Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Zelo sem ponosen na svojo h?erko, ker je en prov prijazen in dobrosr?en drobi?ek.  :wub:

 

Med sprehodom po LJ tr?nici je na tleh sedela ena bera?ica in prosila za cenar, Evita meni tiho re?e; "Joj, ati uboga stara gospa, ni?esar nima, a ne?" in ji re?em, da ima najbr? prav. 

 

Pa mi tamala re?e, naj pogledam v ?ep in ?e imam kak?en kovanec, da ji ga dam. Pogledam in nisem imel prov ni? kovancev, pa bi ji z veseljem kak?nega dal. (bankovcev pa si nisem upal delit, ker takega prora?una pa na?alost nimam).  sramezljiv

 

:dudek: me navdu?uje na vsakem koraku, za njeno vzgojo pa gredo vsekakor zasluge v 90% njeni mami, tle nimam ?esa skrivat. Neki malega pa potem prispevam tudi jaz.  :D:rulam:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lp...danes sem je dvakrat pogledal ?e? balkon ,kako se pere na DE?EJU..he he...lp:-):-):-):-)

V Rovinju senje zlil in spet odprlo soncu :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Velika zahvala gre kolegom iz MK Srbija, ki so nas zelo lepo pogostili in poskrbeli za namestitev v centru BG. Obenem velja pohvalit tudi Mazdurino, ki je u?ivala na izletu in se ni niti malo prito?evala nad 1100km v dveh dneh.  :ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Smem pra?at, koliko si dal za ponovno ?trihanje in lakiranje ? :)

Vpra?a? lohk  :D

?e dela mo?akar na feltnah, tko da ne vem ?e. Neki sva se menila za sto ?, sam ?e bo tok je to cena zame ker sva skor soseda. Pa ni navdu?en nad delom z alu feltnam ker je dost dela in barve (peskanje, kitanje, bru?enje, neka temeljna barva za alu in ?e kon?na barva). ?elezne je bolj enostavno.

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hiper dan, najprej s psom, po frustku kompletni na ?marno, pol en gir z motorjem, moped potem generalno spucan, vkljucno z razmascevanjem ketne, pol pa se ni bilo dost pa sem sel wapat fuge kock (80m2) pa za savo po neobdavceno mivko pa vse na nov zafhgiru....:)

post-2637-0-52845200-1456079576_thumb.jpeg

post-2637-0-97374600-1456079726_thumb.jpeg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pohvalit treba Mazdurino, ki cel cajt ful lepo laufa (trkam na zdravo plo?evino) in je ?ez wikend nabrala dodatnih preko 600km. In ja, LPG se mi spla?a.  :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na letnih  :jupiii:, zjutraj je bilo ?e 10C in ni? ve? guncanja

Saj je res brezveze na zimskih ker sneg bo ?ele marca. 

Prvi? imam enako dimenzijo zimskih kot imam letne. Zelo zadovoljen ker ni guncanja kot je bilo to neko? na zimskih balonih. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj je res brezveze na zimskih ker sneg bo ?ele marca. 

Prvi? imam enako dimenzijo zimskih kot imam letne. Zelo zadovoljen ker ni guncanja kot je bilo to neko? na zimskih balonih. 

?ez 30 dni vle?em prikolco dol :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.