cheers:

 

LP

 

Oldschool :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

..in baje naj omenjen stroj pri 280.000 prevo?enih ne bi pil ni? olja :ninja:

 

 

Js se mam pa za pojvalit, da sm med drugim (kon?no) nabavu lopato za kidanje in je zdj polna pripravljenost na zimo :danzoman:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

..in baje naj omenjen stroj pri 280.000 prevo?enih ne bi pil ni? olja :ninja:

Js se mam pa za pojvalit, da sm med drugim (kon?no) nabavu lopato za kidanje in je zdj polna pripravljenost na zimo :danzoman:

 

Pazi, da ti jo Slivka ne ukrade :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes vozil M3, tapravo in ne Mazda3. :harhar:

 

Ups, nisem je vozil, raj?i sem bil le sovoznik, je pa E36, 1994 letnik, me je voznik zapelju od Medvod proti KR in zadeva leti k sto mater (precej podoben ob?utek kot je imel Lumpi v starih dobrih ?asih 2.5 V6 & T). Serija E30 mi je pa ?e bolj v?e?. :zvizga:

 

Skrajni ?as, da boste zdaj vedeli zakaj se eni smejimo ko napi?ete M3 in mislite "le" Mazdo 3. :P

 

Glede na to, da je bila l94 je bila ?e 3.0 in manj kot 300hp, pa ?e to gre gotovo opazno bolje kot Lumpijva 323, facelift s 3,2 in E46 sta pa ?e bistveno hitrej?a. Je ?ur, ko da voznik v 6. in avto ?e vedno pospe?uje brez te?av. Pa tudi zvok notri ni tako nadle?no plehnat kot zunaj. Vsaj pri E46. :prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Skrajni ?as, da boste zdaj vedeli zakaj se eni smejimo ko napi?ete M3 in mislite "le" Mazdo 3. :P

 

Glede na to, da je bila l94 je bila ?e 3.0 in manj kot 300hp, pa ?e to gre gotovo opazno bolje kot Lumpijva 323, facelift s 3,2 in E46 sta pa ?e bistveno hitrej?a. Je ?ur, ko da voznik v 6. in avto ?e vedno pospe?uje brez te?av. Pa tudi zvok notri ni tako nadle?no plehnat kot zunaj. Vsaj pri E46. :prstgor:

 

dej ne hval m3 k je ?klop , no M3 je druga pesem ampak meni pa vseeno bol sede R8 ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dej ne hval m3 k je ?klop , no M3 je druga pesem ampak meni pa vseeno bol sede R8 ;)

 

Zej, ko si ze v extremih mi bolj sede GT-R :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Symon, zato jaz vedno pi?em, da imam Mazdo6 in ne M6, ker tisto je neka druga dimenzija avta, treba priznat. :D

 

Ampak smo pa na Mazda forumu, tako da je razumljiva tudi kak?na okraj?ava. :cheers:

 

P.S. Takrat ko je imel Lumpi dobro u?timanega stroja "naj bi imel" okrog 5,5 sekund od 0 do 100, nisem bil pa zraven pri meritvah, tako da me ne dr?at za jezik. :P

 

Sem pa pogledal na avto-net in imajo takile M3 ?e skoraj ljubiteljsko ceno in bi za ta denar takoj vzel 350Z, ?e bi ?e iskal zverinsko mo? in pa v primeru 350Z za moj okus dobil ?e super lep zunanji dizajn. :wub:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi vema kaj dela zadni ?vaba M3 in kaj dela ?ele M3CSL. :jezicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Praznovanje 4.RD od male ?verce je dobro uspelo, kasneje smo ga pa ?e fajn za?ural v Celju (pa brez eroti?nega sejma, hehe). :harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Praznovanje 4.RD od male ?verce je dobro uspelo, kasneje smo ga pa ?e fajn za?ural v Celju (pa brez eroti?nega sejma, hehe). :harhar:

 

zmaj upam da ni bil danes tigerr- he he :D lp.ale? :cheers:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dale? od :macek: , sem pa tudi danes popoldan potem prehodil 15km ob Kamni?ki Bistrici in je bilo super, v ?enski dru?bi. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dale? od :macek: , sem pa tudi danes popoldan potem prehodil 15km ob Kamni?ki Bistrici in je bilo super, v ?enski dru?bi. :D

 

zmaj super :prstgor: tako treba lp ale? :D
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, ne spro??ena debata, brez vnaprej na?rtovanih tematik. :vesel:

 

Kamni?ka Bistrica in pot ob njej me nasplo?no total pomirja. :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Super pre?ivet dana?nji dan - sva s tamalo obele?ila njen 4.rd, ki ga ima danes. :) Maribor ostaja moje najljub?e mesto v SLO. :rozico:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.