Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Hmmm... za nekoga ki se registriral pred parimi dnevi, se obnasas precej vzviseno ... Ali se vedno tako obnasas, ko prides k nekomu na obisk... da najprej skritiziras vse, ko vidis, da te noben ne mara, pa se zacnes se bolj zaljivo obnasati... 

 

Pomoje bos zelo hitro koncal tam, kamor taki sodijo...  :zvizga:  <_<

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsaj dolgcas ni. :P

 

3c36c7f.jpg

 

Vi se kar pohvalite z malenkostmi ko so vam polepsale dan, tudi ce se zdijo trivialne. ^^

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

54127015.jpg

Not yet.

..?e en neandertalski odgovor: "pohvalit da sem se zadr?al in nisem nikogar banal s foruma...zaenkrat"...ah jej, pa kaj je s temi sloven?ki da bi se samo drezali!? Pa kaj ne znate drezat kej druzga...??? Predlagam da odraste?, saj ?e opis je vpra?ljiv....in obstaja nevarnost, da se bo? do smrti vozil z puhalnikom... kr neki halo. Umir se pa pejd na pir. ....pa da neb blo k?ne zamere, eni se pa? ne pustimo....l.p. GOKARD.

  • Zanima me:Faking ni? ve?.
  • Model avtomobila: Puhalnik
  • ?lan Mazda Klub-a

...no, to je pohvala! ...drugi pa....u?ite se od nje. Lep dan ?e naprej....GOKARD.

Mi?ko, malo se umiri, ker druga?e se bom res pohvalil in verjemi veliko lajkov bom dobil, pa ?eprav z njimi ne morem tankat sakerja, nit da bi se peljal 1m, samo se SPLA?A, bolj kot eurocard. :D

 

Pa ?e en manj?i nasvetek, c? bi mogo?e va?a visokost imela "puhalnik" bi si verjetno ?ELELA do konca ?ivljenja voziti z njim :ouje: . Samo kaj ko NI karavan, to je problem. :hudicek:  :hudicek:

 

Pir pa puhalnik je no go, pir pa katerokoli motorno vozilo je no go, ?e smo ?e na tem. Sam sem alkohol samo POVOHAL, spil ga NISEM NIKOLI V svojem kratkem ?IVLJENJU niti 1 mililiter, ker sem ?e premlad in ga niti ne dobim brez osebne ki je pa niti nimam.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm... za nekoga ki se registriral pred parimi dnevi, se obnasas precej vzviseno ... Ali se vedno tako obnasas, ko prides k nekomu na obisk... da najprej skritiziras vse, ko vidis, da te noben ne mara, pa se zacnes se bolj zaljivo obnasati... 

 

Pomoje bos zelo hitro koncal tam, kamor taki sodijo...  :zvizga:  <_<

Al so u?aljeni neki...."stari"... spet slovenska fou?ija na pohodu. Tak si k moj ?ef: takoj ko sem bil bolj?i od njega....me je vrgel iz ?ihta. In enostavno sem mu rekel da je SLABI?. ....torej, zamisli se kolega... ?e se ?lovek le brani ?e ni ?leht! Je prou?. Pa umiri ?ogico in se vsaj kej pohvali....?e se ima? s ?em! Jaz sem v?er spet dobro delo naredil....k ga ti nikol ne bo?. Te zanima...? lep dan ?e naprej vsem...."starim" in "Novinkotom"....

?e ma pa nickname "gokard" no :-) 

?e en u?aljen....zmer bolj lu?tno je tukej gor evo! .....in to je bil moj namen....sicer to so pogruntali-ukop?ali le inteligentni uporabniki....neandertalci pa ?al...  Kar se pa imena ti?e spo?tovani "spektr"......jaz tvojga spo?tujem, ?eprav vidm da tvoje ime sploh nobenga pomena nina....al ga ima? ....namre? kolkr sem jaz gokardov imel, vozil in jh ?e imam, jih ti v dveh ?ivljenjih ne bo? niti videl. U?aljen? ....sory, le oprat moram svoje ime. No, pa ga daj ti....da sli?mo: ...??? lep dan ?e naprej....GOKARD....trn v peti a?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Not yet.

Mi?ko, malo se umiri, ker druga?e se bom res pohvalil in verjemi veliko lajkov bom dobil, pa ?eprav z njimi ne morem tankat sakerja, nit da bi se peljal 1m, samo se SPLA?A, bolj kot eurocard. :D

 

Pa ?e en manj?i nasvetek, c? bi mogo?e va?a visokost imela "puhalnik" bi si verjetno ?ELELA do konca ?ivljenja voziti z njim :ouje: . Samo kaj ko NI karavan, to je problem. :hudicek:  :hudicek:

 

Pir pa puhalnik je no go, pir pa katerokoli motorno vozilo je no go, ?e smo ?e na tem. Sam sem alkohol samo POVOHAL, spil ga NISEM NIKOLI V svojem kratkem ?IVLJENJU niti 1 mililiter, ker sem ?e premlad in ga niti ne dobim brez osebne ki je pa niti nimam.

Kar se alkohola ti?e....svaka ?ast! Vse pohvale res. Upam da je tudi res tako. No, ?e bi se pa rad hitro vozil, te pa posedem na enga od mojih 12 gokardov....pa da ob?uti? s ?em se vozi? ti. Kar se karavana ti?e...JAJC ....sory, a priznam. Lep dan -- l.p. GOKARD....je ?e bolj zanimivo a? hihi...

Ja ?e bi imel Lotus Turbo Esprit je to tudi puhalnik. ;)

e! to je to....za?elo se je dogajat.... lepo poletje se obeta. Bravo... Poz.... G.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa vem?

?e bi jaz imel Lotusa, se mi verjetno nebi cedile sline za puhalnikom.

 

Sicer ste pa ?isto preve? zapeli zaradi malenkosti.

?koda, da niste pri?li na karting popoldan prej?njo nedelj...

 

Ravnokar bil opozorjen, da sem nepravilno povezal vzdevek na forumu z napisom na tablici. Se opravi?ujem: mea culpa maxima

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gokard: tvoje samohvale so vse kaj druga kot tvoja priporo?ila v tej temi. Zdaj vemo, da ima? 12 kartov, da ma? dobre gume na avtu, da si na pol nepismen, da si re?il enega motorista ( jaz vsak dan re?im par situacij, ki jih povzro?ijo idioti na cestah, samo se s tem ne hvalim).. ?e ti kaj na tem forumu ne pa?e se v veselje vseh spokaj na kak?en drug forum. Te bodo z veseljem sprejeli. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Plus d vemo da je boljsi kot njegov bivsi sef... sam ni napisov v cemu

 

Drgac pa,gokard.... skromnost je lepa cednost ves, in ceprav se nahajamo v temi "pohvalite se",se je vseen treba zavedat razlike med tem da si ponosen na lastna dejanja,dosezke,na to kako se ti odvija dan in med tem da se imas za nezmotljivega v svojem popolnem svetu,hkrati pa probas teptat vse,ki hvala bogu ne razmislamo kot ti,ampak sej.... ubistvu teptas samega sebe...

 

Zdj bom pa jst neandertalc

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Plus d vemo da je boljsi kot njegov bivsi sef... sam ni napisov v cemu

 

Mogo?e mu je pa ?ena al pa bolj?a polovica povedala, da mal pobo?a njegov zelo zahteven ego.  :hudicek: 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gokard: tvoje samohvale so vse kaj druga kot tvoja priporo?ila v tej temi. Zdaj vemo, da ima? 12 kartov, da ma? dobre gume na avtu, da si na pol nepismen, da si re?il enega motorista ( jaz vsak dan re?im par situacij, ki jih povzro?ijo idioti na cestah, samo se s tem ne hvalim).. ?e ti kaj na tem forumu ne pa?e se v veselje vseh spokaj na kak?en drug forum. Te bodo z veseljem sprejeli. :)

Ve? kolega...o napolpismenosti bi se dalo kje drugje pogovarjat...?e ma? seveda dovolj dinar?kov za to?be....a te pustim ?e nekej ?asa. ....da si ?eblje v k....zabije? sam. Itak ne dojame? a pustmo zdaj to. Jaz nikogar ne ?alim, in mislim da je to prvo pravilo na forumu. ?e se motim, naj me admini opozorijo. Da bi se pa zarad enga....selil na drug forum...kerga predlaga???....na tomos?...?kodo?...eh, dejmo raje kaj lepega spet nardit danes, ne pa ?as izgubljat za nevmesne pripombe. lep dan, ....gokard

Plus d vemo da je boljsi kot njegov bivsi sef... sam ni napisov v cemu

 

Drgac pa,gokard.... skromnost je lepa cednost ves, in ceprav se nahajamo v temi "pohvalite se",se je vseen treba zavedat razlike med tem da si ponosen na lastna dejanja,dosezke,na to kako se ti odvija dan in med tem da se imas za nezmotljivega v svojem popolnem svetu,hkrati pa probas teptat vse,ki hvala bogu ne razmislamo kot ti,ampak sej.... ubistvu teptas samega sebe...

 

Zdj bom pa jst neandertalc

zamera spet??? ej, naredi dobro delo pa se pohvali no? ...ob?instvo ?aka... Te pohvalim ?e bo kej pametnega, ?e pa si samo pameten brez efekta....sory, se bom "glasovanja" zadr?al. Jaz sem v?eraj spet nekoga razveselil. Pa ti? ....pa d nebi se kej hudoval....ej. Lep dan dej dej... ....gokard...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst bom tud nabavu floto gokartov. In bom dau gor,po mnenju gokarda,top gume "continetal rainsport".

 

Pa upam d se bom tud jst lhk pohvalu d motoristi prezivijo zarad moje superduper voznje,reflexov in predvsem 15metrske zavorne poti pri hitrosti 60kmh...

 

Sam d ni dougcas?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e mu je pa ?ena al pa bolj?a polovica povedala, da mal pobo?a njegov zelo zahteven ego.  :hudicek:

sej ?alit pa znate tukej gor....to sem pa edino kar sem opazil.... ?koda vas je. Mimogrede, ?ene nimam niti jo ne rabim....zato pa tukej gor visijo nekateri zgleda,,,,k jim ?ene ne bo?ajo ...?esa ?e?.... bodi vsaj konkreten ?e ?e zna? ?alit.... ?e enkrtat: to pa kot vem ni namen tega foruma kar eni delate-delajo... ah jej... sej bo. ...l.p. umirte ?ogco, boste lep?e ?iveli s svojimi ?eni?kami potrpe?ljivimi... zmer bl zanimivo je ej! lep dan dej...

Jaz se bom pohvalu, da sem kupu svoj 13 gokart, oz gokard.

Zdaj imam enega vec kot gokhard

...hja , sam en problem ma?.... ga je treba znat vozit. Mogo?e ti pa rata na k?nm elektrokartingu...k grejo najve? 35 na uro... dej dej... pejmo raje k?no.... ne bom kon?al. Ajd u?ivej v vo?nji s trinajstim ....kartingom (samo zate)... L.p.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.