Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Za dva dni grem "na potep", pa se za?ne dogajati tu gor...

 

Jaz bom pa samo ?enino petko pohvalil. ?est zdravih kme?kih hribovcev (jaz sem bil z 85 kg najla?ji od vseh, ostali so imeli od 100 do 120 kg) smo se peljali v Slavonski Brod (?uro ?akovi? Holding). Prevozili smo 932 km, za pot pa porabili vsega skupaj 46,92 litra nafte.

 

?eprav se je pa kar krepko "usedla"...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lp..danes sem naredil prvi servis na mazdi CX5.morem pohvalit mazda servis Avto plus koper.cena servisa je bla solidna 160 ? ..za vse .seveda koristil tudi Mazda klub popust,,,zdaj pa zoom zoom lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes (no v?eraj) se je zabliskalo pri jasnem dnevu.

Ravno sem v prora?un de?ele Solnogra?ke vpla?al 50,00 EUR, ?e lahko pri?akujem ljubezensko pismo de?ele Spodnja Avstrija.

A ni tole bolj za v temo "Jamralnik" kot pa v "Pohvalite se" ? ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pohvaliti moram Mazda Klub Srbija za odli?no organizirano in izpeljano sre?anje v Beogradu ta vikend. Kapo dol. :rispekt:

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Postal tatek

Na Slivkinem terenu???

Vse naj naj... Novopeceni tatko ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Postal tatek

Na Slivkinem terenu???

?estitke

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

kolikokrat je pa tvoja prej pri?la na slivkin teren sama?  :zvizga:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans sem se spopadel z mravljami okrog svoje gra??ine in sicer po receptu g. GELIPTERja, pa da vidimo ?e je zmaj ukrotil mravlje.  :zvizga:

 

Obenem sem dal tudi neko jopco ?ivilji, ki jo bo zo?ala za 10 do 15cm, da mi bo bolj prav.  :jupiii:

 

In dokon?no se odlo?u, da se ne bom ve? ogla?al eni gospodi?ni, ki je sicer reees stroj, :wub:  ampak sem jo prebral njo in njene namere (Viper varianta in njegova baba-pijavka scena, samo da tale moj "parazit" precej bolj?e izgleda), pa sem nabral pirhe in se niti slu?ajno ne grem te scene, ?e se mi je mislila kar vselit in ?ivet na mojih ple?ih, pheh (ve? sre?e pri kak?nem drugem teli?ku, ker ziher bo koga nasmukala v kratkem).  :ph34r:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.