Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Zemlja,kaj nam ti nosis...

Lej pionir?ek tkole je: jest sem v?erej eno dru?inco k skoraj na de?ju spi, nahranil...no, jim nesel za jest k nimajo, kaj s pa ti naredu s tvojim tele??kom razen da si na riti sedel in zemljo tla?il....in sebe futral z neumnostmi seveda! Torej...?e bo? ?alil ti s tem "kaj zemlja nosi" se bo? opekel...pionir?ek. Ubogaj izku?ene, pa ti bo lep?e.... Pa ?e vozit se bo? navadil morda. Ja pa so eni modeli....eh.... ?koda cajta za take.... Umir se pa pojdi kam kjer ne bo? ?kode delal! Pa ne kej zamert spet....se pa? branim in to je to. Po?as bo? dojel....ajd u?ivej,

ekipa "nasprotnikov" novincev....u?ivejte lep de?even dan...grem kej bl pametnega delat kt z vami se.... Zanimivo je pa le ratal evo. Moj cilj je dose?en. MFG,....BR, ...LP...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ve? kolega...o napolpismenosti bi se dalo kje drugje pogovarjat...?e ma? seveda dovolj dinar?kov za to?be....a te pustim ?e nekej ?asa. ....da si ?eblje v k....zabije? sam. Itak ne dojame? a pustmo zdaj to. Jaz nikogar ne ?alim, in mislim da je to prvo pravilo na forumu. ?e se motim, naj me admini opozorijo. Da bi se pa zarad enga....selil na drug forum...kerga predlaga???....na tomos?...?kodo?...eh, dejmo raje kaj lepega spet nardit danes, ne pa ?as izgubljat za nevmesne pripombe. lep dan, ....gokard

zamera spet??? ej, naredi dobro delo pa se pohvali no? ...ob?instvo ?aka... Te pohvalim ?e bo kej pametnega, ?e pa si samo pameten brez efekta....sory, se bom "glasovanja" zadr?al. Jaz sem v?eraj spet nekoga razveselil. Pa ti? ....pa d nebi se kej hudoval....ej. Lep dan dej dej... ....gokard...

to?be? misli? tvoje ?alitve na prej?nji strani? lahko, kadarkoli!

 

naj ga nekdo prosim ?e enkrat po?lje v banovce :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej ?alit pa znate tukej gor....to sem pa edino kar sem opazil.... ?koda vas je. Mimogrede, ?ene nimam niti jo ne rabim....zato pa tukej gor visijo nekateri zgleda,,,,k jim ?ene ne bo?ajo ...?esa ?e?.... bodi vsaj konkreten ?e ?e zna? ?alit.... ?e enkrtat: to pa kot vem ni namen tega foruma kar eni delate-delajo... ah jej... sej bo. ...l.p. umirte ?ogco, boste lep?e ?iveli s svojimi ?eni?kami potrpe?ljivimi... zmer bl zanimivo je ej! lep dan dej...

A zdej si pa u?aljen? Ko jebe? druge je vse OK, ko ti pa nekdo nekaj v hecu napi?e? je pa tvoj nos dalj?i od ostr?kovega v fazi notori?nega laganja. S takimi patroni kot si ti, se pa? ljudje te?ko normalno pogovarjamo. ?e ima? pa probleme s psihozo ali pa bohnedej ?izofrenijo ali ?em podobnim se pa opravi?ujem, ker iz bolnikov se pa res ni lepo norca delat.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

ekipa "nasprotnikov" novincev

 

A to tudi obstaja na tem forumu?

 

Na, to si rolaj ko bos pisal naslednji odgovor tu Gokard. :)

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dokler ste si vi v tej temi dopisovali, sem razmeroma dobro izkoristil popoldan, ?eprov je bilo vreme kilavo na fertig.  :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz nikogar ne ?alim, in mislim da je to prvo pravilo na forumu. ?e se motim, naj me admini opozorijo.

Mislim, da te je admin ?e 2x opozoril, ?e te bo ?e 1x.... ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

LOL :) Seveda, pol je pa sem pri?el, pa vidim da smo zelo prizanesljivi do takih.

LOL...je reku... spet ena neandertalska izjava eh sloven?ki moji, res ?al samo ?e ?alit znate. Hvala za Va?o potrpe?ljivost res. DEJSTVO: Vem da je te?ko priznat da ma kdo ve? idej in celo bolj?e, a enkrat v ?ivlejnu boste morali to dejstvo sprejet. ?e ga ne boste....se boste pa? sekirali vsak po svoje in...zboleli od hudga. Ko pa boste dojeli da z takim zavra?anjem drugih, bolj?ih, novih, ?kodite le vsak samemu sebi, bo pa ?al ?e prepozno. Vidim da sem za?el na forum "gospodarjev forumov" in sory....ne da se mi z vami. Zakaj? ... Le zakaj! ?alit zna vsak 5 letni mulc. Za kej pametnej?ega....mora? bit pa?....jah ni?, le malo inteligentnej?i. U?ivajte v svojem klanu... ?koda energije za Va?e neandertalske izjave. Prosim Vas spo?tovani gospodarji: blokirajte me in u?ivajte v svojem pospravljanju in hvalisanju z ....but.... zadevami. ?al se pa itak sploh ne zavedate da ste popolnoma odlutali od predloga za?etnice te teme , spo?tovane allysse. Vse pohvale ji. Lahk se ji priklonite vsi. ....ah ne, ste preponosni sej res....ego pa to...ah k se vam da. Grem raj? na obalo mal dans...tam so def.bl prjazni modeli... ajd. Lep dan ?e naprej, ....GOKARD.

Mislim, da te je admin ?e 2x opozoril, ?e te bo ?e 1x.... ;)

?e je admin kej "admin" potem ne bi dopustil takih ?alitev k jih eni modeli ?al uporabljate.... Edin ?e ni en od vas seveda. ....isti ste kt slovenski politiki: velik besed pa n? efekta. Predlagam: nehajte konzumirat TV in cajtnge....pa boste lep?e ?iveli....pa ?e kdo Vas bo mel rad. E.

En ?udovit dan ?e naprej...

to?be? misli? tvoje ?alitve na prej?nji strani? lahko, kadarkoli!

 

naj ga nekdo prosim ?e enkrat po?lje v banovce :)

...?e pametnjakovi? ?e ne ve?: Banovci so terme....in tam....?e si z dobro bejbo....je miljonkrat bolje kt tukaj debatirat z neandertalcem...?e smo ?e pr ?alitvah. Ti-Vi ste za?eli, jaz pa se sory....moram le branit. A to pa ni dovoljeno na tem forumu a? ....gospodar!.... Aloha... L.p. ....kr umir se, da ne pregori?. Ajd

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdej pa ti najprej razlo?i pomen besede LOL! Od kdaj je to ?aljivka?

 

Glede tega, da smo odtavali s teme bi se js na tvojem mestu vpra?al zakaj? :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdej pa ti najprej razlo?i pomen besede LOL! Od kdaj je to ?aljivka?

 

Glede tega, da smo odtavali s teme bi se js na tvojem mestu vpra?al zakaj? :)

Pametnjakovi?: dej vpra?i stri?ka googla al vikipedijo....kaj pomeni beseda LOLEK.... ej....se mi ne da s tabo ve?....najdi si k?nga na "ni?jem nivoju"...l.p.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pametnjakovi?: dej vpra?i stri?ka googla al vikipedijo....kaj pomeni beseda LOLEK.... ej....se mi ne da s tabo ve?....najdi si k?nga na "ni?jem nivoju"...l.p.

Ne pomeni to lolek, bo? mogu kar ti pogooglat, da bo? na?u pravi pomen. Da ti dam namig je to izpeljano iz angle?kega jezika!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma vsi tukaj provocirate in nasedate in potem racunate na admina....se enkrat dont feed the trolls

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gokard je sam po seb ena zaljivka za clovesko raso?. Vkolikor je resen s temi svojimi posti,ce je pa sam provokator,pol smo pa lepo nasedel

Seveda smo nasedli... ker s prvimi posti je za?el dokaj normalno in potem pri?akuje?, da ima? opravka z uravnove?eno osebo - v bistvu je pa pri?el gor mal zajebavat in se norca delat.

 

Sam se opravi?ujem, ker sem nasedel. sramezljiv

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar se alkohola ti?e....svaka ?ast! Vse pohvale res. Upam da je tudi res tako. No, ?e bi se pa rad hitro vozil, te pa posedem na enga od mojih 12 gokardov....pa da ob?uti? s ?em se vozi? ti. Kar se karavana ti?e...JAJC ....sory, a priznam. Lep dan -- l.p. GOKARD....je ?e bolj zanimivo a? hihi...

e! to je to....za?elo se je dogajat.... lepo poletje se obeta. Bravo... Poz.... G.

Oporosti, se mogo?e poznava, da sva ?e kar na ti ?

Verjemi poznam ob?utek na gokartu, samo kaj ko je prehitro konec zabave.(Doma smo  imeli 2 in drugi 200 kubi?ni, vrhunski za ovinke v hrib po glavni cesti seveda, s tem da je IMEL diferencial in neodvinoe zavore za vsako kolo posebej, vzmetenje,....)

Skor sem se pozabu pohvalit urejeno !  :hudicek:  :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja,jst se tud opravicujem,da sem nasedu in d sem mislu da je to normalen osebek,ki ma pac nenormalno razmisljanje... je pa pac osebek k se zju3 zbudi z namenom da mal provocira in tezi in ko ga jeb.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.